Dualarda Buluşalım (Düzenli Okuma Listesi)

Tamam bende sana soruyorum namazini kildiysan sana gecelim diye ayrica okudum ne yazdigini ve bunda asiri abartilacak bisey bulamiyorum dua grubunda sinirlenecek bisey olmasini sevmiyorum acikcasi Araniza girmek istemem ama sendeyse kilmam yarini beklerim benim derdim bu

Ve birde onceki grup yoneticisi de kotu bisey yapmadiki onun adini anmani da hos bulmuyorum hepimizi bulusturdu sayesinde grup olustu kiz yokken arkasindan bunlar hos degil

Derdim kimseyle değil ben haber vermeden gruptan cıkmıs gıtmısım gıbı davranılmasını hıs bulmadıgım için kendımı savundum hiç haber vermemişim gibi olmadıgımı gosterebilmek adına. Olayları saptırmazsan sevınırım daha oncekı agır ıthamlarsan dolayı grupta sorun olmustu hatırlıyorsan o sekılde olması yanlıs bunu dile getırıyorum hıc haber vermemişte olabilirdim hepimiz insanı gşremeyebılırız sabahtan aksama burada bekleyemez kimse dolayısı ile duası okunacak kısı sabah namazını kılacagını bıldırmısse bu beyan alınmalıydı sırf terkar gırıpte yazmadı dıye bu sekılde konusulup kalp kırmak olmamalıydı neyse dediğim gibi benım ıcın onemli değil benim hakkım varsa helal olsun

Aranıza girmeyi istemem ama canım bence uzatmayalım belli ki bir yanlıs anlaşılma olmus aranızda. Kimse kötü bişey demedi ki. Sen namazını kıldıysan duanı başlatalım olur mu? Bunu Allah rızası için yapıyoruz. Şeytanın aramıza girmesine müsaade etmeyelim. Gercekten böyle güzel bir şey yaparken huzursuzluk olmasın.

Haklısın canım uzatmıyorum ben kimseyle sorunum yok dediğim gibi sadece yanlıs anlasılmayı acıkladım bugun bana okumayalım daha sonra inşalllah dıger arkadasa gecebılır sıra

Haklısın canım uzatmıyorum ben kimseyle sorunum yok dediğim gibi sadece yanlıs anlasılmayı acıkladım bugun bana okumayalım daha sonra inşalllah dıger arkadasa gecebılır sıra
Bugün senin sıranmıs sana okuyalım yarın da Magnifiaque ye okuyalım. Namazını kılınca ben duanı başlatayım inşallah

Bugün senin sıranmıs sana okuyalım yarın da Magnifiaque ye okuyalım. Namazını kılınca ben duanı başlatayım inşallah
Duam: Rabbim yeniden sağlıklı sıhhatli hamile kalıp, hamileliğimin sağlıklı sıhhatli ilerleyip evladımızı sağ salim kucağımıza alıp yetiştiemeyi nasip etle. Sağlıklı sıhhatlı evlatlarımız olsun banada annelik duygusunu En kısa zamanda yaşat Allah’ım. Eşimde ve bende bildiğimiz bilmediğimiz bebek olmasına engel ne durum varsa sen şafi isminin hürmetine bizlere şifa verip evlat sahibi olmamızı nasip eyle amin

Oriana Duasi;

Rabbim yeniden sağlıklı sıhhatli hamile kalıp, hamileliğimin sağlıklı sıhhatli ilerleyip evladımızı sağ salim kucağımıza alıp yetiştiemeyi nasip etle. Sağlıklı sıhhatlı evlatlarımız olsun banada annelik duygusunu En kısa zamanda yaşat Allah’ım. Eşimde ve bende bildiğimiz bilmediğimiz bebek olmasına engel ne durum varsa sen şafi isminin hürmetine bizlere şifa verip evlat sahibi olmamızı nasip eyle amin

1. H Hanimhanmck 127 tane

2. kunfeyekun__ 127 tane

3. hersey_dua_ile 127 tane

4. Samara96 127 tane

5. Singil 127 tane

6. Gulcan2904 127 tane

7. aypare ackerman 127 tane

8. sadehayatt06 127 tane

9. Amarylliss 127 tane

10. Jawlensky 127 tane

11. Mintimint 127 tane

12. Kara_gozlum 127 tane

13. Reengarenk 127 tane

14. Karagullu 127 tane

15. hasbeee 127 tane

16. K Kirazxyz 127 tane

17. Sur-es 127 tane

18. N Nana 127 tane

19. safi.naz 127 tane

20. Mintimint 2 127 tane

21. terliksuu 127 tane

22. K Kirazxyz 127 tane

23. Mrvyvz4832 127 tane

24. ayseMsb 127 tane

25. ayseMsb anne 127 tane

26. gulistan1985 127 tane

27. Magnifiaque 127 tane

28. Oriana 126 tane

29. HayatSevinceGuzel 127 tane

30. hersey_dua_ile 2 127 tane

31. Life light 127 tane

32. humanbeings 127 tane

33. S Sabr-Sukur-Dua 127 tane

34. memurhanim 127 tane

35. honeymilkkk 127 tane

Yarın saat 21:00 a kadar bitirelim lütfen❤

humanbeings . Içın 127 adet okudum bildirmemisim

cane yardıma ihtiyacim var gorumcem hamile rahatsizlandi onun yanindayim dogum zamanlari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…