Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

tabiki yazarim canim allahim sanada isteyen herkesede nasip etsin insallah...canim benim adetime 1 hafta varken goguslerimde gerginlik ve aci basladi uclari cok aciyordu birde cok tuhaf bir halde bir sinirlilik birden aglama hissi cok tuhafti ..midemde hassasiyet herzaman yedigim seyler mideme dokunup agri yapmaya basladi ve birkac gun icinde hemen goguslerimin rengi degisti bas donmesi basladi ama mide bulantisi hala yok ne zaman baslar veya baslar mi hic bilmiyorum...birde koku duyum cok iyi degildi ama cok hassaslasti cnm midem bulanmiyor ama her koku cok keskin gelyor en son ve en onemlisi yaaa ben her koseye kivrilip uyumak istiyorum yaaaaaa bu nekadar kotu yaa tam is yaparken islerimin ortasinda uykum geliyor yarim yarim uyuyup uyaniyorum ve cok fazla cise gidiyorum gecede en az 3 defa harap oluyorum artik tuvalette uyuyup kaliyorum yaaa:KK1::KK1: sonra bi kendime geliyorum ki ana ben lavabodayim butun bunlardan sonra test yaptim ve hemen 2 cizgi cikti kan tahlillerim yapildi kontrol edildi 1 haftadir hersey iyi gozuktu ama hep disgebelik suphesi vardi ve enson bugun ultrasonda baktilar ve keseyi gorduler cok sukur rabbime kesemizi gorduk birde bebisimizi gorursek tamam olacak .... sizlere hemen haber vermedim belki kimyasaldir belki dis gebeliktir tam netlessin arkadaslarima soyleyeyim hemen dedimama dun moralim cok bozuktu artik soyledim iyikide soylemisim cok sagolun hepiniz dualarinizla destek oldunuz bizi ayakta tuttunuz allahim olmayanlarada nasip eder insallah bu arada seninde guzel haberlerini bekliyorum cok dua ediyorum canim senin icin insallah hamilesindir saglikli bir gebelik gecirirsin tatlim,,,:KK49::KK49::KK49:

AMIN INSALLAH :nazar:ayy ne güzel DARISI isteyen herkese INSALLAH:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bende nisan 1 de bruksel tub bebek istanbulda ilk tedavimize baslayacagiz allahin izniyle.
rabbim hayirlisiyla isteyen tum ciftlere saglikli akilli hayirli evlatlar nasip etsin insallah
IKISER UCER HEMDE HATTA DORDER VALLAHI HIIIIC FARKETMEZ :KK16:
cennet kokusunu bizede koklatsin
evimizi ocagimizi senlendirsin
bebek aglamasindan kulaklarimiz agrisin :))
komsularimizdan gece gunduz sikayetler gelsin
evimizin icleri bebislerle dolsun tassin insallah
halilarimiza kussunlar kaka yapsinlar
ustumuz basimiz kusmuk kokusundan gecilmesin :))
tum bunlar bile bana o kadar guzel geliyorki allahim tez zamanda hayirlisiyla evlat sahibi olmak isteyen kullarinin dualarina duaciyiz sen kabul et allahim
amin

bende nisan 1 de bruksel tub bebek istanbulda ilk tedavimize baslayacagiz allahin izniyle.
rabbim hayirlisiyla isteyen tum ciftlere saglikli akilli hayirli evlatlar nasip etsin insallah
tum bunlar bile bana o kadar guzel geliyorki allahim tez zamanda hayirlisiyla evlat sahibi olmak isteyen kullarinin dualarina duaciyiz sen kabul et allahim
amin

amin
amin canim benim aminnnn insallah rabbim sanada hayirli evlat nasip eder cnm.....:KK49::KK49::KK54::KK54::KK54:

kizlar yeni listemizi simdi yapiyorum aysenur arkadasimiz icin hayirli bir is ve hayirli bir yuva evlilik icin basliyoruz kizlar 41 adet yasin-i serif

1--guis=============================5 adet
2--lamazi77=========================5 adet+1
3--canommmm=======================5 adet+1
4--aysenur.gee======================5 adet
5--vck=============================5 adet
6--merve02=========================5 adet+1
7--sedosumm========================4 adet+1
8--cemrem29========================5 adet +1
9--tweety==========================2 adet

bu listemiz bitince kizlar bebek icin yeni okumalarimiza baslayabiliriz allah dualarimizi kabul etsin insallah bu arada gecen duamizdan vck arkadasimizin ki eksik kaldi arkadaslar 5 kisi paylasip okuyalim onuda isimlein yanina +1 olarak yaziyorum tatlislar gecen bebek icin olan duamizdir +1 olanlar diger sayilar ise aysenur arkadasimiz icindir haydi allah kabul etsin kizlar iyi geceler allah rahatlik versin byeeee....:KK54::KK54::KK54:

Hadi bakalım yeni listemiz hayırlı uğurlu olsun
Ayşenur arkadaşımızın hakkında ne hayırlıysa güzel mevlam onu nasip eylesin

sedacim gözün aydin cok sevindim rabbim hayirlisiyla tamamina erdirsin:KK16:

canim ben yarin türkiyeye gidiyorum iki hafta yokum gelince katilirim insallah dualara allaha emanet olun:KK16:

sedosun okuyamadigi 2 tane yasin-i serif vardi ben okuyacaktim onun yerine okudum bitti ALLAH KABUL ETSIN INSALLAH(AMIN):nazar:

canim arkadaslarim benim hepinize ayri ayri cok tesekkur ederim tatlislar cok sukur az once hastahaneden geldik hersey yolunda cok mutluyum allahim olmayanlarada nasip et diyorum kizlar sabahtan beri boyle dua ediyorum... bugun kesemizi gorduk 2 hafta sonrada kismet olursa bebisimizi gorucez insallah hersey yolunda gider benim bebisim cok sansli cunki sizler gibi teyzeleri var kislar ama durmak yok yola devam tekrar tekrar dua edicez allaha yilmadan yorulmadan bende insallah sonuna kadar sizlerle olacagim ve yeni liste yapicam tweety arkadasim seninde guzel haberlerini bekliyoruz insallah canim sende hamilesindir... hayirlisiyla...

simdi kizlar aysenur arkadasimiz icin dua okumaya baslayacagiz kendisinin istegini ogrenelim onada 41 yasin-i serifimize baslayalim paylasip baslayalim ve daha sonra bebek isteyen arkadaslarimiz aynen kaldigimiz yerden devam edecegiz olur mu ??? var misiniz devam etmeye hamislerimiz artacak insallah kizlar hepinizi cok opuyorum aksama gorusmek uzere byee simdilik.....:KK54::KK54::KK54::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::21::21::21::21::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

çok mutlu oldum canım :KK16:
aman dikkat et de bebişini sakın yorma:KK20:
bırak evin pis kalsın hiç önemli değil:KK24:
haftada bir eşin süpürsün:KK53:
bu 3-4 ay çok önemli bebeğin iyice tutunsun canım :KK9:

kızlar günaydınnn seda arkadaşıma çook sevindimm:KK16:

darısı bizlerin başınaa yeni topikte bulusalım arkadaslar :KK34:

benide aranıza alırmısnz canlarım bende katılmak istiyorum :KK25:

sedosumm gözün aydın çok sevindim bitanem keseyi görmene ,
Rabbim kucağına aldığın günleri de gösterir inşallah (AMİN) :nazar:
çok dikkat et kendine artık yorulmamaya çalış ve sakın uzanma bir yerlere :))
ben şimdiden başladın ha nasihatlara :)) :KK16: :KK16:
inşallah doğum yaptığın günleride duyarız burdan,sevindirirsin bizi, :KK54:

:emir_bebek::emir_bebek:sedosum canım gözün aydın inşallah hayırlısıyla kalp atışlarınıda duyarsın ve Raabim kucağına sağlıkla sıhhatle almayı göstersin.canım senin adına çok sevindim kaç gündür topiğe girememiştim açtığımda senin müjdeli haberini aldım inşallah her gün yeni bir arkadaşın müjdeli haberini alırız twettiy canım inşallah sende hamilesindir Raabim en yakın zamanda hepimizin kucağını doldursun inşallah:emir_bebek:

bazen öyle bişey oluyo ki tam Allahım çok şükür duam kabul oldu diyorum havalara uçuyorum ama bi yerden mutlaka kopuyo geriye dönüyorum yine.. Niye böyle oluyo anlamıyorum :KK43:(

Sedacım senin adına çok sevindim allahım bizim yüzümüzüde güldürsün bende yeni rahim filmi çekildim bu arda olma olasılı varmış inşallah benim bebişimde bana tutunur artık inşallah gelirde yuvamızı şenlendirir ben geçen yasini 5 değik 6 tane okudum

bazen öyle bişey oluyo ki tam Allahım çok şükür duam kabul oldu diyorum havalara uçuyorum ama bi yerden mutlaka kopuyo geriye dönüyorum yine.. Niye böyle oluyo anlamıyorum :KK43:(

Allah diyor ki "Hayırlı sandıklarınızda şer, şer sandıklarınızda da hayırlar vardır. Siz bilmezsiniz ama Allah çok iyi bilir."
Bir de, Allah bu dünyada kabul etmediği dualarımıza ahirette öyle karşılıklar verecekmiş ki, "keşke hiçbir duam dünyada kabul olmasaydı" diyecekmişiz. Yani hiçbir zaman dualar karşılıksız kalmayacak bu dünyada olmazsa ahirette olacak.
Hayırlısı olsun senin için canım

Allah diyor ki "Hayırlı sandıklarınızda şer, şer sandıklarınızda da hayırlar vardır. Siz bilmezsiniz ama Allah çok iyi bilir."
Bir de, Allah bu dünyada kabul etmediği dualarımıza ahirette öyle karşılıklar verecekmiş ki, "keşke hiçbir duam dünyada kabul olmasaydı" diyecekmişiz. Yani hiçbir zaman dualar karşılıksız kalmayacak bu dünyada olmazsa ahirette olacak.
Hayırlısı olsun senin için canım

Sağol canım evet herşeyin hayırlısı olsun.. :))

Ben payıma düşen altı tane Yasin-i Şerif'i okudum
Dualarımızın kabul olması dileğiyle:KK16:

Son düzenleme:
Sedacım senin adına çok sevindim allahım bizim yüzümüzüde güldürsün bende yeni rahim filmi çekildim bu arda olma olasılı varmış inşallah benim bebişimde bana tutunur artık inşallah gelirde yuvamızı şenlendirir ben geçen yasini 5 değik 6 tane okudum

dogru okudun cnm benim allah senden razi olsun rabbim seninde dileklerini kabul eder insallah canim tesekkur ederim :KK54:

arkadaşlar bir dahaki duada benim ve burdaki hamilelerin bebeğinin sağlıklı sıhhatli doğması için dua edebilir miyiz? teşekkür ederim:KK5:

Son düzenleme:
kizlar payima dusen 2 yasin-i serifi okudum ALLAH KABUL ETSIN INSALLAH(AMIN):nazar:

ALLAH AYSENUR ARKADASIMIZIA HAYIRLI BIR IS SAGLIKLI HAYIRLI BIR ES VE EVLAT NASIP ETSIN INSALLAH(AMIN):nazar:

sedosum beni yeni listeye yazma bir kac gun yine evde yokum birde regl olabilirim,
geri döndügümde haber veririm...:KK19:

kızlar canım çok sıkkın dün tahlil yaptırdım progestron gene çok düşük 0.44 yumurtlama yok gene ne yapcam ben ya

guiscim skma canini INSALLAH yoluns girer hersey,doktor ne diyor peki :26:

ben hala adet olmadim ya umutlansam bir dert umutlanmasam ayri:KK5:

X