Duaniza cok ihtiyacim var

Tazis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2016
1.479
1.965
35
Herkese merhaba. Yıkılmak üzere olan bir evliliği olan benim için de dua eder misiniz. Cok üzgün yorgun bir haldeyim Artık ne desem bilmiyorum sadece hayırlısı neyse onu ver Rabbim diyorum doğru yolu göster. Eğer icinden gelen ve okuyan olursa Allah bin kere razı olsun.

Üzulmeyin. Her sey olacagina varir. Dua ettim hakkinda hayirlisi olsun.

Kizarmisiniz bilmiyorum ama icime boşanacaginiz dogdu cok zorluk cekiyorsunuz kesinlikle bosanmanizi istemem genelde icimden gecenler oluyor. Hakkinizda hayirlisi olsun cok mutlu olacaksiniz.

Kizarmisiniz bilmiyorum ama icime boşanacaginiz dogdu cok zorluk cekiyorsunuz kesinlikle bosanmanizi istemem genelde icimden gecenler oluyor. Hakkinizda hayirlisi olsun cok mutlu olacaksiniz.
Estağfurullah kızmam tabiki. Sadece cok üzülüyorum cok zor bir durum. Allah hayırlısını nasip etsin.

Ku
600 tane okudum. Allah kabul etsin inşallah saglikla hayırlısı ile. Ama zaten bir konu açmışsınız benim konuma tekrar taşımasanız da olurdu.
Kusura bakmayın Allah razı olsun ben bütün konulara etiketlemistim ama tepki almadim böyle bu acıyı yaşayamayan bilemez çaresizlik yinede hakkınızı helal edin

Ku

Kusura bakmayın Allah razı olsun ben bütün konulara etiketlemistim ama tepki almadim böyle bu acıyı yaşayamayan bilemez çaresizlik yinede hakkınızı helal edin
Estağfurullah hakkim helali hos olsun. Bende cikmaz bir durumda olmasam cok daha fazla okurdum. Allah yar ve yardımcınız olsun

Bir işe başlarken ilk önce besmele çeker, besmelenin arkasından da bu duayı da okursak manevi rahatlığı ve işlerimizde kolaylığı hissedebiliriz. Çünkü duanın anlamına baktığımızda ne kadar manalı olduğunu görebiliriz.
Dua:
“Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr”

Anlamı:
“Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır” biliyormusunuz bilemiyorum fakat besmele ile başlayarak bol bol okumanızı tavsiye ederim.. bende sizin için okuyacağım inşallah..

Bir işe başlarken ilk önce besmele çeker, besmelenin arkasından da bu duayı da okursak manevi rahatlığı ve işlerimizde kolaylığı hissedebiliriz. Çünkü duanın anlamına baktığımızda ne kadar manalı olduğunu görebiliriz.
Dua:
“Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr”

Anlamı:
“Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır” biliyormusunuz bilemiyorum fakat besmele ile başlayarak bol bol okumanızı tavsiye ederim.. bende sizin için okuyacağım inşallah..
Cok tesekkur ederim. Rabbim sizin de her isinizi kolaylastirsin. Allah razı olsun

X