Düğün makyajı

dikkati dudaklarına da çekebilirsin siyah eye liner ve kırmızı ruj beyaz bir tenin varsa çok güzel duracaktır.ama emin olmak açısından ben de arkadaşlara katılıyorum profesyonel yardım al secenekleri fotografla ve arasından secim yap şimdiden mutluluklar:)

tesekkur ederim kızlar bunun için haftasonu mu ayıracagım kırmızı rujda çok akıllıca olur haklısın canım tesekkurler

Merhaba,

yüzümüzde ön plana çıkarmak istediğimiz yerlere açık, geri çekmek istediğimiz yerlere koyu renk uygulamak doğru olandır. ama kou derken siyahlar griler değil.
pembe veya lila tonlarında açık renkle göz kapağını renklendirip, kahve rengiyle yukarı doğru gölge yapmak ince bir dipliner la bitirmek doğru olur.

çok tesekkur ederim bu tonları da deneyecegim koyu gölgeler göz kapagının düşük olmasını da belli etmiyor galiba

ben kendime mi yakıştırdığımdan bilmiyorum ama açık ten rengi, allık ve siyah göz makyajını beğeniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…