dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

orkidemmmmmm biliyorum bıktın benden ama bu defa son kez ekliyorum :)))) lütfen kızma inşallah bilirsinnn gıcık doktorlar bakmıoy bile yaaa deli oldum
orkidem teyzesi bebeklerim ikiz belki anlaşılmas ilk bakıldıgında

Kiz sen delimisin niye kizayim canim yaaa konu acmazdim oyle olsa
Ama senin bebisler kizzz bence bu goruntu degilde digerindekiler kiz gibiydi

Kiz sen delimisin niye kizayim canim yaaa konu acmazdim oyle olsa
Ama senin bebisler kizzz bence bu goruntu degilde digerindekiler kiz gibiydi

ama o resimdeki çok küçüktüüü bunlar şimdi büyüdü orkide teyzesi bu resime yorum yokmu

Canim nub yok yani goruntu uygun degil ama kiz olabilir
Olabilir dediklerimde yanilma oluyor baska yokmu foto

canim nasilsin... doguma az kaldi...
bende 10hafta hastanede yattiktan sonra dogum yaptim 32 haftalikti.. oglum oldu bildigim gibi cok sükür oda 6hafta klinikte kaldi simdi yanimda ve coook güzel...
erkek kiz fark etmiyor evlat evlattir... senide cok merak ettim yazayim dedim

canim bebegin gördügüm kadariyla kiza benziyor paylasmak istedim...

canim bebegin gördügüm kadariyla kiza benziyor paylasmak istedim...

Teşekkür ederim canım yorumun için
Bende kıza benzettim ama doktor bir yorum yapmadı daha doğrusu çıkıntı göremedim dedii
Rabbim sağlıkla versin canım

teyzesi 17+3 olduk yine göstermedi yaramazım cinsiyetini. bi bakarsan sevinirim..

Son düzenleme:
aysecim canim hastaneden ckmaniza coookkk sevindim pasamiz nasil
benimde cok az kaldi insallahh
cok heycanliyimmmm ara ara kasilmalarim var ama dr normal dedi

merhabalar yazınızı daha yeni gördüm ve çok ilgimi çekti biz şuan 19+4deyiz doktorumuz kız dedi. ona göre hazırlıklara başladık bizde gerçi kız istiyoduk zaten mutluda olduk ama kesin demedi doktorumuz acaba yanlış görmüş olabilirmi çok duyuyoruz erkek bebeği kız sandı doktorlar falan diyolar yarın iş yerine gidince bebeğimin 12 haftalık ultrason kagıdını taratıcam bakalım bu teoriye göre nasıl çıkıcak :)

Eki Görüntüle 547777

Selam benim bebeğimede bakabilirmisiniz acaba.Normalde ense kalınlığını ölçen doktor %51 erkek dedi ama ben sizin açıklamalarınıza göre pekde öyle düşünmüyorum.Yorumlarınzı bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…