Düğün makyajı

everyday

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2010
145
0
merhabalar hanımlar ben düğün makyajı konusunda fikirlerini almak istiyorum.
gözümde kayma var çok agır bir makyaj yaparsam bu çok belli olur. göz kapaklarımda da biraz düşme var.
hangi tonlarda düğün makyajı yapmalıyım ki bunlar belli olmasın gözlerimi belirginleştirmemek için normalde kalem bile çekmem

bence koyu tonlar kapatabılır ...yalan dünyada bir karakter vardı onunda gözlerinde kayma var ve hep koyu tonlar tercıh edıyor dıkkat ettım

ben genelde koyu renkler kullanildiginda gözdeki kaymalari filan görüyorum yani ozaman belli oluyor... bir arkadasimdada vardi bu problemler koyu renkli makyaj yaptiginda hemen fark ediliyordu... en dogrusu galiba acik tonlarda yapmak... ama tam olarak nasil onu bilemicem maalesef... simdiden mutluluklar dilerim...

bence koyu tonlar kapatabılır ...yalan dünyada bir karakter vardı onunda gözlerinde kayma var ve hep koyu tonlar tercıh edıyor dıkkat ettım

canim bence o yalan dünyadaki karakterde (acilay) koyu renklerle gözlerdeki kayma dahada belli oluyor... yani ben öyle düsünüyorum

çok tesekkur ederim koyu renkle göz daha belirginlesiyor canım ben bu yüzden kalem bile sürmüyorum.

canim bence o yalan dünyadaki karakterde (acilay) koyu renklerle gözlerdeki kayma dahada belli oluyor... yani ben öyle düsünüyorum

banada tam tersi gibi geliyor bilmem ama tabi 2 gözede farklı uygulama yapıyor yanı kayma olan nokta biraz daha koyulastrılmıs gibi sankı konu sahıbı arkadas sen hem acık hem koyu dene bakalım en iyi çözüm bu sanırım

göz üstüne açık gri ve pembe far....
pembe bir rujla makyajınız çok hoş olur

Son düzenleme:
ben normal hayatımda hep acık renk far sürüyorum makyajım bu kadar dugun biraz daha özel istedim ama yine far surecegim galiba sadece

ben normal hayatımda hep acık renk far sürüyorum makyajım bu kadar dugun biraz daha özel istedim ama yine far surecegim galiba sadece

iyide gelin makyajı zaten başlı başına çok değişik bir hava katıyor, yani herzman günlük yaptıgınız makyajdan farklı olacak, eger kaliteli malzeme ve iyi bir kuaföe denk gelirseniz gayet güzel olur, ayrıca ben düğün makyajım için 1 kaç gün öncesinden provaya gittim, sende böyle yapabilirsin

evet olabilir canım tesekkur ederim

Canım makyaj malzemeleri satan yerlerde profesyonel makyözler oluyor.
Onlarla iletişime geçip deneme amaçlı farklı makyajlar yaptır. Koyu-Açık yer fln. Sonra fotoğraf çek,karşılaştır.
Allah mutlu etsin şimdiden

çok tesekkur ederim canım galiba profesyonel yardım almak en mantıklısı ama işten dolayı fırsatım olmuyor o yuzden bende sizlerden fikir almak istedim tesekkur ederim

canım açık gri tonda dumanlı makyaj düşünmezmisin
gri göz kusurlarını daha iyi kapatıyor hemde dahabuğulu duruyor
gözlerin ne renk?

çok tesekkur ederim canım galiba profesyonel yardım almak en mantıklısı ama işten dolayı fırsatım olmuyor o yuzden bende sizlerden fikir almak istedim tesekkur ederim

Randevu alıp ücretli makyaj yaptırmana gerek yok.
Büyük mağazaların kozmetik reyonları olabilir.Her markanın kendi güzellik uzmanı oluyor.Ne renk far almalıyım,nasıl süremliyim dersen önerilerde bulunurlar,uygulama yaparlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…