dua arkadasligi

Anladim canim :))
Okuyamayacagiz yani.
Peki 313 tane auetel kursinin bir anlami var mi ? Onun yerine esma mi okuyalim ?
Yoksa bitince toptan mi okuyalim ?

bence özel günde olanlar ya kadir esmasını okusun diğerleri kendi sırasında eksik olanlar için 313 e tamamlasın

Kizlar ayetel kursi sayısı agir olur.duam allahim annemin kalbini yumusat beni sevdigime versin.sen sevdigimle mutlu yuva kurmayu nasip eyle

kizlar su an ozel gunumdeyim, bitince okumaya baslayacam

O zaman Namaria arkadasimiza soralim.
Canim adetliyken ayetel kursi ezberden okunur mu ?
Canım dua niyetiyle adetken ezberden okunur ama ayetelkürsinin manasında duaanlamı yok diye biliyorum örneğin la ilahe illa ente subhaneke inni kuntu minezzalimin senden başka ilah yoktur ben nefsime zulmedenlerden oldum beni affet dua manası var ama ayetelkürsinin dua manası yok o yüzden ezbere de olsa adetliyken okunmaz diye biliyorum ben

Peki canim tesekkurler :)

Salavati mecule ye gecelim o zaman . Ya da baska bir esmaya kizlar ne diyorsunuz ?
Bir arkadasimiz da "ya allah ya rahman ya rahim ya kavi ya kadir c.c. " onermisti.

Eserin yazarı diyorki;Ben hayatta her istediğimi elde ettim ve her arzuma ulaştım.Yüce Allah’ın bana sırrını bildirdiği salavatın adı “salat-ı Mec’ule” denilir.Bu salavat her türlü olmazı olur hale getirmek ve çözülmez düğümlerin çözmek,içinde çıkamadığın sıkıntılardan kurtulmak.Rızık-bolluk- bereket,dünya ve ahiret kazancı.

Bu salavata devam eden kimseye yüce Allah cennette cennet köşklerinden bin köşk ihsan eder.

Bu salavatı okuyan kimsenin Allah her türlü sıkıntısını giderir.her türlü dünya işlerinde kolaylık ihsan eder.

Çözülmez düğümleri çözen salavat diye anılıyor bu salavat.Her türlü olmazı oldurur denilmektedir.

Gece yarısı yada sabah namazından hemen sonra 51 defa okuyun.her dilek için okunabilir.

Abdestli okumanız seccade başında okumanız daha makbuldür.Abdestsiz de tabi olabilir ama duanın usulüne uygun okunmasına kabulüne etkilidir.

• Maddi manevi sıkıntılar
  • Evlilik isteği
  • Rızık için
  • Huzur ve mutluluk için
  • Hastalık için
  • Her hangi bir istek için
Okunuşu:
“Allahümme salli ala seyyidina muhammedin selaten tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…