Düğünde Beyaz Giyinmek !!

Elti adayınsa ona de ki sen bunu giyersen ben senim düğününde bunun iki katı abartılı beyaz elbise giyerim haberin olsun :))

gelinliğini değiştir

parçalarım onu! aynı ablam nikahımda naptı etti beyaz giydi dedim git sen evlen ozaman! çok ayıp böyle birşey ya hiç susamıyorum bence direk söyleyin bunu bence kendi düğününde giyersin malum gelin benim diye! ayrıca evet gelin sizsiniz ve bunu söylemeye hakkınız var. valla yemin ederim bir daha evlenirsem davetiyeye beyaz giyerek gelene kezzap atıyoruz yazıcam düşüncesizler

Ya kızlar bakın Allah yukarıda..
Ben gelinliğimi hazırlatmak için 2 ay verdim tanıdıklarım onlarda..
Eltim 4 aydır arıyor..Şimdi ağustosa kadar diktireceğim diyor..
Kuaför olayı konusuldu..Porselen yaptıracağım dedim o bende dedi ona birşey demedim fark etmez.
Ama gelinlik konusunda titizim yahu ne iki gelin gibi ortada dolanacağız..
Sade birşey değil ki hoş karşılıyım.Ama yok ben konusacağım ben konusamasamda kaynımla konusurum çok iyidir abim sağolsun

Bence kendi düğününde yeterince hevesini almamış ya da bir sebepten sizi fena halde kıskanıp deli etmeye çalışıyor. Eşinizin abisine "siz bir nikah tazeleyin en iyisi, belli ki tekrar gelin olma hevesinde eşiniz( eltiye nasıl hitap ediliyorsa,bu arada bunu bilmiyorum :) "diyin. Ya da düğünden önce "duvağını nerde düşürdün,ben kendiminkini vereyim" diyin herkesin yanında. Bilmiyorum nasıl önüne geçersiniz ama engel olamazsanız da mutlaka onu rezil edin, o zaten kendisi bunu başaracaktır

gelin kendisimi olacakmışş acabaa..

Bu gelinlik ki
Ayrıca giyerse size hiç bişey yapmaz kendini rezil etmiş olur asıl o düğünde bir tane gelin var

Millet ona guler, onu ayiplar. Takma kafana, zorla hayir giyemezsin diyemeyecegine gore kendi haline birak.
Yanlış anlamayın, tartışma için sormuyorum ama neden söyleyemesin ki?
Bence söylesin zaten bu denli akıl tutulması olan bir elti eninde sonunda küser bu kıza. Baştan belli olsun her şey bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…