dua arkadasligi

arkadaslar 2 durum arasında çok kararsızım hakkımda hayırlısı olmasını istiyorum ne yapabilirim nasıl anlıyabilirim hakkımda hayırlı olan durumu bildiğiniz dua yada esma var mı

arkadaslar 2 durum arasında çok kararsızım hakkımda hayırlısı olmasını istiyorum ne yapabilirim nasıl anlıyabilirim hakkımda hayırlı olan durumu bildiğiniz dua yada esma var mı
Canim hakkinda hayirlisi olsun .
Istihareye mi yatiliyordu oyle birsey vardi tam bilmiyorum da oyle birsey duymustum

Hz. Yunus'un baligin karnindan kurtuldugu duasini okumaya baslayacagiz.
Her arkadasimiz 101 defa okuyacak. Listedeki siramiza gore devam edecegiz.

Duamiz;
"La ilahe illa ente subhaneke inni kuntu minezzalimin "

14. Siradaki arkadasimiz icin okuyacagiz
.

1. papatya_4407 = okudu
2. Tavuk_suyu_ (pakize) = okudu
3. @hayallperisi = okudu
4. Namaria (almıla) = okudu
5. sl_12 (seval) = okudu
6. bcgirl (begüm) = okudu
7. C cansu_tr (cansu) = okudu
8. Nara87 (gulnar) = okudu
9. Y yigitelf (elif) =
10. hmbg (hatice) = okudu
11. OMRUM79 (derya) = okudu
12. A aybukeumyy =

13. Salverys (ebru) =
14. miyomim =

Canim bende arastirmistim. burda eski konulardan bi arkadas Er Reşid ismi yol gosterici olmasi icin (514) , En Nafi de hayirli sonuclanmasi icin(201) ., salati mecule de okuyabilirsin canim :)

teşekkürler canım istihare dışında çünkü farklı şeyler görüyorum yani net görmüyorum canım çevremde yatabilecek biri yok Tavuk_suyu_

Hz. Yunus'un baligin karnindan kurtuldugu duasini okumaya baslayacagiz.
Her arkadasimiz 101 defa okuyacak. Listedeki siramiza gore devam edecegiz.

Duamiz;
"La ilahe illa ente subhaneke inni kuntu minezzalimin "

14. Siradaki arkadasimiz icin okuyacagiz
.

1. papatya_4407 = okudu
2. Tavuk_suyu_ (pakize) = okudu
3. @hayallperisi = okudu
4. Namaria (almıla) = okudu
5. sl_12 (seval) = okudu
6. bcgirl (begüm) = okudu
7. C cansu_tr (cansu) = okudu
8. Nara87 (gulnar) = okudu
9. Y yigitelf (elif) =
10. hmbg (hatice) = okudu
11. OMRUM79 (derya) = okudu
12. A aybukeumyy =

13. Salverys (ebru) = okudu
14. miyomim =

Sübhanallahi ve bi hamdihi sübhanallahil azim estağfirullah
Manası: Allahü Teala’yı noksan sıfatlardan tenzih ile O’na hamd ederim ve yine yücelerin yücesi Allah’ı noksan sıfatlardan tenzih eder ve ondan mağfiret talep ederim. Canlar benimde aklıma bu dua geldi günde 100 defa okunuyor bilmiyorum kızlar ne der ,her duaya uyarım bnde canlar

Kızlar bende salatı mencule okuyalım derim,diğer arkdşlar da fikirlerini sölesin çoğunluk ne derse katılırım.

her gün bir kişiye 313 ayetel kürsi okuyabiliriz kişi başı 24 oluyor bir kişi 25 okur diğerleri 24 okur tam 313 e tamamlanır

Kızlar ayetel kürsi olabilir. Beni çok ferahlatır ne zaman sıkıntıda olsam. 24 kişi başı da kimseyi zorlamaz diye dusşunuyorum :) Ben genelinize uyarım arkadaşlar .. esmalardan birisini de belirleyip okuyabiliriz :)

Evet kizlar duamiz bitti.
Heoimizin agzina yuregine saglik.
Rabbim dualarimizi kabul etsin insallah.

Ayetel kursi okuyalim diyenler cogunluktaydi. Herkese 313 ayetel kürsi okuyalim. Kisi basi 24 ayetel kürsi dusuyor. Ben 25 okuyayim boylece 313 tamamlaniyor.

1. Siradaki papatya arkadasimizdan baslayalim :)

1. papatya_4407 =
2. Tavuk_suyu_ (pakize) =
3. @hayallperisi =
4. sl_12 (seval) =
5. bcgirl (begüm) =
6. C cansu_tr (cansu) =
7. Nara87 (gulnar) =
8. Y yigitelf (elif) =
19. hmbg (hatice) =
10. OMRUM79 (derya) =
11. A aybukeumyy =

12. Salverys (ebru) =
13. miyomim =

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…