Dua edelim mi?Tüm Kalbimizle ama

slm kızlar arkadasım soledı daha once bılmıyodum burasını bız tıramıssu ıle bebıs ıstıyoruz tedavı goruyoruz bızım ıcınde dua edermısınız bızde sıze katılmak ıstıyoruz yorucu bı tedavıden sıkıntılı gunlerden gecıyoruz rabbım herkesın gonlundekı muradını versın allah bebıs ısteyen kullarınada bebıs nasıp etsın

Günaydın,

Perşembe gününe kadar topluluğu oluşturalım, perşembe günü herkesin nicki ve dualarını karşılarına yazalım ve benim fikrim herkes gece namazdan sonra bir yasin-i şerif okuyp duasını yapsın. Ne dersiniz?

bn.tabıkı.katılırım.cnm
perşembelerı.yapalım.bundan.sonra.,adet.olsun

arkadaşlar merhaba.. tesadüfen buldum bu topiği.. banada dua edermsiniz.. benimde ismimi ekleyin listeye.. bende sizlere dua ederim..

unutmuşum niyetimi yazmayı.. hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli bebişim olsun istiyorum.:Saruboceq:

selam kızlar
bu hafta içi topluluğu tamaman toplarız
ona göre dua ederiz....

slm arkadaşlar listeye benide eklermisiniz bende sizlerden dua istiyorum eşim 4 aydır işsiz ona hayırlısıyla bi iş bulması için dualarınıza ihtiyacım var benide alın aranıza bende kim ne istiyosa ona dua edeyim.

bende bebişş için istiyorum yaa banada edinn ve bendee ediyorumm şimldidenn
rabbimm hepimizinn gönlündekini versinn

bende bebişş için istiyorum yaa banada edinn ve bendee ediyorumm şimldidenn
rabbimm hepimizinn gönlündekini versinn

aminn ablam için hep dua ediyorum size de edeceğim inşallah...Allah en kısa zamanda bebeğinize kavuşmayı nasip etsin...:Saruboceq:

günaydın arkadaşlar dua listesiperşembe sabahından itibaren oluşturmaya başlarız..takibi daha kolay olacaktır.herkese iyi haftalar...

Allahım herkesin gönlüne göre versin inş
tüm dualarınızıda kabul etsin AMİN

:1no2::1no2:ölüm onada yakışmadı yaşı daha 18
:çok üzgünüm:13 gün önce dünyaya tatlımı tatlı şirinmi şirin bi kız evladı getirdi 13 gün önce dogum yapmıştı
hepimiz çok sevinmiştik hastaneye gittim hatta ziyarete sevincinden acılarıını unutmuştu çok çektirmişler sabahın 6 sında sunni sancı verilmiş akşamın 7 sine kadar sancıyla kıvrandırmışlar rabbim ölüde olsa diride olsa hastanelere düşürmesin vijdan kalmamış bakmış olmuyo bunda sezeryan yapmış sen bu doktoru napmalısın
dogumdan 13 gün sonra sabahın 6 sında bir tlf geldi ve halanın kızı sümeyra vefat etti die senağlamasenağlama şok oldum önce şakamı yapıyosun abi dedim eger şakaysa çok kötü yaparım seni dedim ama beynimden kaynar sular inmişti yüregim bi yol sızlamıştı
kendimi kandırmaya çalıştım işte yeni dogan bebegi ölmüştür yanlış anlamıştır abimde dedim ama öyle degildi annem hastaneden aglayarak kızım halangile git sümeyra vefat etti dedi ve ikinci kez şoka girdi m inanamıyodum daha 10 gün önce görmeye gitmiştim çok iyiydi sevinçliydi sapasaglamdı ama bana doktorun kötü davrandıgını dert yanmıştı ve benim içim yanmıştı ona öle davrandı die
halamın yanına gittim bagırışmalar aglaşmalar birbirine girmiş nerdeyse bende bebegimi kaybediyordum o kadar çok etkilenmişimki hiç bir yürek dayanmazdı çünkü delikafadulden
halaama aglayara k hala noldu sümeyraya nolduda bi anda dag gibi kızın göçtü bu dünyadan dedim halam kafasında bi sürü soru işaretiyle benden kötüydü oda bilmiyodu çünkü saabahın 5 şinde bebegini emzirmiş küçük tuvaletini yapmak için tuvalete gitmiş halam kızım yardm edim demiş anne iyi oldum tek başıma giderim demiş ve halam bi ses duymuş koşmuş kzı yerde yatarak bulmuş bayılmış ayıktırmışlar içeri otuturmuşlar iyiymiş ama yinede annesi hastaneye salmak istemiş salmış ve beşige bakmış annasine bakmış anne sen bak yavruma demiş kapının agzında tekrar yere düşmüş bayılmış ve yolda eşinin kucagında can vermiş kızlar yürekler daglandı cigerler parçalandı rabbim hiç kimseye bu acıyı yaşatmasın rabbim genç ölüm vermesin kimseye o kadar güzeldiki melek gibi olmuştu melek gibi yüzümüze gülümsüyodu o yüzü ömür boyu aklımdan ve gözümün önünden hiç gitmeyecek çok zor kızlar rabbim annesine eşine ve bizlere sabır versin bu acıyı düşmanıma bile yaşatmasın senağlama çok uzun oldu kızlar içimi dökmek istedim

KIZLAR ALLAH RIZASI İÇİN HALAMIN KIZINA BİRER YASİN VE BİR FATİHA BAGIŞLARMISINIZ senağlama LÜTFEN RABBİM KIZINA VE BABASINA ANNESİNE SABIR VERSİN

başınız sağolsun.çok yazık ya genç yaşta vefat etmiş kalan yavrusunada çok üzüldüm.allah kimsenin başına vermesin.peki nedeni ne sezaeryandanmı kaynaklanıyormuş?

basınız saolsun :çok üzgünüm:
rabbim geride kalanlara sabır versin
mekanı cennet olsun :Saruboceq:

Dostlar saaolsun kızlar neden öldügünü bizde bilmiyoruz adanaya götürdüler cenazeyi otopsi yaptırdılar daha sonuç çıkmadı çıksada nolacakki sanki geri getirmicek ama insanların aklındaki soru işaretleri yok olur öncede benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…