♥Dua Kardeşliği♥

♥♥Dileklerimiz İçin 41 inşirah suresi ♥♥

Haydi Bismillah 💙

1. Sunay9876 Sunay9876 (2 adet)♥️
2. K Khvekokusu20 (2 adet)
3. @Matchteacher(4 adet)
4. @ferdaw(4 adet)
5. @Masal17(4 adet)♥
6. C ChillOutt (3 adet)♥
7. @Gulll098 (3 adet)
8. Pofuduk786 Pofuduk786 (3 adet)♥
9. DantelKiz DantelKiz (3 adet)
10 B Beto2012 (3 adet)♥
11. @Kurkmantolumdnn (3 adet)
12. @dreamy07 (2 adet) ♥
13. @BirZarif (2 adet)♥
14. @Hurma99 (3 adet)

Dua sırası @Sunay9876 arkadasımızda Duası kardeşi Serhat ın inşirah bulması, sıkıntılarından kurması Rabbim kabul etsin inşallah♥

Kızlar en gec salı sabaha bitirelim, abdestli okumayı unutmayalım ♥

Zeyno17. Kaç liste takip ediyosun bilmiyorum ama bu listede inşirah suresi çok zorlamıyodur kimseyi acaba ayrı bi listeye daha başlasak ta salatı tefriciye mi okusak. Çok büyük fazilet ve mucizeleri var . Herkes isterse yeni ayrı bi liste oluşturalım mı ya da bu liste bitince yaparız

Zeyno17. Kaç liste takip ediyosun bilmiyorum ama bu listede inşirah suresi çok zorlamıyodur kimseyi acaba ayrı bi listeye daha başlasak ta salatı tefriciye mi okusak. Çok büyük fazilet ve mucizeleri var . Herkes isterse yeni ayrı bi liste oluşturalım mı ya da bu liste bitince yaparız
Bu bitince yapalım canım

Bence de cok guzel olur.

:KK23::KK52:
Bazen etiketlemelerinizi görmüyorum, gözden kaçabiliyor, eğer etiketlemeleri görmediğim zamanlar olursa ki olma ihtimali yüksek :) kusuruma bakmayın olur mu? Öyle bir şey olduğunda konu başlığı için şikayet et butonuna basıp bu konunun adını şu şekilde değiştirmek istiyorum diye yazıp gönderirsiniz olur mu Hoppa

Allah kabul etsin, her birinizin ne derdi sıkıntısı varsa feraha erersiniz inşaallah.

X