Dügün öncesi beden temizligi nasil yapilir?

genckiz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2010
1.255
201
Merhaba arkadaslar,
dügün öncesinde beden temizligini nasil yapar gelin adayi? Kuaför vs. yapiyormus fakat ben kendim yapmak istiyorum, sizce nasil hazirlanmali bir gelin dügüne? Kusura bakmayin böyle bir konu actigim icin :44:

guzellik icerden baslar canim.. oncelikle bol su icmekle basla cildin tazelenir yenilenir.. duzgun bir beslenme programi olustur.. kilonun degismemesi onemlidir.. cildiniz bozacak yiyeceklerden kacin, cikolata, abur cubur fazla protein iceren gidalar gibi..

sonrasinda yuzune cilt bakimi yaptirabilirsin 1 ay oneden baslayarak 2 haftada bir.. ve en son cilt bakimini dugununden yine 1-2 hafta once yaptir ki kirmiziliklar ,yada ters giden birsey olusursa o gune denk iyilesmesi icin..

discine gorun, doldular, curukler, dis temizligi ve rengini actirman gerekiyorsa rengini actir..

duzenli manikur pedikurune devam et.. ozellikle ayak topuklari icin maskeler satiliyor .. daha pembemsi, parlak yumusak olmalari icin..

beden temizligi icin dugun ve sonrasinda killa tuyle ugrasmamak icin lazer en iyisi , en az 1-2 ay tuysuz dolasirsin mis gibi..

hamam ve sauna sansin var mi bilmiyorum ama muhakkak lazim.. ciildin yenilenir parlar.. isil isil olur olu derilerden kurtulan bedenin..

saclarinin muhakkak kiriklarini aldir.. dip boyana dikkat et..

ne biliyim, basit seyler bunlar.. ama genc kizlarin kafasi karisiyor.. ozel birsey yapmalari gerekiyormu onu merak ediyorlar heralde ama cok ekstreme birsey yok yapilacak canim..

benim icin suregelen aliskanliklar yukarida saydiklarim.. yalnizca evlilik gunune ozel degil, evlendikten sonra surekli yapman gereken seyler olucak bunlar.. kolay gelsin..

yok benim demek istedigim genital bölgeleri nasil demizlenir normal herzamanki gibimi yoksa dügün icin özel bir temizleme yöntemi varmi? Agda vs. ama Agdayi sevmem ben baska ne tür olabilir tüy yönünden demek istedim

ben dugunden 3 gun once kuaforde tum vucuda agda yaptrmayi dusunuyorum ayrica bu cumartesi kinam var ama dugun gibi olucak ondan bi gun once de hamama gitmeyi dusunuyorum bu arada hic manikur yaptirmadim yarin kuafor ayarlamaya gidicem insAllah onuda yaptirayim diyorum boyle iste insAllah hersey yolunda gider dualarm hepimiz icin

ben agda yaptiramam utanirim acikcasi kendim yapmam gerekiyor agdada canimi yakiyo onu yapamam galiba kremle olsa cabukmu cikar tüyler?

hiç kullanmadım ama kullananlarda kremin de jilet gibi bişey oldugunu duymustum cabuk cıkıyomus

hem de kokunden almıyor ki oyle seyler gecici cozum yani... mis gibi olmak varken hiç ugrasma nolcak herkes gidiyo ya lazere ya da agdaya git bence

ya da agdayı al evde dişini sık kendin yap...

baska turlusu normalde bile insanın içine sinmiyoken bu dugunun sonucta

krem jilet gibi seylerin tam bir temizlik saglayabildigine inanmıyorum ben nedense evlencek oldugun icin degil damat beye hos gorunmek icin de degil herseyden once kendi icinin rahat hissetmesi kendini temiz hissedebilmek için alıstırman lazım kendini

bikere yapsan alısırısn zaten

tablet veya kalıp ağda makinesi ve ağdanın kendisini alıp küçük bölgeler için onu kullanabilirsin. pratik ve canın acımaz - tabi pudralıdan alırsan. diğer bölgeler için de konserve ağda makinesi ve ağdanın kendisini alabilirsin. ben yakında ağda koleksiyonu yapıcam

ben de dışarda yaptıramam hem hijyenden dolayı hem de dinen uygun değil

otur iki saatte en kötü biter

düğüne 2-3 gün kala uygun bence yapmak için ama bacaklarını yaptırabilirsin kuaförde

burda yazılanların hepsi sadece evlilik hazırlığı değil ki rutin temizlikler şaşırdım ayrıca evlilik için ayrıca temizlikmi oluyormuş normalde pisizde evlenince neşimizle aynı eve girince bedenimizi görmesi gerekince mi temizleniyoruz

Sadece düğün geceniz için değil, kendiniz için de hazırlıklarınızı tamamlayın!

En özel gecenizde sadece gelinliğiniz, saçlarınız ve makyajınız ile değil cildinizin tazeliği ve bakımlılığı ile de konuklarınızı büyüleyin. Düğün gününüzde bakımlı ve ışıldayan bir cilde sahip olmak zor değil. Dikkat edeceğiniz birkaç öneri ile her şey istediğiniz gibi olacak.

Öncelikle düğün öncesinde ölmüş derilerinizden uzaklaşmak gerekir. Bunun için düğün tarihinizden 1-2 ay önce mutlaka peeling yaptırmayı aksatmayın. Peeling vücutta bulunan ölü derilerden kurtulmanın en güzel yoludur.

Ölü derilerden kurtulmak için kullandığımız keseyi, banyoda sabunlanmadan önce kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu yöntem, sizi ölü derilerinizden kurtarırken kan akışınızın hızlanmasıyla selülit probleminizin çözümüne de yardımcı olacaktır.

Düğün gününüzde el ve ayak bakımınıza da mutlaka özen gösterin. İster evde yapabileceğiniz , ister güzellik merkezinde yaptırabileceğiniz manikür ve pedikürü asla aksatmayın.

Kuru nane ve tuzu ılık bir su ile karıştırıp ayaklarınızı dinlendirmek için kullanabilirsiniz. Yorgun düğün alışverişlerinden sonra size iyi gelecektir.

Düzenli olarak saç bakımınızı, cilt bakımınızı, el ve ayak bakımınızı aksatmıyorsanız düğün gecenize hazırsınız demektir.

mahmure

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…