düğün diyeti

merak etme son ay stresten kilo verirsin canım. bende 57 den 54 e düştüm son ay

Bende kuru meyve diyeti yapiyorum zorunlu oladak 58 idim sicaklardan eridim suan kac kilo olnusumdur bilmiyorum dun gece biraz fazla kacirdim yemegi icmeyi ama olsun

Iyi niyet mi kiskanclik mi anlamadim kiz ideal kilosunda olmak istiyor buda normal birsey ve en guzeli kendiniz kilolusunuz veya fazlaniz var diye verme ,o kilo mu, ucacan demekte cidden garip aynini banada yapiyorlar bel simidi cikmis hanimlarin "ayyy accik ye kizzz" demesi gibi :KK70:
Sagolun ben yüzme biliyorum. Anlayana :KK70: neyse

Konu sahibi ekmegi kesinlikle kes ve vakit kaldikca yuru aksamlari asla yemek yeme, porsiyon kucult eminim verirsin

Aynen...

Bi 3 4 # kilo fazlan var gibi bende 1.67 boyundaym 52 kiloyum gkilo almaya calisiyodum ama sonra dusundum gelinlik giycem niye kilo aliyorum diye ve cırpi gibide degilim giydigim hersey cuk oturuyo. Ne kadar yesemde 55in ustune cikamadim vsy anasini yaa. #spor yap yuruyus yap ve maydnz suyu ic iyi geldigni duydum gobegi falan eritiyomus

Bütün yorumları dikkatlice okudum herkese teşekkürler. Ben tabiki şişman olanlara nispet yaomak niyetiyle açmadm idealime ulaşmak istiyorum.
Ben 3 öğün düzenli yerim aşırı şeker ve ekmek tüketmem. Ama pilav meyve gibi şeyleri çok severim. Kola ağzıma sürmem gece yemek yemem. Çayı şekersiz içerim. Ama 3 öğünü yağlı etli tam porsiyon yiyorum.
Akşamı hafifletip bi yarım satte yürüsem 5 kilo gider mi 2 ayda yoksa şu diuet listelerine yönelmelimiyim?

Birde bişeyler kaynatıp içiyorlar. Öyle içipte metobolizma hızlandran bildiğiniz bir karışım var mı? İnternette çok şey yazıyor ama öneri olarak almak daha sağlıklı geldi.

bence varil gibi olmadan diyete başlamalısınız ayrıca eşiniz mi giyecek gelinliği o zayıf siz kilo alıyorsunuz bunda bir tezatlık var.çok zalimce yorum oldu ama daha fazla kilo almadan önlem alın.

Niye varil gibi olayım. Zaten önlem için soruyorum yorumunuzn maksadını anlayamadm.

kilonuz boyunuza göre gayet iyii.. zaten emin ol ki son zmanlarda iştahında kalmayacakk.. kilonda.. koşturmacada insan veriyor.. abur cuburu kesip.. geç saatlerde pek birşey yememeye çalış... diyetlik bir durum göremedim ben.. ekmeğide kesebilirsinn.. ben kilo bile almıştım düğünüme 1 ay kala ve veremedim .. gelinliğimi prova yaparken biraz bollaştırdık :KK48: 2 ay kala işe girdiğim için kilo almıştım ama zaten verdim son bikaç gün kala

OTE="mugebartol, post: 41737155, member: 401531"]Ay en son ne zaman 57 kiloydum acaba ortaokul filan miki?
Kuzum dert etcek başka şey bul kendine. Bu derdin burdaki bi milyon şişkoya hakarettir :KK70:
Ben yürümüyor yuvarlanıyorum tam bir abd obeziyim :KK70::KK70: kocam desen etiyopyalı zayıfı. kemikleri sayılıyor :KK70::KK70:

Bir şey olmadı şimdiye kadar, başımıza bir iş gelmedi olsa bize olurdu sen raad ol :KK70:[/QUOTE]
Cok alemsiniz vallahi :KK70::KK70:bebnim kardesimde ben lisedeyken somali kackini derdi bana simdide abla patates cuvali gibi olmussun diyor :mad::mad:

Arkadaşlar ben 2 ay sonra evleneceğim hayatm boyunca hep zayıf bşr insan oldum. 1.65 boyum var 57 kiloyum. Bir senedir 5 kilo aldm ve artık bu 5 kilo bna yapıştı psikolojimi bozuyır. Evleneceğim için takıntı yaptm eşim benden zayıf duruyıor. Hayatımda hiç diyet yapmadm. Diyetisyene gitsem gülermi bana yardımcı olur mu yada ne yapmalıyım ben :KK43:

5 kilo çok fazla sayılmaz aslında, bence dert edinmemelisiniz. Kaldı ki ödem olabilir, biraz kıssanız geçecek olabilir. Boy kilo olarak düşünüyorum, yine fazla gelmiyor gözüme. Kadın dediğin zapzayıf da olmasın ama değil mi? :KK23:

Kendinizi bir hafta kontrole alın, gerçekten ama gerçekten bol su için, çok etkili, çaya attığınız şekeri, çikolatayı ve bilhassa gazlı içecekleri hayatınızdan bir hafta çıkarın. İmkanınız varsa hızlı ve tempolu yürüyüş yapın. Bir de 30-day-shred gibi programlar var youtube'da bulabilirsiniz, ilk 10'luklarına başlayın. Bir haftada illa ki düşüş görürsünüz diyorum ben :KK59:

Tamam spora yazılmaya karar verdm. Bu arada evet eşim zayıf ondan bu dertlerim. Sonucu yazacam sizlere :KK49:

Arkadaşlar ben 2 ay sonra evleneceğim hayatm boyunca hep zayıf bşr insan oldum. 1.65 boyum var 57 kiloyum. Bir senedir 5 kilo aldm ve artık bu 5 kilo bna yapıştı psikolojimi bozuyır. Evleneceğim için takıntı yaptm eşim benden zayıf duruyıor. Hayatımda hiç diyet yapmadm. Diyetisyene gitsem gülermi bana yardımcı olur mu yada ne yapmalıyım ben :KK43:
ben hep diyet yapan biri olarak sana dukan diyetini tavsiye ederim...

X