Düğün sıkıntısı..

Hiç kiralama meselesini gündeme bile getirmediler. Ben kiralayın desem eşime kiralatacaklar yine. Yani yine sonradan biz ödemiş olacağız o kiranın parasını da..
Eşiniz ağzını açıp ailesine kucak kucağa mı gideceğiz, o kadar kişi nasıl dolacağız arabaya diyemiyorsa bir zahmet ödesin kiralama parasını. Böyle pısırık herifleri nerden buluyorsunuz ya

Ya adam yüzünüde gösteriyor ki kızı pohpohlamıyor etmiyor yuva kurmak için çabası yok. Ben üzülüyorum böyle olunca mevzu evlenirken alınan edilen eşyalar değil saygı ve sevgi görmüyor. Bende nişan düğün arasını 2 ay tuttum ama kimse köstek olmadı herkes elinden geleni yaptı ve kalan çoğunluğu eşimle yaptık. Bizde düğüne yaklaşırken eşimle yeri geldi gerildik tartıştık ama hiç bi zaman sevgi saygı sorunu olmadı heleki kayınvalidem gözlerini bir kere devirmedi bile. Burada kıza resmen nede olsa evlenmeyi istiyor diye sıfır değer veriyorlar. Kendisi bilir ben önceki konusunada yazmıştım ama anlamıyor.

Hatun giymiş çizgi karakterli eşofmanını kimseyi takmamış istediğini yapmış şimdi mutlu mutlu anlatıyor. Oh olsun. Yeri geliyor kendiyle kendi eğleniyor kime ne. Bravo size Turunc chemist .

P papatya3054 Sizde siZe dayatılanı kabul ediyorsunuz, şimdiden boyun eğiyor sunuz. Yapmayın. Hayat sizin. Düğün sizin. Evlilik sizin. 3. Kişileri susturun.

Sorun sadece gelin alma mı , çok daha büyük sorunlarınız var ...

Ay Allah herkese ağız tadıyla mutluluk versin inşallah. Benimle ben dalga geçmeyeceğim de kim dalga geçecek

Sizin yerinizde olsam, o gelin çıkarmayı asla iptal etmem. Böyle saçmalık yok. Neden hep siz ödün vereceksiniz?

O sülaleyi de ip gibi kapıma dizerim. Öyle kiralık araba filan değil. Bir otobüs/minibüs ile getiririm. Ben çok talepkar bir insan değilim, ama kırk yılda bir istediğim şeyde yapılmalı. Yoksa evlenmem. Ne derlerse desinler.

Niye ???? Çok mu harika bir erkek elinizden kaçırmamak için dünyayı önüne serdiniz. Bu kadar fedakarlık yaptığınız için İnanın ne ailenizin ne de sizin kıymetiniz hiç olmayacak. Önümüzdeki birkaç aya açacağınız konuları bu platformda çoğu üye tahmin eder.

Eski konuyu paylasmis arkadas simdi baktim.

Olay boyle davranan birinden evlilige 6 ayda nasil gelebildi ben onu merak ediyorum?
İşte onu arkadaşlarım da hiç anlamadılar. Ben de. Aniden bana evlenme teklif etti. Annesi yaşadığı yere gelmişti beni görmüştü. Acaba annesi mi dedi bilmiyorum. Umarım öyle bir durum yoktur.

İşte onu arkadaşlarım da hiç anlamadılar. Ben de. Aniden bana evlenme teklif etti. Annesi yaşadığı yere gelmişti beni görmüştü. Acaba annesi mi dedi bilmiyorum. Umarım öyle bir durum yoktur.

Tamam ama siz neden kabul ettiniz? Benim ilgisizlige hic tahamulum yok o yuzden motivasyonunuzu anlamaya calisiyorum.

Eşim düğünden sonra altınlarla direkt araba almak isteyen biri çünkü bunu hak görüyor. Evet dediğiniz gibi çok anneci ve onlar neyi uygun görürse o da onu uygun görüyor.
Eeeee yani koca olsun, çamurdan olsun diyorsunuz,ana kuzusu kv min kopyası olsun,bana kıymet vermesin ama başımda dursun diyorsunuz .Hadi iyisiniz öyle bir adam eşiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…