DUALARDA BULUŞALIM

ALLAH razı olsun arkadaşlar
ben yavaş ilerliyorum,hakkınızı helal edin,bebiş,ev taşıma,bakıca arama,bi de işe başladım,bayağı yavaş okuyorum,bitirdikçe yazarım

Maşallah arkadaşlar size bağlantıyla ilgili sorunlar old. için giremiyodum foruma ama güzel ilerliyoruz rabbim herkesin gönlünden geçeni kabul eder inşaallah zilhicce ayınada girdik
Peygamberimiz (sav) diyor ki:
Bir gün Musa Peygamber (as), "Ey Rabbim!"der"Bunca dua ettim hiçbirini kabul etmedinSöyle bana, sana nasıl ve ne zaman dua edeyim?" Bu soruya Yüce Allah (cc) şöyle cevap verir: "Ey Musa!Zilhicce ayı nın ilk 10 günü, La ilahe illallah cümlesini söyle ki dileğini yerine getireyim"
Bu defa HzMusa, "Ey Rabbim, o cümleyi bütün kulları söylüyor" der. Yüce Allah da kendisine şöyle cevap verir "Ey Musa!Zilhicce ayının ilk 10 günü içinde BIR defa , LA ILAHE ILLALLAH diyen kimsenin bu sözleri amel terazisinin bir kefesine, 7 kat gök ile 7 kat yer de diğer kefesine konulsa şüphesiz ki birinci kefe ağır basar" buyrulmuş ne güzel bizde LA ILAHE ILLALLAH hatmi yapıyoruz :)

ben de cok agir ilerliyorum. hersey ustuste geldi. is, alisveris, misafir, forumdaki okumalar... bas edemiyorum, vaktim yetmiyor... buradaki listede tam olarak net degil. sira bendeydi, kim okudu kim okumadi bilmiyorum. ben azra bebek icin ve kendim icin okudum. simdi kime okunuyor bilmiyorum . bi yardimci olun lutfen, sira kimde ?

hatimde eksik olursa ben tamamlicam inşaallah. o yüzden endişelenmeyin sizin hatimde tam olucak okuyamayan olursa ben okuyucam onların yerine ... Bazımız önden gidiyo bazımız geride kalabiliyo birbirimizin niyetine göre yapmaya çalışalım ı_tiramisu_ hanım ve poeticcry hanımın hatimlerini tamamlıyanlar muhat hanım için başlasın duasıda ( Benim adim hatice, aslında çok derdim çok dileğim var ama bu ara çok nankör kul hissediyorum kendimi.bilerek ve bilmeyerek girdigim kul haklari varsa Rabbim affetsin.) duasına eklemek istediği varsa yazsın muhat hanım ...

daha sonra berirem hanım için yapalım kendisinin duası hayırlı evlat inşaallah rabbim duasını kabul eder .Hatimleri okurken duaları unutmayalım ..

_tiramisu_ hanımın hatmini okumaynlar yada okuyupta yazmayan arkadaşlar yazsınlar lütfen .Kendisinin duasıda (allahim mervenin sevdiklerini kaza ve balalara, nazara, hastaliklara, kotu insanlara karsi koru allahim. merveye annesinin kardeslerinin acisini yasatma, birbirlerinin mutlu gunlerini gormeyi nasip et diye dua edin)

muhat senin icin okudum. allah kabul etsin. berirem icin basliyorum... ben de bitirdikce yazarim :)

merhaba.. benim icin 10 000 kelimei tevhid okudunuz mu?

evet tiramisu senin için 10 000 tamamladım allah kabul etsin sırada muhat için okuycaz heralde ..sıralamayı tam bilen bi arkadaşımız güncel sayfaya yazarsa çok iyi olucak kolay gelsin kızlar..

evet muhata okuyacaksin. sonra berireme :)

benim icin okumayan ya da okuyup da bildiremeyen muhat, ayperi ve berirem kaldi. kizlar lutfen tamamlayalim da rahatliyim ben.. opucukleerrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…