Dua kardeşliği

Alkolü bırakmış...
Artık yeter kendimi harap ediyorum..
Bu haftasonu karar aldım kullanmadım dedi.. Yılbaşındaki gibi mi dedim, yok dedi harap oldum mahvettim kendimi.. İşim olmaz..

Çok çok teşekkür ediyorum hepinize.. Belki bi gün bu satırları okutacak duruma gelirim..

Gözlerim yaşardı karşımda oturuyor ama aglasam sorar.. Ama aglayamıyorki insan.. :)
Mutluluktan hepsii.. mutluluktan..

Hatırla yazmış bi de oraya :) dante gibi işledim seni ömrüme

bi sorunla karşılaşınca beynine çöz değil hatırla diyecekmişsin
o zaman beyin o sorunun cevabını zaten bildiğini varsayarak daha kolay çözüm üretiyormuş
öle diyollaaa

çok sevindim beyzacım umarım herkes burada bu dua kervanında hep kabul olan dualarla karşılaşır

yaaa neyi var badeninn amannınn yeni gördümmmm hemenn bir yerden başlıyorum duaya bendeee...ALLAHIMMMM KORUSUN ONUDA BEBİŞİDEEEE...

BEYZAAAA bacımmmm acaip etkilendimmmm allahım demekki duaalrımız karşılıksız kalmammış rabbimin katında çok çok şükür....

biz yine dualarda buluşalımmmm herkesle

merhaba arkadaşlar. orlic arkadaşımızın bebği biraz erken gelmiş ve şu an kuvezde onun için dua edebilir misiniz?

sezremmin arkadaşı ve bade için 1 er tane yasin okundu

merhaba arkadaşlar. orlic arkadaşımızın bebği biraz erken gelmiş ve şu an kuvezde onun için dua edebilir misiniz?

orlicin bebişi için

20 ayetel kürsi
41 fatiha
1 yasin-i şerif
1000 ya Rahman okudum Allah kabul etsin ,kuzucuğa tez zamanda şifalar versin inşaallah

kızlar bugün perşembe Allah resulu sevgili peygamberimiz Hz Muhammed ( s.a.v) efendimize salavat getirmeyi unutmayınız ... şimdiden cumamız mübarek olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…