DUALARDA BULUŞALIM

Ayyy kaç gündür sayfayi ariyorum anca buldum.
Kizlarrrr hamileyimmm :) çok şükür Rabbim isyana varmadan kabul etti dualarimizi:)
Rabbim isteyen her arkadaşa nasip etsin inşaallah. Listeye bir bakayim geleyim

Kizlarrrr hamileyimmm :) çok şükür Rabbim isyana varmadan kabul etti dualarimizi:)
arkadaşım çoooook sevindim,ALLAH ım sağlıkla kuağına almayı nasip etsin,arkadaşım hamilelerin duası kabul olurmuş,azra bebeğimiz için dua eder misin,dün dr a gittik,kafası az büyümüş,kafası büyüsün,sağlıklı akıllı olsun diye,ALLAH razı olsun
tekrardan tebrikler

Senin adına çok sevindim canım sağlıklı sıhhatli kucağınada alırsın İnşaallah.

cok sevindim :) rabbim saglikla, hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin... masallah. duan kabul oldu ne guzel. hayirli saglikli akilli evlat olsun...

_tiramisu_ ayperi changelife kozlar çok tesekkur ederim.Rabbim dileyen tüm arkadaşlarıma nasip etsin.zor bi süreç çok şükür Rabbim merhamet etti.
Tiramisu ayperi poeticcry dualariniz bitti. Beriremin dualarina basliyorum

merhaba canim. benim hatim tamamlandi. bagislanmasini sen yapacaktin degil mi?
ev canım bir kişinin hatmi tamamlandığı zaman bağışlanmasıda yapılıyo ve oraya katılan teyzelerde amin diyor böylece duamıza daha çok kişi katılmış oluyo :)

sayı önemli mi ki acaba
öenmli olan içten bişekilde güzel bi kalple samimiyetle dua etmek bunlar kabul olunması için vesileler .Bir gün bi Allah dostu bi genç kızla karşılaşmıs genç kız sevdiğine elma götürüyormuş Allah dostu kızla biraz konuştuktan sonra sepetinde kaç tane elma var diye sormuş kızda cevap vermiş insan sevdiğine götürdüğü elmayı sayarmı hiç !! Allah dostu çok etkilenmiş kızın cevabından ben sevdiğime niye sayarak okuyorum diye düşünmüş ve zikrini saymadan yapmaya başlamış en doğrusunu Allah bilir biz Peygamberimizin Ashabına öğrettiği şekilde sünneteuygun olarak okumaya çalışıyoruz burdada yaptığımız bir hatmi bölüştürerek birbirimize dua etmemiz . :)

ne guzel :) allah kabul eder insallah...
ev canım bir kişinin hatmi tamamlandığı zaman bağışlanmasıda yapılıyo ve oraya katılan teyzelerde amin diyor böylece duamıza daha çok kişi katılmış oluyo :)

duanın beraberce yapılması tabi çok daha güzel, sorumu da çok açık ve hoş cevaplamışsınız teşekkür ederim :)

Kızlar kendimizi biraz saldık sanki bu mübarek aylarda hatmimizi tamamlıyalım muhat hanımın hatmini okumayan varmı okuyupta yazmayanlarda yazsınlar lütfen biraz yoğundum sayfayıda takip edemedim neredesiniz sesime ses vvvverin dostlar :)

arkadaşlar hepiniz için okudum,ALLAH kabul etsin,ne duanız varsa kabul olsun inşallah
azra bebeğim için okuyandan herkesten de ALLAH razı olsun

bensu ve ayperi disindaki herkes icin okudum:) kizlar sizinkileride birkac gune tamamlarim insallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…