Dua İsteyen???

yapsam mı ki ya

yapsam mı ki ya
tabiki duadan zarar gelmez neticede
oruç da nefsi köreltir
her halükarda kardasınız yani illa bu dünyada kabul olacak da değil her iki dünya sevabı neticede
yalnız hamile olmadığınızdan emin olun yapmadan önce bence
hamile hamile oruç tutmuş olmayın da...:)

cnm ben aşılama yapacam ama aşılama kaç gün sürer ben öğretmenım yarı yılda yapacam tatılde .adet zamanım tatıle denk gelıo ..cvp werrsen sewınırm

Gece hala devam ediyor sayilir mi ki
edeyim sana da kuzum:)
evet evet ben istiyorum. çok sıkıntıdayım ruhum daralıyor sanki ölücem
sevdiceğimle ailelerin tanışma durumları var ben bunalımlardayım Allah hayırlısını versin diye dua istiyorum. kardeşin kardeşe yaptığı dua en makbul olanmış
hayırlı güzel bir aşkla dilerim bir gün
hehe
canımm Allah çok sevileceğin ve çooook seveceğin kıymetini bilecek birini çıkarsın karşına inşallah dualarımdasın :)

tamam aklimda sık sık edecegim insallah gecer sıkntin arkadasim her sey guzel sonuclanir :)

Selamın Aleyküm Kardeşlerim,
Ben bir sene önce biriyle tanışmıştım, malesef fazla sürmedi ilişki, arkadaşları dolayı kavga ettik ve benimde tabiki hatalarim oldu pişmanım. Egosu yüksek olduğu için dönmez diye düşünüyorum. Son şansımı burda denemek istedim .Lütfen arkadaşlar benim için dua edin, kafamdan bitürlü çikartamiyorum . Hergün Ağlıyorum, cok seviyorum onu. Acil !! !!

kandil günü açmışsın ama şimdi gördüm böyle güzel düşüncede olduğun için şimdide dua edersin bana diye düşündüm : )
bende bebek istiyorum

cnm ben aşılama yapacam ama aşılama kaç gün sürer ben öğretmenım yarı yılda yapacam tatılde .adet zamanım tatıle denk gelıo ..cvp werrsen sewınırm
aşılama tedavisi adetin 2. günü başlıyo yaklaşık 15 günlük bi tedavisi var eğer oruç tutmayı istersen bu 15 günlük süreçten sonra tut çünkü, doktorun vajinal muayene yaparken aletin ucuna sürdüğü jel orucu bozuyo
bende ramazanda aşılama yaptırdım ve bunuda bilmiyodum malesef gitti benim 4 gün oruç, bilseydim ramazan sonra yapardım

senn tedavin kaç gün sürdü

arkadaşım...
egosu yüksek de olsa pişman olduğunu biliyor mu o kişi?
pişman olduğunu bir özürle belirtmedikçe dönmüyorsa ve ağlıyorsan acının hakkını vrmiyorsun bence arabeske bağlamışsın sadece demektir.
hata yaptıysan özür dile konuş olur mu
sevgiler..

Sen baskalari icin dua topigi acmissin ama benim icimden de sana dua etmek geldi. Ne yüregi temiz bi üyecanmissin. Bi sempati duydum sana karsi bu hareketinden dolayi. Allah seni sevdigi kullarindan eglesin insallah. Hersey gönlünce olsun ( hayirli olma sartiyla tabi) sevgiler

Ayy Allah razı olsun:)
mutlu oldum ^_^
teşekkür ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…