Dualarda Buluşalım (Düzenli Okuma Listesi)

Kusura bakma canım pimpirikli gibi soruyorum ama okunan arkadaşımızın aklı kalmasın diye 🙄
Olur mu soracaksın tabi ki kimsenin hakkı geçmesin sen k bakma asıl hepimizle tek tek uğraşıyorsun burda 😊. Bu arada bence yellowkayanın eksik bıraktıklarını okuyalım. Okusaydı girince yazardı çok gecikiyor arkadaşlarınki

Kara_gozlum Kara_gozlum Duası;
İsmim rumeysa rabbim sen hayırlısıyla bana ve benim gibi olan musluman kardeslerime hayirli salih ve saliha evlatlar nasip et esime hayirli kapilar ac hayatindan cikarmak istedigi seyi hayatindan def et evime huzur mutluluk hayirli kazanc nasip et anneme kardeslerime saglik sihhat huzur mutluluk nasip ey benimle birlikte amin diyen arkadaşlarımın dualarini kabul olmus sevincini yasayanlardan eyle aminnn

1. muhursuzpusula muhursuzpusula 116 tane

2. yellowkaya yellowkaya 116 tane

3. H Hanimhanmck 116 tane

4. kunfeyekun__ kunfeyekun__ 116 tane

5. hersey_dua_ile hersey_dua_ile 116 tane

6. Samara96 Samara96 116 tane

7. Singil Singil 116 tane

8. Gulcan2904 Gulcan2904 116 tane

9. aypare ackerman aypare ackerman 116 tane

10. sadehayatt06 sadehayatt06 116 tane

11. Amarylliss Amarylliss 116 tane

12. Jawlensky Jawlensky 116 tane

13. Mintimint Mintimint 116 tane

14. Kara_gozlum Kara_gozlum 152 tane

15. Reengarenk Reengarenk 116 tane

16. Karagullu Karagullu 116 tane

17. hasbeee hasbeee 116 tane

18. K Kirazxyz 116 tane

19. Sur-es Sur-es 116 tane

20. N Nana 116 tane

21. safi.naz safi.naz 116 tane

22. Mintimint Mintimint 2 116 tane

23. terliksuu terliksuu 116 tane

24. K Kirazxyz 116 tane

25. Mrvyvz4832 Mrvyvz4832 116 tane

26. ayseMsb ayseMsb 116 tane

27. ayseMsb ayseMsb anne 116 tane

28. gulistan1985 gulistan1985 116 tane

29. Magnifiaque Magnifiaque 116 tane

30. muhursuzpusula muhursuzpusula 116 tane

31. Oriana Oriana 116 tane

32. HayatSevinceGuzel HayatSevinceGuzel 116 tane

33. hersey_dua_ile hersey_dua_ile 2 116 tane

34. Life light Life light 116 tane

35. humanbeings humanbeings 116 tane

36. S Sabr-Sukur-Dua 116 tane

37. G Greeneliton 116 tane

38. honeymilkkk honeymilkkk 116 tane

21:00 ' a kadar bitirelim lütfen

Olur mu soracaksın tabi ki kimsenin hakkı geçmesin sen k bakma asıl hepimizle tek tek uğraşıyorsun burda 😊. Bu arada bence yellowkayanın eksik bıraktıklarını okuyalım. Okusaydı girince yazardı çok gecikiyor arkadaşlarınki
Canım 1 kere girmiş ondada yazmamış, biz ona okuduk , haber bekleyelim. Dün özel mesaj attım bakalım girince yazmazsa birşeyler düşüneceğiz artık:KK43:

N Nana bencede canım kaç gün okumadıysa sırasıyla aramızda bölüşüp okuyalım. Sonuçta 1 dakikalığınada girse ilk iş hemen msj atıp durumunu bildirebilir di diye düşünüyorum. Biz okuyup bitirelim
Canım ama geri kalan 37 kisiye haksızlık değil mi? Biz okuduk ona. o zaman okunan herkes yavaş yavaş ayrılsın listeden :KK43:

Yani N Nana cım benim aklımdan
Canım ama geri kalan 37 kisiye haksızlık değil mi? Biz okuduk ona. o zaman okunan herkes yavaş yavaş ayrılsın listeden :KK43:
Yani bende aklımdan geçiriyordu ki 2 günde 1 iki arkadaşın dusını bir günde bitirelim. Liste hızlı ilerlesin ama daha günde 1 kişiyi bile saatinde bitiremiyoruz maalesef

Canım çok haklısın ama bende onun okumadiklarini okuyalım diyorum.Çünkü o bildirim yapmadıkça sayı da artıyor.Ki hiç cevap yazmazsa yada okumıcam derse yine biz okuyacağız.O zamanda okunmayan sayı daha da fazla olacak.

Canım çok haklısın ama bende onun okumadiklarini okuyalım diyorum.Çünkü o bildirim yapmadıkça sayı da artıyor.Ki hiç cevap yazmazsa yada okumıcam derse yine biz okuyacağız.O zamanda okunmayan sayı daha da fazla olacak.
Niye biz fazladan okuyoruz, biz o arkadaşa 1 günümüzü ayırıp okuduk :KK43:
Ben okumayacağım ama siz yinede okuyalım diyorsaniz, yarin aksam yeni arkadasa gecmeden once hesaplarim eksiklerini.
Ama ben mazereti olmayan, tek kelime yazmayan birinin sayısını okumayacağım:KK43:

X