dua arkadasligi

Kızlar isterseniz 313 ayetel kursi olsun yine,muaf olmayanlar tamamlasin ama iki günde bir kişiye okuyalım.yani 2 günde, bir kişiye 313 u tamamlayabiliriz heralde.siz bilirsiniz ama Ayetel kursi okuyalım isterim ben

Kızlar isterseniz 313 ayetel kursi olsun yine,muaf olmayanlar tamamlasin ama iki günde bir kişiye okuyalım.yani 2 günde, bir kişiye 313 u tamamlayabiliriz heralde.siz bilirsiniz ama Ayetel kursi okuyalım isterim ben

O zaman esma gibi mi yapicaz ki canim.. okudukca ekleyecegiz ?. okuyamayanlarda o kisiye esma ile destek olur

Ya acikcasi bn calisiyorum okadar ayetel kursu okuyamam bncede salati mecule okuyalim yarin baslayalim canim duamida yazarsan sevinirim:-)

Kızlar şöyle;muaflari çıkınca kişi başı örneğin 40 ayetel kursi düşüyor.2 günde süremiz olur.okunan kişi için, 20 tane 1.gun,20 tane de 2.gun okuyup;yine 2.gun bildirim yaparız.
Muaflar da esma yada salavat okur.

Bana da ayetel kürsi kolay geliyor çünkü ezberimde var. Ama meculeye kağıttan bakıp okumam lazım.
Benim muafiyetim perşembeye biteceği için okurum inşallah, muafların yerine de okurum.

O zaman kac kisi muaf bi yazalim da kisi basi kac ayetel kursi dusuyor hesaplayalim.
Ben, hayalpersi, gulnar muaf baska var mi muaf olan ?

Kizlar isterseniz ya latif grubundaki gibi yapalim okudukca duselim belirli bir sayi olmasin. cunku muaf sayisi artacak cansu da muaf olacakmis yaklasmis.

Kizlar isterseniz ya latif grubundaki gibi yapalim okudukca duselim belirli bir sayi olmasin. cunku muaf sayisi artacak cansu da muaf olacakmis yaklasmis.
Canım dediğin gibi olsun sen başlat okuyan adet yazsın kim kaç okudu hesabı yapmayalım,313 tamamlanınca 2. Kişiye geçelim.ama süre en fazla 2 gün olsun yoksa çok uzar.Muaffiyeti bitende duaya katılır.Bundan sonra da satalı mencule okuruz.

valla bnde kararsız kaldım ,okuma süresi uzarsa listenin bitmesi zaman alır gibime geliyor ama siz bilirsiniz

Canım dediğin gibi olsun sen başlat okuyan adet yazsın kim kaç okudu hesabı yapmayalım,313 tamamlanınca 2. Kişiye geçelim.ama süre en fazla 2 gün olsun yoksa çok uzar.Muaffiyeti bitende duaya katılır.Bundan sonra da satalı mencule okuruz.
Aynen canim ben de boyle dusunuyorum.
Eger herkes tamam derse listeyi hazirlayacagim

X