dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

yuksel ve hlo

sizin bebekler erkekk
peki bisey sorabilirmiyim iliski gunlerinizi hatirliyomusunuz reglden sonraki kacinci gunlerdi

simdi baktim canim 3. foto yuksekk bi ihtimal kiz diyor

Canım bana yüksel ihtimal kız demiştin
Ama benim paşa geliyormuşş
Aslına bakarsan herşey kıza cıkıyordu bizim sıpada
Çin rus ekşi yemek filan ama sağ gösterip sol yaptı
Sağlıkla gelsin yavrularımız inşAllah

Slmlar .Banada bi yorum yaparmisiniz. Ben arada kaldım.. 10 hatt. Benm bebisim.

Eklentiler

• $IMAG0376.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 119
  • $IMAG0377.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 85
  • $IMAG0378.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 77
  • $IMAG0380.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 95
kızlar nub dediğiniz nedir neresine bakıyoruz yaa benim bebiş sırt üstü yatar poziyonda
ayaklarını havaya kaldırmış anlayamadım bi türlü :26:
resmin boyutları büyükmüş ekleyemedim buraya orkideye mail attım nub görünmüyor dedi
nub ne ki :26:

amin canım siz ne istiyordunuz :) Allahım gönlümüze göre sağlıklı evlatlar versin hepimize Aminnn

valla canm . şimdi ne desem bilmiyorum. değişken bir düşünceye sahibim.. bi kız olsun istiyorum. bir erkek. rabbim sağlıklı evlat lar nasip etsin inşallah.. senin bebiş bellimi canm .

valla canm . şimdi ne desem bilmiyorum. değişken bir düşünceye sahibim.. bi kız olsun istiyorum. bir erkek. rabbim sağlıklı evlat lar nasip etsin inşallah.. senin bebiş bellimi canm .

Yok bizimki de belli değil daha :) bakalım ne olucak minnoşum bende çok merak ediyorum ciciler alsın annesi ona
babayı biraz batırsınlar annesiyle ( para konusunda )

Yok bizimki de belli değil daha :) bakalım ne olucak minnoşum bende çok merak ediyorum ciciler alsın annesi ona
babayı biraz batırsınlar annesiyle ( para konusunda )
evet ya.

12.haftada ense kalınlığı ölçümü yapılcak ozaman belli olurmu dersin... çok merak ediyorum.. randevun ne zaman senin canm.

evet ya.

12.haftada ense kalınlığı ölçümü yapılcak ozaman belli olurmu dersin... çok merak ediyorum.. randevun ne zaman senin canm.

Tatlım benim randevum 31 inde 13 haftalık oluyoruz 2li testte yapılacak bakalım bizde sonuc ne olucak görebilcekmiyiz cinsiyetini :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…