dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Tatlım benim randevum 31 inde 13 haftalık oluyoruz 2li testte yapılacak bakalım bizde sonuc ne olucak görebilcekmiyiz cinsiyetini :26:

bakalım artık hayırlısı . sen ne istiyorsun canm ilk bebişmi.. beklemek .çok zor.. ilk keseyi bekle. sonra kalp atışı sonra gelişmişmi . şimdide 2li tes ve cinsiyet.. :) rabbim sabır versin.. bazende diyorm çok şükür bak az kaldı 30 haftamız kaldı inşallah..

Ayyy canım doğuma gittiğimiz günler de gelicek inşallah :)
Allahım biliyor ya hep kız istiyorum dilerim Rabbim gönlümüze göre verir.
Amin

eger bu erkek cikarsa nub tahmini copeee dermisimm saka saka ama kiz gibii haftasi kucuk oldugundan yaniltabilirde gayet paralell

orkdm doktorum ilk başta erkek demişti ama, şimdi değişebilir kıza da benziyo 5 aylık olsun netleşir dedi
pazartesi 3lü testim var bakalım görebilecek mi

orkidem bebeğin hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün inş senden yorum istiyorum burda 12 haftalık en son 18 haftalıkken gittim hala cinsiyeti belli olmadı doktor 12 haftalıkken bi çıkıntı var sanki erkek dedi 18 haftalıkken gittiğimde kız dedi ama bacaklarının arasında kordon dolu erkekte olabilir dedi sen çözersin bu işi

Son düzenleme:
kizlar kusura bakmayin firsat bulup giremiyorumm

benekes ve mutlubirisi sanirim sizin bebekler erkek

benekes sende nuba gore yorum yapamadim cnm bacak arasi goruntusunden ama o haftalarda her ikisindede cikinti olabiliyor

sanirim kiz canim hadi hayirli olsun

benekes sende nuba gore yorum yapamadim cnm bacak arasi goruntusunden ama o haftalarda her ikisindede cikinti olabiliyor

Orkdm merhaba. Dört gözle sizi bekliyordum. Asıl siz kusura bakmayın. Rahatsızlık verdiğimi dahi düşündüm. Mazur görünüz. İnşaallah en kısa zamanda belli olur ve ben bir dönüş yapabilirim, iki hafta içinde. Tekrar teşekkür ederim. Bütün işlerinizin rast gitmesini dilerim. Sevgi ve selamlar.

ben çıkıntı göremedim. tahmini olan var mı?
burada 11+0'ız. ultrasona göre 11+4'üz.
ilk bebişim. çok merak ediyorum.
şimdiden tşk ederim.

TEŞEKKÜRLER canım.. belli olunca yazıcam bende inşallah.. benmde değişiyor içimdeki ses. ama yoğun olarak daha çok erkek hissediyorum.. rabbim hayırlısını etsin..

teyzeleri benim bebsim burda 13 haftalik bizde yorumlarinizi alabilirmiyiz daha cinsiyeti belli deyil ilk bebisim merak ediyoz simdiden tesekkurler

Eklentiler

• $20130115_152642.jpg
    62,1 KB · Görüntüleme: 119
  • $20130115_152847.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 90
  • $20130115_153309.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 95
mhblr bende 14 haftalık hamileyim nasip olursa 2 Şubatta belli olacak inş ama resmi yükleyip tahminde bulunurmusunuz sizden cevap bekleyecem ona göre yükleyecem şimdiden teşekkürler...

arkadaşlar hepiniz süpersiniz.yüce rabbim inşallah sağ salim kucağımıza almayı nasip eder bebeklerimizi.1 haftadır bu konuyu okuyorum,anca bitirebildim.eminim çoğu arkadaş bebişlerini kucaklarına almıştı inşallah.bende bebek bekliyorum inşallah 14 haftalık..ilk bebeğimi 4 aylıkken spina bifida tanısından dolayı kaybettim.6 ay sonra yine hamile kaldım,çok şükür dünya güzeli sağlıklı kızım oldu.şimdi kızıma kardeş geliyo eli ayağı düzgün olsun yeter bize inşallah.11 hafta 5 günlükken dr.tam ben kapıdan çıkarken bu erkek olcak dedi.pek inanmadım.çok erken çünkü.sonra 1 hafta sonra ikil test için gittiğimde bebeğim 13 hafta 3 günlükken bütün hislerim erkek olcakmış diyor dedi.ne bileyim yine inanmadım.çünkü içimden hep dünya güzeli bir kızım daha olacakmış gibi geliyor. doktorumuz kızımın doktoru.bunada bakıyor.kızımı 16 haftalıkken söylemişti.hayırlısı olsun rabbim.sağlık haberlerini alayım yeter.ama yine merak ediyo insan işte.hele burayı görünce duramadım.acaba bende resimleri koysam mı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…