Dua İsteyen???

Kandiliniz mübarek olsun,dualarınız kabul olsun Gönlünüzden geçeni rabbim versin sizede hayırlısıyla inşallah. Final haftam başlıyor pazartesi dua edin lütfeen:KK43:

Ne kadar güzel bir topik bu boyle:KK54: Hepimizin kandili hayirli olsun insallah. Rabbim bu kandilde butun hayirli dualari kabul etsin. Vatanimiza milletimize huzur baris bereket nasip etsin. Butun caresizlere mazlumlara yardim etsin. Burada dua bekleyen butun arkadaslarimin gonulden diledikleri dualari hayirla kabul olur insallah. Ben de sizlerden dua bekliyorum. Pek cok duam var rabbimden. Rabbim dualarimizi ism-i azam hurmetine kabul etsin insallah. Evlerimizden hurmeti bereketi hayri eksik etmesin. Evlatlarimizin eslerimizin hayrini gostersin insallah. Amin. :KK9:

Sevgili arkadaşlarım bu gece dua edeceğim sizlere herkes gönlünden geçeni yazar mı ??
Dilerim kabul olur Allah hepimizin dualarını hayırla güzelliklerle kabul etsin inşallah...Arada bakacağım...Öpüldünüz :KK15:

3 ihlas 1 fatiha okudum ben de senin için. Allah dualarını kabul etsin hayırlısıyla :)

Cathycim beni unutma olur mu? Bebiş istiyorum :anneadayı: :emir_bebek:
Rabbim senin de buradaki bütün arkadaslarin da gonullerinde yatani hayirlisiyla versin. Geceniz mübarek olsun..

Ne kadar güzel bir topik bu boyle:KK54: Hepimizin kandili hayirli olsun insallah. Rabbim bu kandilde butun hayirli dualari kabul etsin. Vatanimiza milletimize huzur baris bereket nasip etsin. Butun caresizlere mazlumlara yardim etsin. Burada dua bekleyen butun arkadaslarimin gonulden diledikleri dualari hayirla kabul olur insallah. Ben de sizlerden dua bekliyorum. Pek cok duam var rabbimden. Rabbim dualarimizi ism-i azam hurmetine kabul etsin insallah. Evlerimizden hurmeti bereketi hayri eksik etmesin. Evlatlarimizin eslerimizin hayrini gostersin insallah. Amin. :KK9:
Aminnn canim insallah bu mubarek gece hurmetine Mevlam'dan yurekten isteyen herkesin dualari kabul olsun insallahhh

Bende dua istiyorum, benim ettiğim duaların hayırlısıyla kabul olması için dua edermisin ?

Seninde duaların kabul olur inşallah .

Merhaba
Kandiliniz mübarek olsun.
Rabbim dualarınızı kabul etsin..
Gönlümde bir şey var gerçekleşmesini çok istediğin bana dua eder misin?:KK23:
Belki senin duan gerçek olur:KK68:Ondan istiyorum:KK23:
sevgilo nevreste senin mesajin uzerinden herkese soyleyeyim istedim ben sadece vesile olurum kabul olursa dualar nasil ki kk ya uye olmak bu basliga bu saatte tiklamis olmak vesile ise oyle :) bir ayricaligim oldugundan degil kabul olursa yine Allah'tan.O yuzden sukrumuz de hep O na :)
yanlis anlmazsin umarim basliktan ileride olur da yanlis cikarim olmasin diye bir aciklama geregi hissettim :)

Ne guzel dusunmussunuz insallah dualarimuz kabul olur Bende Rabbimden tum istiyenlerle beraberr hayirli bi evlat istiyorumm herkesin gonlundeku muradi olsun aminn

Öncelikle Allah razı olsun hepimizden inşallah, birde ben de hayırlı ve sağlıklı evlatlarım olsun istiyorum en yakın ve hayırlı zamanda, Rabbim dualarımızı kabul etsin, günahlarımızı affetsin inşallah, âmin.

Kandiliniz mübarek olsun.

kandiliniz mubarek olsun.
bana da final haftam icin dua eder misiniz? butun dersleri vereyim sorunsuz gecebileyim insallah:)

Hepinizden Allah razı olsun sayenizde kandil gecemi boş geçirmedim:)
Çok teşekkür ediyorum gerçekten..Kandil geçse de arada yazalım bence madem başlığı sevdiniz birbirimize okuruz buradan aa bu arkadaşımız bunu demek ki çok istiyor inşallah gönlüne göre olur diyerekten :)
O yüzden dileyen yazmaya devam etsin bence:) Ben okurum en azından gördükçe...:)

Hepinizden Allah razı olsun sayenizde kandil gecemi boş geçirmedim:)
Çok teşekkür ediyorum gerçekten..Kandil geçse de arada yazalım bence madem başlığı sevdiniz birbirimize okuruz buradan aa bu arkadaşımız bunu demek ki çok istiyor inşallah gönlüne göre olur diyerekten :)
O yüzden dileyen yazmaya devam etsin bence:) Ben okurum en azından gördükçe...:)
Rabbim dualarını(mı)zı kabul etsin inşaalah canım:KK60:

X