Dua kardeşliği

500 adet daha alayım

toplam 1000 adet ya latif 30 adet fatiha 30 adet ayetel kürsi almıs oldum.

hepsi bitince bildirimde bulunayım karısıklık olmasın

agustos bacım için aldığımı okudummm....

bugun babam ve kardeşimmm ölümden dönmüşşş tarafik kazasııı ve kusurlu otobüs şoförnün aşırı sürati ve trafik yol ve levhalarını koymamaları...

allahımmmm sen herkesin sevdiklerini kazalardan belalardan koru yarabbim

gökçecim geçmiş olsun
ve de verilmiş sadakanız varmış

canım bugün ağustos arkadaşımızınkini nasipse bitireceğiz

yarın 5 eylül sssp için 4444 salat- tefriciyye başlatacağız
cuma günü yasin salavat günümüz

cumartesi pazar günü okullar alışverişi , kış hazırlıkları vs gibi sebeplerden dolayı kişilere anca yetişiliyor

o sebepten dolayı kesin net bir şey söylemek imkansız
sana ne gün için okunmasını istiyordun ve okunacaktı ???????????????

ben tam olarak ne okunması gerektiğini bilmiyorum.bana güç verebilecek bir dua nasıl anlatsam bilemedim.ailevi sorunlarımı çözebileceğim bir dua mesela onların beni anlaması için.olmazsa da artık yapacak birşey yok.haklısınız yoğun bir dönem bu aralar.

sorunun tam olarak bilmeyince ne okunacağına kestirmek de zor....

sanki erkek arkadaşınız var da aileniz buna karşıymış gibi bir his oluştu bende nedense :))))))))))

sorunun tam olarak bilmeyince ne okunacağına kestirmek de zor....

sanki erkek arkadaşınız var da aileniz buna karşıymış gibi bir his oluştu bende nedense :))))))))))

yok yok öyle bir konu değil keşke bu böyle birşey olsaydı.benim geleceğimle alakalı birşey yani eğitim gibi birşey diyebiliriz.verdiğim kararlara saygı duymaları gibi birşey yani.

farmasicim aldıklarımı okudum tatlım Allah kabul etsin

yok yok öyle bir konu değil keşke bu böyle birşey olsaydı.benim geleceğimle alakalı birşey yani eğitim gibi birşey diyebiliriz.verdiğim kararlara saygı duymaları gibi birşey yani.

o zaman kendin hergün 489 defa ya Fettah ismini oku ....

ALLAH razı olsun bacım....

bacımmmm maksat çok ağız okusun diye dün aldıklarmı okudummmm....şimdi
13 fatiha ve 500 ya latif daha alayım izninleee

tamam canım hemen ekliyorum bugün biterse iyi olacak

ben de 1000 tane daha okudum
bir 1000 daha okurum

tamam canım hemen ekliyorum bugün biterse iyi olacak

ben de 1000 tane daha okudum
bir 1000 daha okurum
13 fatihayı okudummmm... madem öyleee bitircez o halde bana 500 değil 1000 yaz derhal okumaya geçyorummm.... yani toplamda
2000 ya latif
43 fatiha
20 ayetel kürsü okumuş olucammmmm

441 ya latif ve de 20 fatiha okudum ...... Allah kabul etsin

Son düzenleme:
ağustos 72 arkadaşımız için dua paylaşımı sona ermiştir .....Allah katılımda bulunan herkesten razı olsun .....Allah kabul etsin [/I]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…