düğün diyeti

Benimde düğüne 2 ay var
boyum 166 kilo 56
58 kiloydum bir ay spora gittim diyetsiz 3 kilo verdim ama ramazan dolayısı ile 1 kiloyu geri aldım :KK70:
Bir ay daha spora gitmeyi düşünüyorum. Sizin zamanınız varsa spora gidin, diyete gerek yok.
Sadece akşamları fazla yemeyin verirsiniz.
Ben pek dert etmiyorum açıkçası düğün stresi illaki kilo verdiriyor insana.
2 ay sonra en az 2 kilo verirsiniz merak etmeyin.

Ben dugun zamani 48den 42-43 kiloya dusmustum gelinlik her provada daraltildi sonkinde ehh yeter daraltmicam dedi kadin. Stresten gidiyo diyete gerek yok

2 gder bende diyorum ama 5 zor sanki diuetsiz .bakalım diyetisyen bana gülmez umarım:KK17:

diyetisyene gitme tabiki...off bende 50 kiloydum şuan 55 kiloyum boyumda aynı senle..evkendikten sonra kilo akdım ve veremedim....spora git ve akşamları abur cabur tatlı yeme..kesinlikle veririsin..

Abur cubur çok yemem zaten inşallah veririm gerçekten psikolojim bozuluyor

Gün içinde ne yiyorsun düzenli mi besleniyorsun yoksa atıştırıyor musun

Akşam yemeğini geç mi yiyorsun

Dukan sert bir diyet ama protein ağırlıklı az karbonhidratlı şekersiz yeşillikler ve öğünleri atlamadan akşam erken yenilen bir düzen ile o dediğiniz kilo kolayca gider sağlık sorununuz yoksa tabii

1.68 boy 56 kıloyum , evlenmeden 58 idin dugun zamanı 55,5 ıdım , durdu yerde ıstahım azalsı stres kaynaklı dıye dusunuyorum ve porsıyonumu bıraz azaltmakla 2,5 kılo gıttı kendılıgınden ...

Ay en son ne zaman 57 kiloydum acaba ortaokul filan miki?
Kuzum dert etcek başka şey bul kendine. Bu derdin burdaki bi milyon şişkoya hakarettir :KK70:
Ben yürümüyor yuvarlanıyorum tam bir abd obeziyim :KK70::KK70: kocam desen etiyopyalı zayıfı. kemikleri sayılıyor :KK70::KK70:

Bir şey olmadı şimdiye kadar, başımıza bir iş gelmedi olsa bize olurdu sen raad ol :KK70:

Kendimi tombik hissettim daha da, konuyu okuyunca...:oops:
Bence o kadar da fazla bir kilon yok..Hatta ideal sayılır.

Arkadaşım da zayıftı ama diyetisyene gitti kibarca kovdu diyetisyen onu:KK70: tabii o devlete gitmişti özel öyle yapmaz belki

daha oncedende asırı zayıf degılmıssınız sımdıde kılolu degılsınız
kendınızle barıssanız en ıyısı bence

Nişan diyetindeyim bende. Ramazan dolayisiyla ne kadar azda yesem kilo veremiyorum metabolizmam cok yavasladi heralde.
2 kilo fazlam var 2 hafta icinde vermeliyim ama gozumde buyuyor.

insan kendi rahat ettigi kiloda olmak istiyor..aklima bogazindan kisip hareket etmek geliyor..daha baskada nasil olacakki..sagliksiz yemeyi kes ve yuruyuse basla derim..ya da daha hizli vermek istiyorsan kosmayada baslayabilrsin..ama tabii yurumeye nazaran daha agir oluyor..

Boyum 1.66 kilom 56 şu aralar ve hiç memnun değilim aynen senin gibi idealim 53, o 3 kilo alışık olmayana çok değişik geliyor. Benim göbeğim oluyor mesela giydiğim yakışmıyor. Daha önceden, bi kaç kere daha başıma geldi bu olay,
her seferinde spor yaparak aşabiildim. Eğer ekmek falan yiyorsan o da farkediyor. Malesef, herkes bahsetmiş ama düğün stresi yüzünden verirsin diye ve ben aldım o dönemde ve veremedim. Spor yapmaya zamanım olmadı. Şimdi uğraşıyorum az yiyorum falan yok gitmiyor mecbur spora başlıcam

Gelinligim dikilirken provalarda iki kere daraltilmisti.Kosturmakdan kilo veriliyor.
Tatli ve unlu gidalari azaltarak baslayabilirsiniz.
Boyum 1.65 kilom simdi 59 . Ben de 3-4 kilo vermek icin diyete ve spora basladim.
Gelinligimin dikimine basladiklarinda 54 kiloydum ,dugum gunu 51 kilo olmustum.
Ahhh o kiloda olabilsem simdi .

ben en son 6.sınıftayken 57 kiloydum.:KK70: izninizle intihar etmeye gidiyorum :KK70::KK70::KK70:

Iyi niyet mi kiskanclik mi anlamadim kiz ideal kilosunda olmak istiyor buda normal birsey ve en guzeli kendiniz kilolusunuz veya fazlaniz var diye verme ,o kilo mu, ucacan demekte cidden garip aynini banada yapiyorlar bel simidi cikmis hanimlarin "ayyy accik ye kizzz" demesi gibi :KK70:
Sagolun ben yüzme biliyorum. Anlayana :KK70: neyse

Konu sahibi ekmegi kesinlikle kes ve vakit kaldikca yuru aksamlari asla yemek yeme, porsiyon kucult eminim verirsin

X