Dudak Makyajı Dudaklardaki siyahlanma

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

almina79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
16
0
arkadaşlar benim dudaklarımda siyahlanma yani morarıyo gibi oluyor kırmızı durmuyor sebebinide anlamıyorum kansızlıktan olan bişeymi bilmiyorum ama yardım ederseniz sevinirim nasıl kırmızı dudaklara sahip olabilirim önerisi olan arkadaşlar varmı mirmirmirmir

Canım hemen şunu sorayım; sigara içiyomusun?? çünkü genelde sigara içenlerde oluyo benim gözlemlerime göre..fisfisfis

Canım hemen şunu sorayım; sigara içiyomusun?? çünkü genelde sigara içenlerde oluyo benim gözlemlerime göre..fisfisfis

aynısını soracaktım ben de sigara hem bazılarında dudakları mor gibi bir renge çeviriyor bazılarında ise kırmızılığı alıp renksiz yapıyor dudakları.

ben sigarayı bıraktığımdan beri dudaklarımın rengi düzeldi

evet sigara kullanıyorum canımya o yüzdenmi olur geçmezmi peki neyapmam lazım çok basit demi sigarayı bırakacam peki sigarayı nasıl bıraktınız ben beceremiyorum bırakmayı çok tşk ederim yazdığınız için

Canım büyük ihtimal sigaradan maalesefff..sigara cildin içinde çok zararlıı..keşke içmesen..daha önce kullanıpta bırakanlardan tavsiyeler al canım vede işin en önemli kısmı sende bitiyo biliyosun dimii..yani iradenn!!! dudaklarındaki renk kaybolmasını sürekli göz önüne getirirsen belki bırakman için bi sebep olabilir arkadaşımm..:enbuyukkk:

Temiz diş fırçasıyla hergün dudaklarınızı da fırçalayın. Üstteki ölü deri atılacak ve kan dolaşımını hızlandırdığından farkediyor baya düzenli uygularsanız.

aynı sorun bendede var ve çok sigara tüketiyorum ona bağlıyorum keşke bırakabilsem

Konunuz,içeriği bakımından daha uygun olduğu için Dudak bakımı bölümümüze taşınmıştır. yerimseniben

kizlar ayni sorun bendede var sigaradan oluyor malesef ama kesin bi yontem vardir ben simdilik vazelin kullaniyorum olu deriyi cabuk aldigi icin siyahliklarda azalma var kesin bi yontem bulasiya deneyin isterseniz:nazar::eek:lmaz:

bende hemen sigaradan dicektim ama arkadaslar yazmıs bile yerimseniben
nekadar az içersen okdr dudaklarının rengi kendine gelir..

Birde vazelin sürüp pc basına oturmayın veya dısarıya cıkmayın kızlar siyahlasstırıyor.

X