Dualarda Buluşalım (Düzenli Okuma Listesi)

Arkadaslar pariko arkadasimizla 2 gun önce ve dun aksam olmak uzere konustum ama bugunde okumaya baslayamadik, duasini atmisti namaz kilinca haber ver demistim maalesef iletisime gecemedik. Işim olmasina ragmen kimse ben ilgilenirim demedigi icin bekledim ama belliki haber vermeyecek bugun. Yarin aksam 16:30 -17:00 arasi randevum var hastanede uzak oldugu icin 1.5 saat erken gitmem gerekiyor. Geri gelmem desek daha beter sıkıntı.
Önerisi olan varmı ne yapabiliriz? Listeye ilgilenebilecek birileri var mı?

1. H Hanimhanmck

2. kunfeyekun__

3. hersey_dua_ile

4. Samara96

5. Singil

6. Gulcan2904

7. aypare ackerman

8. sadehayatt06

9. Amarylliss

10. Jawlensky

11. Mintimint

12. Kara_gozlum

13. Reengarenk

14. Karagullu

15. hasbeee

16. K Kirazxyz

17. Sur-es

18. N Nana

19. safi.naz

20. Mintimint 2

21. terliksuu

22. K Kirazxyz

23. Mrvyvz4832

24. ayseMsb

25. ayseMsb anne

26. gulistan1985

27. Magnifiaque

28. Oriana

29. HayatSevinceGuzel

30. hersey_dua_ile 2

31. Life light

32. humanbeings

33. S Sabr-Sukur-Dua

34. memurhanim

35. honeymilkkk

Sıradaki arkadaşlardan müsait olan varsa ona okuyalım olmaz mı?

Sıradaki arkadaşlardan müsait olan varsa ona okuyalım olmaz mı?
2 gündür Magnifiaque erteliyorum maalesef, başka birini öne almak artık ona haksızlık oluyor. Kendiside ancak gece namaz kılabilir ama ben o kadar bekleyemem bugün yeterince buradaydım maalesef, başım kaldırmıyor

N Nana bı kac gundur yogunluktan dolayı foruma duzenli giremediğimi sana mesajta atmıstım dun de konustuk bugun için sana duamıda atmıstım paylasman için yanı ıkı gun onceden beri atmıstım ıletısım sorunu oldugu için baska arkadaslara gecıldı, bugunden şçin namazımı kılacagımı ve nasıl kılındıgını sordum sana hatta yani dolayısıyla namazı kıldıgımı bılıyordun hatta sabah işe giderken yapacagımıda soyledım hala bıradan yok ulasamadım ıkı gundur yazmıyor tarzı konusulması hos degıl neyse sorun değil bana okunmasada olur okudugum arkadaslarıma hakkım helal olsun iyi akşamlar azarlar gıbı konusulması yanlıs daha once ki grup yonetıcısının yaptıgından ne farkınız kaldı herneyse.

Namazını kıldıktan sonra duanı bana atabilir misin? Oriana

canim namazini kildiysan sana okuyalim onemli degil nana kotu bisey soylemedi ki hakkinda

Seni bekliyorduk zaten N Nana yazmıstı Oriana gelirse ona okunacak diye canım sen namazını kıl da bana duanı atıver. Hiç huzursuzluk olmasın güzelce duamızı edelim

Canım biz dün ne konuştuk?
Ben sana demedim mi namazını kıldığında haber ver diye? Nerede azarladım seni, hakkıma giriyorsun

kötu bisey denmemis canim benim ayni seyi söyluyorsunuz. sadece giremicem deyip ilgilenicek arkadaslara durumu belirtmis

Oriana gelince öğreniriz nedenini, bu konuda yorum yapmak istemiyorum
Magnifiaque burada ve bunun altında bılac msjında gorursun ne yazdıgını halbukı ona duamıda attım bu sabah namazımı kılacağımıda soyledım. Sanki ben habersiz ne namaz kılmısım duam ıcın nede duamı ona yazmısım gıbı davranmıs. Foruma en son ne zaman gırdıgım gozukuyor halbukı humanbeıngsın duasını tamamladıktan sonra gıremedım bıdaha. Hala daha sanki hıc haber vermemişim gibi davranması canımı sıktı evet yogun olabılır liste yapmasıda zor olabılır ancak ben kendı adıma asla bu grupta gorevlerımı aksatmadım bunu bılerek bu sekılde davranması tuhafıma gitti dolayısıyla da geuptaki arkadaslarn benı yanlıs anlamaması yada haber vermemişim gibi anlamaması için acıklama yaptım.

Aşk olsun gerçekten kalbimi kırdın. Halbu ki ben açıkça yazmıştım duasını attı ama namaz kılıp haber verecekti vermedi diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…