Dua İsteyen???

Ilk dua isteyen ben olayim...
Bugun aldigim haber en kisa zamanda gercek olur insallah...

Kansilin mubarek olsun..bende sana dua edicem

Kandilin mübarek olsun caaağnım konu sahibi
Pazartesi final haftam onun için çokça dua istiyorum lütfen. Alttan dersim kalmasın

Allah dualarımızı kabul etsin,herkese hayırlı kandilleeeerr

Merhaba
Kandiliniz mübarek olsun.
Rabbim dualarınızı kabul etsin..
Gönlümde bir şey var gerçekleşmesini çok istediğin bana dua eder misin?
Belki senin duan gerçek olurOndan istiyorum

Gecemiz hayırlara vesile olsun. Benide alın dualarınızın arasına. Allah razı olsun.

Allah razı olsun dua kardeşim, bana da eşimle birbirimizi hep çok sevip çok iyi anlayabilmemiz, Allah rızası dogrultusunda hayırlı bir ömür ve hayırlı, sağlıklı evlatlar için dua eder misin, ben de senin için 1 fatiha 3 ihlas okuyorum şimdi

Öncelikle hayırlı kandiller, duaların kabul olsun inşallah hayırlısıyla :)
Ben de hayırlı bir iş ve iş ortamı diliyorum öncelikle, bir de gerçek, gönlüme göre, ömrümün sonuna kadar benimle olacak birini(dost veya aşk).
Allah razı olsun, teşekkür ederim...

ne güzel düşünmüşsün

ben en en yakın zamanda hayırlı bir işim olsun, mutlu olayım istiyorum.

senin de her şey gönlünce olsun. sen de isteğini yazarsan ben de senin için dua etmek isterim.

ne güzel düşünmüşsün

ben en en yakın zamanda hayırlı bir işim olsun, mutlu olayım istiyorum.

senin de her şey gönlünce olsun. sen de isteğini yazarsan ben de senin için dua etmek isterim.

insallah kabul olur insallah Rabbim hepinizin gonlune gore verir
Bana da o zaman hayirli es ve hayirli ask dolu bir evlilik icin dua edersen sevinirim arkadasim :)

Allah senin de gönlüne versin inşallah . Bana da hayırlısıyla gönlümdekiler için dua edersen çok sevinirim .

Hayirli kandiller hepimize.. Canim allah razi olsun senden.. Ben yani biz bebek istiyoruz , bazi rahatsizliklarimdan ötürü olmuyor
Rabbim diyorum daha vakti var demek ki. Benim için de dua eder misin.. Bebek istiyorum saglikli hayirli bir evlat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…