Dualarda buluşalım

Sizi üzdüysem özür dilerim.İçimde bir kötülük yok.iyi niyetli olduğunuza inanıyorum.İstediğiniz gibi yapabilirsiniz elbette. Hakkınız helal ediniz.

BÜTÜN BUNLARI SİZİN AÇTIGINIZ Bİ KONUYA BİRİ DAHA NE YAPILDIGINI ANLAMDAN YAZSA NE DÜŞÜNRDÜNÜZ MERK ETTİM SADECE NEYSE UZATMAYA GEREK YOK ZATEN

4.gün 313 tane okunacak yani kişi başına 44 duası okunan 49 okunacak

Kimse agresif degil siz bilmiyosunuz ben biliyoruma cevirdiginiz icin ister istemez konu uzayip gidiyo

sabredin nedenini açıklayacagım dedi ama ...
Canim hepimizi yaratan Allah Elhamdulillah.. ama hanimefendinin mantigiyla ya da dini konulardaki bilginligine ve inanisina gore esmau husnaları cok okuyunca insan daha cok sıkıntıya dusebilirmis.. yalnizca ya Allah ya da ya Rahman desem bile ben ferahliyorum o yuzden herkesin inancina ben saygi duyuyorum bana gore de onun ibadet sekli yanlis ama cikipta sen yanlis yapiyosun dini zorlastiriyosun demiyorum. Ayni saygiyi da bekliyorum onun soyledigi zikri cekince tum hayatim degismez belki guzel ruyalar gormem belki icten kalpten inanarak yalnizca Allah deyip bunlari yasayabilirim..

[Q aminUOTE="likear, post: 43582936, member: 640378"]Canim hepimizi yaratan Allah Elhamdulillah.. ama hanimefendinin mantigiyla ya da dini konulardaki bilginligine ve inanisina gore esmau husnaları cok okuyunca insan daha cok sıkıntıya dusebilirmis.. yalnizca ya Allah ya da ya Rahman desem bile ben ferahliyorum o yuzden herkesin inancina ben saygi duyuyorum bana gore de onun ibadet sekli yanlis ama cikipta sen yanlis yapiyosun dini zorlastiriyosun demiyorum. Ayni saygiyi da bekliyorum onun soyledigi zikri cekince tum hayatim degismez belki guzel ruyalar gormem belki icten kalpten inanarak yalnizca Allah deyip bunlari yasayabilirim..[/QUOTE]
Bi amin demek bile ne büyük nr güzel birsey ki Allah c.c gelecek ten gayb tan insanlara haber vermez heleki rüya yla bilmiyorum ama benim bildiğim kadarıyla

[/QUOTE]
Bi amin demek bile ne büyük nr güzel birsey ki Allah c.c gelecek ten gayb tan insanlara haber vermez heleki rüya yla bilmiyorum ama benim bildiğim kadarıyla[/QUOTE]
Agzi olan konusuyor diyorum ve son olarakta Allah hepimize hidayet versin diyorum :)

4.gün 313 tane okunacak yani kişi başına 44 duası okunan 49 okunacak

Sizin yaptığınız nedir bilmiyorum ama bizimkisi iş değil İBADET. Allahım kabul eder, yada etmeyip daha hayırlısını nasip eder bunun bilincinde ve inancındayız.
Görüşlerimize saygı duysaydınız bizi tanımadan, etmeden şunları yapın fakiri sevindirin, çocuğu sevindirin namaz kılın diye uyarmazdınız. İnsanların yaptığı duaya, ibadete gelip müdahale etmenin inanca sığmayacağını düşünüyorum. Lütfen bir daha bu topiğe yazmayın. Böyle bir mecrada ne anlatmaya çalıştığınız veya hangi niyetle yazdığınız önemli değildir, dışarıdan ne göründüğü neyin anlaşıldığı önemlidir.
Allahım sizin de dualarınızı kabul etsin. Ama insanların ne yaşadığını ne yaptığını bilmeden onların hakkında yorum yapmayın.

Allah razi olsun sizden cocugum hasta bronsit cok hiriltisi var onunla uğraşıyorum o yuzden okuyamiyorum bu gun
geçmiş olsun benim oglan da davar dı bu sene pek ses yok olmazda inşallah rabbim şifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…