Dua kardeşliği

tamam canım Allah kabul etsin ekledim

sağol canım:) benim istihare namazı kılmam lazım fakat kılamayacak durumdayım şu an.aciliyeti var tanıdıklarıma söylesem şimdi konuyu bildikleri için pek birşey göremiyorlar karışık oluyor.sence ne yapmam lazım?

istihare denemeleri sağlam olan birini bulmayı dene bence
gerçekten istihare de olumlu ya da olumsuz mesaj alabilen birini bulmak lazım ....

Sbry için aldıklrımı okudum.
Allah kabul etsin.

istihare denemeleri sağlam olan birini bulmayı dene bence
gerçekten istihare de olumlu ya da olumsuz mesaj alabilen birini bulmak lazım ....

İşte öyle birisi yok sanırım ben kendim de denedim ama kafam o kadar karışık ki uyandığımda ne gördüğümü bile hatırlamadım.

ağustos72 için 1000 ya latif , 30 fatiha alıyorum şimdilik , sonra ilave alırım.

16641 ya Latif

313 Fatiha

170 Ayetel kürsi

başlatalım canım
ne zaman derseniz ben varımmmmmmm:)

tamamdır başlatalım
agustos için ne zaman başlayacaksa bacımmm ben 1000 ya latif
30 fatiha
20 ayetel kürsü alayım.... eğer okumada eksiklik olursa tamamalrımmmm... ama çok fazla kişi katılsın diye az az aldım bacımmmmm ne zaman başla dersiniz bilmemmm ama beni yarına inşallah yazzz okuma sayım belli:)

arkadaşlar üstüme vazife değil ama
duaları sayılı okuduğumuz için bir eksik veya bir fazla olmaması için uğraşıyor farmasi
elbette ki duanın azı fazlası yoktur allah katında ama sayılı dualara dikkat edilmesi lazım
o yüzden naçizane fikrim farmasiyle haberleşmeden ben aldım okudum demeyelim diyorum
önce paylaşım yapılsın herkes bildirsin ona göre okuyalım
farmasi okula başlayacağı için takibi de zor olacaktır
durum karışır o zaman

şimdi ayşegül için mi okunacak
namazı kılmış heralde o zaman ben de 1000 esma 20 fatiha 20 ayetel kürsi alayım

Aldıklarımı okudum.
Allah kabul etsin.

Kızların haberi olmayabilir , katılım sonrası kalan olursa tekrar alırım .

yok bunda vazife olup olmama ya da darılıp gücenilecek bir şey yok aksine benim bundan birkaç sayfa öncesinde niçin sayılara dikkat etmemiz konusunda ve de sayı bildirin okuyup okuyamam diye düşünmeyin ola ki aldınız okuyamadınız vakitlice haber verin bizler okuruz olmadı kendim oturur okurum diye açıklamalarım oldu ....
iyi niyetle fazla fazla alıyoruz ama bazen iyi niyet bir işin usulüne aykırı düşebilir.
sayılar daha önce de dediğim gibi bu işlerle uğraşan ilim ehli kişilerin tecrübelerinin sonucunda bizlere yansııyan tavsiyelerdir...

havanda su dövmemek için hayırlısıyla bu inceliklere hep birlikte uyalım zira hepimiz bundan fayda ya da zarar göreceğiz...
burada nasipse hepimiz için okunacak ve hepimizin de bu inceliklere dikkat edilmesine ihtiyacımız var

Son düzenleme:

beyza bunu da not alıyorum

mümkün olan en kısa zamanda sıraya koyalım canım

henüz gördüm arada mesaj kaynamış

beyza bunu da not alıyorum

mümkün olan en kısa zamanda sıraya koyalım canım

henüz gördüm arada mesaj kaynamış

tmm abla, onemli degil tahmin ettim onun icin hayat brz daha zor ve yapabilecegm tek sey dua etmek bende bu silahi kullanmak istiyorum.. belli mi olur icindeki boslugu farkli sekilde doldurur farkeder yaptklarini.. bide dip not bu halinden hic memnun deil ama kendi basina cikamioo.. oyle iste..

farmasicim 500 ya Latif alayım cnm,yarın akşama kadar intrnete giremeyebilirim cnm,ama Allah izin verirse o zaman bitiririm

sabah aldgm 700 adet bitti. agustos icin 10 adet fatiha ayetel kursi bitti esmalar yrn aksam bitmis olur yazarim 500 adet altmstm

farmicim sbry için okuduklarım bitmişti
ayşegül için 20 fatiha 20 ayetel kürsi 1000 esma okudum allah kabul etsin inşallah amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…