dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

acemi bir yorumcu olarak erkek gibi görünüyor. Maşallah

teşekkür ederim canım...ev ahalisinin hepsinin içinden erkek geçiyor...geçen hafta gittik kontrole ama dr um daha erken olduğunu söyledi...ikili test sonuçlarını almaya gideceğim 15 gün sonra bakalım o zaman söyleyecek mi...

ORKDM size şunu sormak istiyorum. Buradaki resimlerin %99'unda bebekler sırt üstü yatıyor.
Bendeki resimlerde ise bebeğin pozisyonu; sağına dönmüş yatar vaziyette. Bu durumda yorum
yapılabilir mi?

Düzelltim fotoyu bir tanede ters durduğu vardı onuda düz çektim ama sanırım ultrason makina pek iyi değil bakalım busefer bi tahmininiz olur

cnim senin resminde bayaa celiskili kaldim ilk fotoyu gorseydim erkek derdim eger burda 11 haftaliksa cikinti kiz cikintisi olmasina ragmen kimilerinde hafta ilerledikce erkege donen nublar gibi

kızlar nasıl ekliycam resmi yardım edin bana

canım resim yüklemen için sanırım mesaj sayının yada beğenilme sayının belli bir sayıda olması gerekiyor diye biliyorum...yöneticilerin açtığı mesajlar var bilgi veren onlara bir bak istersen...

cnim senin resminde bayaa celiskili kaldim ilk fotoyu gorseydim erkek derdim eger burda 11 haftaliksa cikinti kiz cikintisi olmasina ragmen kimilerinde hafta ilerledikce erkege donen nublar gibi

Aynen bende ilk foto erkek gibi ikincide kıza benziyor diye bi yorum getiremedim neyse 2 hafta sonra öğrenirim inşallah

bebeğim hakkında yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkür ederim .Orkidecim doktorda erkek gibi gözüküyor dedi :)) 1 ay sonra kesin söylerim dedi.

ay ne güzel bir topik olmuş:)))) inşallah ayın 28 inde bende fotomuzu eklerim de orkide teyzesi bize de yorum yapar. maşallah tahminlerinin nerdeyse tamamı tutmuş... maşallah :))))

ORKDM size şunu sormak istiyorum. Buradaki resimlerin %99'unda bebekler sırt üstü yatıyor.
Bendeki resimlerde ise bebeğin pozisyonu; sağına dönmüş yatar vaziyette. Bu durumda yorum
yapılabilir mi?
genelde bu profildekiler cok net yorumlanabiliyor digeri nasil koyabilirsen bakariz

baktım baktım snaırım ıkıncı kızım gelıyor :)

bı de sız bakın ıstedım ..

slm orkdm ben araniza yeni katildim bende bebeyimin resim atmak istiryorum nasil oluyo anlamiyorum yardimci olurmusunuz simdiden tsk ALLAHA EMANET OLUN

baktım baktım snaırım ıkıncı kızım gelıyor :)

bı de sız bakın ıstedım ..

Eki Görüntüle 605582

baska varmi canim fotosu sanirim kiza meyilli nub
slm orkdm ben araniza yeni katildim bende bebeyimin resim atmak istiryorum nasil oluyo anlamiyorum yardimci olurmusunuz simdiden tsk ALLAHA EMANET OLUN

asagida mesaj yazdigin yerdeki simgeleri tek tek imlecle tiklamadan gez orada image yazan yere tikla pcden yukle sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…