DUALARDA BULUŞALIM

Oncede soyledigim gibi haftaya yogun olacagim icin yetistirememekten korkuyorum arkadaslarin gunu gelmeden okuyup bitiricem insallah yazdiginiz siraya gore okuyorum benden once cikan arkadasin yerine yazmistim kendimi kimin yerine girdigim belli olsun diye en sonda ben olabilirim sorun degil sadece benim icin okunacak gunu soylerseniz o zaman niyetimi yazarim. tiramisu bitti simdi muhat icin 10000 e basliyorum rabbim kabul etsin insallah

arkadaşlar okuyup yazmamıştım kusura bakmayın...azra ...merve...muhat için okudum...
benım duam ise hayırlı evlattır allahım kabul etsın...

Kizlar cok guzel bir sayfa acmissiniz. Ben her sabah aksam kendim icin dua edip butun ummeti Muhammed icun de dua eduyorum sizde boyle yapin isletiniz oyke yoluna girer ki. Goreceksiniz

ALLAH razı olsun kızlar,kendiminkini bitireyim,sonra sıradaki arkadaş için okuycam inşallah,bu aralar ev taşıma işimiz var,bebişte olunca fazla ilerleyemedim,hakkınızı helal edin

bende ilk 10.000 i yani azra bebek için okudum..allah şifasını versin kısa zamanda sıradaki tiramusu değilmi..birde arkadaşların ismine göre okusak guzel olur diye düşünüyorum..mesela tiramusuya hangi isimle hangi derdine dua edicez bunları belirtirlerse duA daha güzel ulaşır diye düşünüyorum..

evet sira bende :) ismim ve duam bir onceki sayfada yazili. allah kolaylik versin sevgiler :)

Arkadaslar ben okudum herpimizin dualarini bitirdim Rabbim kabul eder insallah sizlerde hakkinizi helal edin sira bana geldiginde bende sizlerden su suayi rica ediyorum esimle baglarimiz guclensin hayirli evlatlarimiz olsun islerimiz rast gitsin kotu gözlü insanlar bizden uzak olsun rabbim saglik sihat nasip etsin sevdiklerimizin acisiyla imtihan etmesin diye dua ederseniz cok sevinirim Allah hepinizden razi olsun insallah. B berirem BENSU ayperi muhat changelife _tiramisu_

sagol caNIM Allah razı olsun senin içinde okuyup duanı edicem inş..

allah razı olsun...

Arkadaşlar masaallah güzel ilerle misiniz.biraz yoğundu işlerim. Gizlanirim artik.
Azra bebegin dualari tamam Rabbim kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…