düğün diyeti

Azizinsan

İnsan insan derler idi insan neymiş şimdi bildim..
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2015
980
1.706
Arkadaşlar ben 2 ay sonra evleneceğim hayatm boyunca hep zayıf bşr insan oldum. 1.65 boyum var 57 kiloyum. Bir senedir 5 kilo aldm ve artık bu 5 kilo bna yapıştı psikolojimi bozuyır. Evleneceğim için takıntı yaptm eşim benden zayıf duruyıor. Hayatımda hiç diyet yapmadm. Diyetisyene gitsem gülermi bana yardımcı olur mu yada ne yapmalıyım ben :KK43:

Eşin senden zayıf mı duruyor :0
Bence o haddinden zayıf, zira senin kilon bence gayet iyi. Ben 1.58im ve 54 kiloyum senin boyun da uzun maşallah bence çok sorun etme.
Sadece spora falan yazıl pilates veya fitness olabilir. İki ayda vücudun şekle girer.
Ben kiloma göre spor yaptığım için daha ince duruyorum..

Kıyafetlerde fazla durmuyorum ama işte malum evlenince fit olmak lazım eşim bşraz zayıf evet. Düğün koşturmacasunı spordan sayacağım okadar vaktim yok ama evde pilatrs yapıyorum arada. Yinede diyet lazım ama hiç bilgim yok bu konuda :KK43:

Yok yok öyle manyaklardan değilim kemiklerim ince diye etliyim biraz kiloma göre ama idealim 53 54 gibi ama düşemyrm hiç diyet yapmadm

Diyetle verdiğin kiloyu geri alman çok yüksek ihtimal ama, ben mesela diyet yapamıyorum yapsam da fayda etmiyor çunku gerçekten çok kilo fazlalığımız olmadığı için diyet bir yere kadar yarıyor. Spor yapamasan da aynen düğün koşturmacasından bence forma girersin.
Bir de yürüyüş çok çok etkili, bir ay boyunca her gün bir saat iki saat yürüsen diyet yapmadan verirsin kilo.
Diyete gelirsek de şu şekilde yapabilirsin, beyaz ekmeği kesinlikle yeme, tatlı yeme, kola içiyorsan eğer içme. Bunları normalde yiyorsan ve şuanda bırakırsan yine bir iki hafta içinde verirsin kilo.
Ben bu şekilde verebiliyorum..

merak etme.benimde boyum1.68 ve 57 kiloydum.düğüne son bir ay kala koşuşturma , telaş , stres derken 52 kilo oldum.sadece çok ıvır zıvır yememeye çalış.akşamları salatayla beslen.özellikle akşam çok yeme

Ay inşallah koşturmacadan veririm ya. Birazda eski halime göre aldm diye psikolojim bozuldu. Çok yemek yerim ben biraz azalttmda giderdi ama bu sefer gitmedi anlamadm bende.

Yemişim diyetini. Sendeki de kilo mu
Belki dyetleri yemeyi bırakırsanız daha faydalı olur rejşmleriniz.. çok kiloluyum drmedm ben ama vermem gerekşyor bir miktar veremyrm diyetisyendr böyle der diye gidemyrm size sorayım istedim

Moralinizi düzeltmek istedim ama sanirim ters tepti....
Bu konuda çok takıntılıym sanırım kusura bakmayın. Nişanlım artık benmle konşmuyr bu konuyu ikna edemedi beni böyle sevdiğine. Bana hep zayıf halimi seviyor gibi geliyor. Oda dedi git diyetisyene kurtulalm bundan

Bu konuda çok takıntılıym sanırım kusura bakmayın. Nişanlım artık benmle konşmuyr bu konuyu ikna edemedi beni böyle sevdiğine. Bana hep zayıf halimi seviyor gibi geliyor. Oda dedi git diyetisyene kurtulalm bundan
Ne kusuru olur mu öyle sey. Kilolu biri olarak size sunu söylemeliyim, kesinlikle dert edeceginiz bir sey yok ortada. Hele ki 5 kilo kadar vermek cok kolaydir. Zaten kosturmaktan verirsiniz arkadaşların dediği gibi. Yeter ki benim gibi büyük rakamlarla ugrasmayın. Umarım her sey istediginiz gibi olur:KK68:

Siz kaç kilosunuz merak ettim :)
Ben heralde hamileyken falan alsam kafayı yicem gibi

Siz kaç kilosunuz merak ettim :)
Ben heralde hamileyken falan alsam kafayı yicem gibi
Ben bide seker hastasıyım. Ne siz sorun ne ben soyliyim. Kilo gerçekten sadece görünüş icin değil, sağlık icinde cok onemli. Insanin yapısını bozuyor yahu. Diyet degilde, saglikli beslenerek ve bol hareket ederek saglam kilolar veriliyor. Önemli olan onu rutin hale getirmek, duzene koyup korumak. Ben koruyamiyorum misal :)

Dukan diyeti yapıyor komşum oda baya tombişti yarısı gitti diyebilirim zormuş ama değiyor gibi.. ama şeker hastaları yapamıyordu sanırım

Dukan diyeti yapıyor komşum oda baya tombişti yarısı gitti diyebilirim zormuş ama değiyor gibi.. ama şeker hastaları yapamıyordu sanırım
Evet bende cok duydum o diyeti. Aslında ise yariyorsa denemekte fayda var. Tabiki doktoruma danışarak. Bakın siz bana yardımcı oluyorsunuz, konunuza çöreklendim sanırım :)

X