Dualarda Buluşalım (Düzenli Okuma Listesi)

Canım çok haklısın ama bende onun okumadiklarini okuyalım diyorum.Çünkü o bildirim yapmadıkça sayı da artıyor.Ki hiç cevap yazmazsa yada okumıcam derse yine biz okuyacağız.O zamanda okunmayan sayı daha da fazla olacak.
Evet ve günlerdir duasınbitsin diye bekleyen arkadaşlara haksızlık bence. Velev ki okudu ve bildirim yapmıyor biz eksik okumayalım da fazla dua ettik diye haşa rabbim fazla olmuş kabul etmeyeyim demez bence. Ve bundan sonradayız 21 e kadar okunmazsa dua sahibi tamamlansın isterse tamamlayalım. Bence. N Nana okumak istememekte haklısın diğer gruptan çıkan da duası biten bi arkadaştı öyle hatırlıyorum. Ama bu kul hakkı ve orasını kendileri düşünmeli. Böyle çok bekletince olan duası edilene oluyor. Ben yarım ederim okunmasına dua sahipleri tamamlansın isterse

Kızlar eksikleri tamamlayalım günde 2 kişiyi okuyup bitirelim saat 24e kadar da süresi olsun. Çok uzadı ve uzadıkca gitgide azalmaya başladı sayımız. Kendisine okunan çıkıyor diğer arkadaşlara gercekten haksızlık. Bence bir an önce bitirelim. Siz ne dersiniz? N Nana

Kızlar eksikleri tamamlayalım günde 2 kişiyi okuyup bitirelim saat 24e kadar da süresi olsun. Çok uzadı ve uzadıkca gitgide azalmaya başladı sayımız. Kendisine okunan çıkıyor diğer arkadaşlara gercekten haksızlık. Bence bir an önce bitirelim. Siz ne dersiniz? N Nana
Canım öyle duası olunup da çıkan birinin duasının kabul olacağına inanmıyorum eksik kalanları mutlaka tamamlayalım ama günde iki kişi bana imkansız gibi çünkü 464 okumam gerekir

1 kisiye okumayan varda 2. Kişiyi düşünemiyorum. Canım okumayan 1 kişi var :KK43: muhursuzpusula muhursuzpusula girince okur, yüzük taktı ya nisanlisiyladir bugün

X