Dualarda buluşalım

KURALLARIMIZ
1-1 kisinin duası 7 gecede tamamlanacak
2- dualar gece 23:00 ve 06:00 arasında okunacak
3- sabah okuma yada dün gece okudum diye dönüş yapılmayacak
4- okumalar aynı gece içinde tamamlanacak
braindamage icin okunacak
OKUMALAR GECE 23:00 TEN SONRA 06:00 KADAR TAMAMLANACAKTIR
3.gece okunacak dua: 210
Kişi başına düşen sayi: 31
duası okunan kişinin okuyacağı sayı : 34
mazaretli arkadsların sayısı : 62
okumak isteyenler belirtsin
1- S Sargoz mazaretli
2- Saksi_Degilim_Ben okudu
3- braindamage
4- M1601B mazaretli
5- @NEFSSEMS okudu
6- K kalemero okudu
7- L likear okudu
okuyanlar S Sargoz okudum yazsın isteyenler mazaretli arkadsların yerinede okuyabilir

KURALLARIMIZ
1-1 kisinin duası 7 gecede tamamlanacak
2- dualar gece 23:00 ve 06:00 arasında okunacak
3- sabah okuma yada dün gece okudum diye dönüş yapılmayacak
4- okumalar aynı gece içinde tamamlanacak
braindamage icin okunacak
OKUMALAR GECE 23:00 TEN SONRA 06:00 KADAR TAMAMLANACAKTIR
3.gece okunacak dua: 210
Kişi başına düşen sayi: 31
duası okunan kişinin okuyacağı sayı : 34
mazaretli arkadsların sayısı : 31
okumak isteyenler belirtsin
1- S Sargoz mazaretli
2- Saksi_Degilim_Ben okudu
3- braindamage
4- M1601B okudu
5- @NEFSSEMS okudu
6- K kalemero okudu
7- L likear okudu
okuyanlar S Sargoz okudum yazsın isteyenler mazaretli arkadsların yerinede okuyabilir

Mazaretli arkadaşım için 31 adet okudum

Rabia2015 Cok celiskili konusuyo ama sayi belirtilmemesini soyluyo kendiside sayi belirterek sayfa acmis.. gece diye insanlari zorluyosunuz diyo kendiside sabah ve gece okunmasi gereken dua paylasmis yani once kendi yaptiklarimiza bakalim kendi yaptiklarimizi sorgulayalim yanlissa senin yaptiginda yanlis sen onu duzeltebiliyosan duzelt kardesim sonra baskalarinin duasina yorum yaparsin oyle ben bildimcilik yaparak bisey elde edilmiyo..

Rabia2015 ayrica insanlari umitlendiriyosunuz diyo kendisi de ayni sekilde soyledigi zikire uyulursa ruyalar gorulur hayatiniz degisir diyo ya bizim yaptigimiz dogru ya da senin soyledigin yanlis sen karar ver ikiside ayni seninde soyledigij sayiyla vakitle gerceklesilecegine inanilan dua bizim yaptigimizda..

Bence biraz paranoyak lik olacak ama bile isteye yapti bu yorumları defalarca sordum buna benzer bir cok konu var neden benim konum diye net cevap vermedi ki yorumları cok üzdü ve kızdırdı bilmiyorum belki hastalığı mdan ötürü ama çabuk sinirleniyorum üzüntü ve sinir ağrı yapıyor tamam diyelim ki iyi niyetli ama böyle mi soylenir

Allahın ve Resulunun selamı üzerinize olsun.Sahsıma yönelik eleştirilerinizi okuyorum.Görüşlerinize saygı duyuyorum.Bazı konularda yeterli bilgi sahibi olmadan yorum ve yazı gönderiyorsunuz.Sizlere açıklama yapıcam sizin yaptığınız işle benim ki arasında ne fark var.Sabırlı ve hoşgörülü olarak beklersek burada cevaplarımı yazıcam insallah.Allaha emanet olunuz.

Bu konu dışında ki diger konularda da eleştiri yaptınız mı merak ediyorum yoksa bu konuya mi odaklandiniz

Ayet'el Kürsi'nin Havas ve Esrarı
  1. Geceleyin inmiş olan bu Ayet-i Kerimeyi, Efendimiz (SAV) , Zeyd'i çağırarak yazdırmıştır.
  2. Ayet-el Kûrsi indiğinde, dünyadaki bütün putlar ve krallar yere düşmüş ve başlarındaki taçları yuvarlanmıştır.
  3. Şeytanlar, birbirleriyle çarpışarak kaçıp İblis'in yanına toplanmışlar ve ona bu karışıklığı haber vermişlerdir.
  4. Peygamber Efendimiz'in (SAV) Ayet-el Kûrsi'de bulunan "Yâ Hayyu - Yâ Kayyumu", "Hayy ve Kayyum olan ALLAH'ım Senin Rahmetinle yardım istiyorum." buyurarak (üzüntü ve keder anında) ettiği duadır. İsm-i Azâm olduğu da rivayet edilmekle beraber, "Ariflerin Sultanı" Beyazıd-ı Bistami, "Bu ismin belli bir tarifi yoktur, lâkin sen kalbini herşeyden boşaltıp, onu ALLAH'ın C.C. Vahdaniyyetine teslim ederek istediğin İsimle zikret." buyurmaktadır.
  5. Ayet-el Kûrsi'de bulunan Esma-i İlahiye hiçbir Ayet-i Kerimede yoktur. Çünkü bu Ayet-i Kerime'de, bazısı açık, bazısı gizli olmak üzere onyedi yerde Allah-u Teâlâ'nın İsmi geçmektedir.
  6. Yatmadan okuyana Allah-u Teâlâ tarafından bir koruma verilir, sabaha kadar hiçbir şeytan yaklaşamaz.
  7. Yâ RasulULLAH (SAV) Kur'ân-ı Kerimin hangi Sûresi (derece bakımından) daha büyüktür? Diye soran Sahabe'ye (RA) , "İhlâs Sûresi" buyurdu. O Sahabe, "Kur'ân-ı Kerimde hangi Ayet (Fazilet bakımından) daha üstündür." diye sorunca, Peygamber Efendimiz (S.A.V.) "Ayet-el Kûrsi'dir" buyurdu. (Darimi)
  8. Ayet-el Kûrsi'yi okuyan kimse yedi kalenin içine girmiş gibi muhafaza edilir. Ayet-el Kûrsi, Kur'ân-ı Kerimin dörtte biridir.
  9. Efendimiz (S.A.V.) buyurdu ki; "İlim sana olsun ey Eba Münzir, Canım Kabza-i Kudretinde olan ALLAH'a C.C. yemin ederim ki, muhakkak Ayet-el Kûrsi'nin bir dili ve ikide dudağı vardır ki, Arş'ın direğinin yanında Melik-i (Müteâl olan Allah-u Teâlâ Hazretlerini) takdis eder (O'na Tazimde bulunur.) " (Ebû Dâvud, Ahmed İbni Hambel)

10. Efendimiz (S.A.V.) buyurdu ki; "Her kim, her farz namazın arkasından Ayet-el Kûrsi'yi okursa, Cennete girmekten onu ancak ölüm men eder.Her kim onu yatacağı zaman okursa, Allah-u Teâlâ ona kendi evi, komşusunun evi ve etraftaki evler hakkında güvence verir." (Beyhâki)
  11. Efendimiz (S.A.V.) buyurdu ki; "Bakara Sûresinde bir Ayet vardır ki Kur'ân Ayetlerinin Efendisidir. Şeytan olan herhangi bir evde okunursa (şeytan) o evden çıkar. (O Ayet) Ayet-el Kûrsi'dir." (Beyhâki)
  12. Efendimiz (S.A.V.) buyurdu ki; "Her kim farz namazın arkasında Ayet-el Kûrsi'yi okursa, diğer namaza kadar ALLAH'ın C.C. zimmetinde olur." (Heysemi)
  13. -Efendimiz (S.A.V.) buyurdu ki; "Her kim Ayet-el Kûrsi'yi ve Bakara Sûresinin sonunu sıkıntılı (kederli) anında okursa ALLAH C.C. ona yardım eder" (Suyuti, Dürrül Mensûr)
  14. (Şeytan, cinler v.s. şerli yaratıkların şerrinden ve anne yada çocuğuna zarar vermelerinden yada öldürmelerinden korunmaları için) Doğum yapacak kadının, Ayet-el Kûrsi, A'raf 54. Ayeti sonuna kadar, Felâk ve Nâs Sûrelerini okuyarak Allah-u Teâlâ'ya sığındırılması gerekir (Hadis-i Şerifle bildirilmiştir) .
  15. Efendimiz (S.A.V.) buyurdu ki; "Sen Ayet-el Kûrsi'den neredesin? O herhangi bir yemek veya katık üzerine okunursa mutlaka ALLAH C.C. o yemek ve katığın bereketini çoğaltır." (Suyuti)
  16. -Efendimiz (S.A.V.) Sûre-i Bakaranın sonunu (Amener Rasûlü) ve Ayet-el Kûrsi'yi okuduğu zaman gülerdi ve "Onlar Arş'ın altındaki, Rahman'ın (Teâlâ) hazinesindendir." buyururdu. (Suyuti)
  17. Seleme İbni Kays (RA) "Allah-u Teâlâ, ne Tevrat'ta, ne İncil'de, nede Zebur'da Ayet'el Kûrsi'den daha büyük bir Ayet indirmedi." (Suyuti)
  18. Ayet-el Kûrsi, cinlere karşı kendisinden yardım alınacak duaların en büyüğüdür. Ayet-el Kûrsi'nin insandan şeytanları kovmakta çok tesirli olduğunu söylemişler, ayrıca saralı kişiye, şeytanın kendisine yardım ettiği sahir (büyücü) , kâhin, falcı, nefis ve şehvet ehli, zulüm ve gazap erbabı üzerine sadakatle okunulduğunda onların şeytanlarını etkisiz hale getirmekte de büyük gücü olduğunu denemişlerdir. Ancak sadakatle okunması şartı koşulmuştur.
  19. Herhangi bir muradın hasıl olması için Ayet-el Kûrsi 313 kere okunduğunda, dünya ve Ahiret hakkındaki o istek ALLAH'ın C.C. izniyle hasıl olur (ne bir eksik ve ne bir fazla okunmamalıdır bu sayıların adedi çok önemlidir) .
  20. Cin musallat olan çocuğa 18 kere Ayet-el Kûrsi okunursa BİİZNİLLAH şifa bulur.
  21. Yemeğe okunursa yemek bereketlenir.
  22. Devamlı okunursa unutkanlığı giderdiğini Hz Ali (K.V.) buyurmuştur.
  23. Evden çıkarken okuyan her işinde muvaffak olur ve hayırlı işleri başarır.
  24. Evine gelince okursan iki Ayet-el Kûrsi arasındaki işlerin hayırlı olur ve fakirliğin önlenir.
  25. Bir kimse evinden çıkarken Ayet-el Kûrsi'yi okursa, Hakk Teâlâ yetmiş Meleğe emreder, o kimse evine gelinceye kadar ona dua ile istiğfar ederler.

Ayet-el Kürsi namazdan evvel okunursa,namaz huzurla lılınır.Şeytan vesvese veremez ve yaklaşamaz.Ayet-el Küsi yi okuyanı,Allah(c.c)cümle kza ve belalardan,tehlikelerden,şeytanın şerrinden korur.şeytanın yetmiş türlü tuzağı vardır.Eğer bunlardan Allah’a sığınırsan Allah da kendine sığınanı mutlaka korur.Ayet-el Kürsi harflerinin adedi (170) defa, yada Mürsellerin adedi (313) defa okunursa, o kişiye göklerde ve yerde mahlukatın cümlesi itaat edip herşeyden muhafaza ederler.düşmanları ne eli nede dili ile hiç bir zarar veremezler.Bir kimse hergün (18) defa Ayet-el Kürsi okursa ,Allah o kulunun kalbini tevhid nuruyla ihya eder.Hikmetle doldurur.rızkına da bolluk verir.

yani anladıgım kadarıyla bi çok yeri araştırdım sayısızca ve belirlenen zaman içinde okunabiliniyor ki kaynak :araştırmacı yazar Adem şener diyor bu duanın yapılşı için adamın kafadan böyle bi okuma şekli uydurdugunu sanmıyorum
birde tabiki az da olsa kurallarımı olacak ki okumalar aksamasın ve hak geçmesin ben kimseye niye okuma yapmadın yada okumak zorundasın demiyorum ve bişey daha son kez bir daha soruyorum dua bölümünde bu basıga benzer bi çok konu var neden bu konu ?

.Ayetel Kürsiyi 170 defa okuyana ALLAH her işinde yardımcı olur. Zorluk çekmez. Üzüntü ve kederden uzak olur. Rızkı genişler. Arzularına ve isteklerine kavuşur.Ayetel Kürsiyi 170 defa okumaya devam eden; hapisteyse hapisten kurtulur. Borçlu ise borcunu ödeme imkanı bulur. Rızık isterse geniş bir nimete erişir. Bu sayıda her farz namazının ardından okumaya devam ederse isteğine arzusuna çabuk kavuşur. Gece kıbleye yönelip okuduğunda da aynı şekilde istekleri kabul görür.Ayetel Kürsi günde 50 defa okunursa okuyan şeytandan korunur.Sara tutan kişiye 21 Ayetel Kürsi okunursa kendine gelir.

Ayetel Kürsi durak yerlerinin sayısınca 17 kelimeleri sayısınca 50 harfleri sayısınca 170 resuller ve ashabı kiram sayısınca 313 defa okuyan kişinin her arzusu yerine gelir. Cesareti artar. Halk arasında sevgi saygısı ve itibarı çoğalır. İstediği makama ulaşır. Hiç kimse ona zarar veremez. Peygamber Efendimiz in S.A.V. isimleri sayısınca 201 defa okursa dünya ve ahiretle ilgili istekleri geri çevrilmez.

Öncelikle neden benim topiğim seçildi.Başka topiklerde de benzerleri var.diye sormuştu. Sizin topikle özel bir sorunum yok.kasıtlı hedef alınmış değil.İlk sayfada o an için dikkatimi çekmişti.Ayrıca Ayetel Kürsi'nin benim hayatımda da özel bir yeri var.Her namazdan sonra ve yatmadan önce mutlaka okurum. Önceki yıllarda 1,5-2 saat oturup tekrarlamalar yapmıştım.Sizler kadar bende severek okudum yani.
Belli zikir ve esmaların sayılı okunması bu forumda baya meşhur.Sizin topik gibi daha çok var.Hepsiyle tek tek ilgilenecek zamanım da yok.
Kendim özel olarak esmalar ve sayılı ayet okuma gibi konularda topik açıcam.İsteyen okur ve değerlendirir.Kendini haklı bulan zaten bildiği gibi devam edecektir.Bizi haklı bulan kendine yeni bir yol haritası çizer. Kimseyi zorlayamam.Her topik grubuna girip insanlarla kavga edemem.Kendi yazılarımı yazarım, isteyen yapar ,isteyen bildiğini okur.

Bu konu dışında ki diger konularda da eleştiri yaptınız mı merak ediyorum yoksa bu konuya mi odaklandiniz
CEVAP:
Başka konularda eleştiri yapmadım.Sadece bu konuya odaklanma söz konusu değil.
Diğer konulara yazsak kimbilir başımıza ne işler açılacak.Çok agresif saldırgan durumlar oldu.üzüldüm.Başka konulara yazmayı düşünmüyorum.

HER TÜRLÜ İSTEK ARZU VE HACET İÇİN OKUNACAK AYETEL KÜRSİ OKUMA ŞEKLİ.

HER KİM BU ÇALIŞMAYI 7 GÜN ARALIKSIZ SAAT 23:00 İLE 06:00 ARASI

OKURSA NE İSTEĞİ OLURSA OLSUN ALLAHIN İZNİYLE HER TÜRLÜ MURADI

HASIL OLUR ……..

DİKKAT:YANLIZ ŞUNU UNUTMAMAK LAZIM ….;

• BU ÇALIŞMA İKİ UCU KESKİN KILIÇ GİBİDİR …
  • HAKLI OLDUĞUN BİR KONULARDA OKURSAN HAYIR SENİ BULUR …
  • HAKSIZ OLDUĞUN (IKI KİŞİNİN ARASINI AÇMAK , BİRİLERİNİ ZARARINA)UĞRATACAK NİYET ETMEK , MÜBAREK VE CINLERLE ISTİŞARE YAPMAKVS GİBİ HAKSIZ , FİTNEYE FESEDA DÜŞÜRECEK , NİYETLERLEOKUNURSA ŞER SİZİ BULUR TERS TEPER ZARARA UĞRARSIN.
**********AYETEL KURSİ 7 GÜN BU ŞEKİLDE OKUNULMALIDIR ********

*** 1.GÜN ( 50 )
Ayetel Kürsi günde 50 defa okunursa okuyan şeytandan korunur.
*** 2.GÜN (170 )
Ayetel Kürsiyi 170 defa okuyana ALLAH her işinde yardımcı olur. Zorluk çekmez. Üzüntü ve kederden uzak olur. Rızkı genişler. Arzularına ve isteklerine kavuşur.
*** 3.GÜN (220) burada bi yanlışlık olabilir oyüzden düzeltme yapıyorum (201)
Peygamber Efendimiz in S.A.V. isimleri sayısınca 201 defa okursa dünya ve ahiretle ilgili istekleri ge
ri çevrilmez.
*** 4.GÜN (313)
313 defa okuyan kişinin her arzusu yerine gelir.
*** 5.GÜN (50)
Ayetel Kürsi günde 50 defa okunursa okuyan şeytandan korunur.
*** 6.GÜN (170)
Ayetel Kürsiyi 170 defa okuyana ALLAH her işinde yardımcı olur. Zorluk çekmez. Üzüntü ve kederden uzak olur. Rızkı genişler. Arzularına ve isteklerine kavuşur.
****7.GÜN (313)
313 defa okuyan kişinin her arzusu yerine gelir

UYARILARA DİKKAR EDEREK HALİS BİR NİYETLE OKUNURSA

ALLAHIN IZNIYLE BUTUN HAYIR KAPILARI AÇILIR NE MURADIN VARSA

HASIL OLUR İSTEKLERİN YERİNE GELİR..

KAYNAK:Araştırmacı yazar ADEM şener HOCA Efendi den

siz eleştirdiniz bende kendimi savundum bu kavga değil

4.GÜN (313)
313 defa okuyan kişinin her arzusu yerine gelir. okunacak arkadslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…