dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

ben bile artik 20 haftalik oldu ögrenemedim diye üzülüyom oysa hemen ögrenmek isterdim herkez 14 haftalikken ögreniyor.

canım benim 20 haftama kadar kız dedi sonra erkek dedi onun için bende emin olamdım orkideme koydum pek erkek gibi durmadı bacak arasındaki çok büyük eli gibi falan dedi bende doktoradan şüpheye düştüm ama 3. kez erkek dendi artık eminim diyorum tam olmasamda benim eltimede önce rkek sonra kız dediler ama erkek çıktı yüzde yüz sonuç olamdığından iştee bekliyorum hakkımızda hayıorlısı olsun

Eki Görüntüle 543446 Eki Görüntüle 543447
merhaba güzel anneler fotoraflar çok net değil bide daha çok küçük yavrum 9+3 ama yorumlarınızı merak ediyorum..özellikle de ORKİDEM cevaplarsanız sevinirim:KK16:

kizlar bu haftalarda hic birsey belli olmaz 14. hafta kesin konusulur hic birsey belli degilki neyin yorumu yapilsin apis arasi resimleme yapilmasi lazimm

canım orkidem sistemde değil geldiğinde o mutlaka yorum yapar sen takip et olurmu

kizlarrr 9 10 haftalar cok yaniltirrr bu durumda bisey diyemem cunki ayni oluyo genelde 12 haftlikken 13 haftalikken cok daha net sonuclar verrioyo

byzglm kiz sen dah ogrenemedinmi bu fotolarda bisey anlamadim

canım orkidem sistemde değil geldiğinde o mutlaka yorum yapar sen takip et olurmu

kizlarrr 9 10 haftalar cok yaniltirrr bu durumda bisey diyemem cunki ayni oluyo genelde 12 haftlikken 13 haftalikken cok daha net sonuclar verrioyo

canım yine erkek dedi bende artık erkek diyorum birde sana göstermek istedim sen güven veriyosun bana ne bileyim bende pek birşey görmedim ama koyayım dedim orkidem daha iyi bilir dedim canım :KK19:

canım yine erkek dedi bende artık erkek diyorum birde sana göstermek istedim sen güven veriyosun bana ne bileyim bende pek birşey görmedim ama koyayım dedim orkidem daha iyi bilir dedim canım :KK19:

kucukken bende erkek demistim sanirimm oyle hatirliyorum o yuzden sordum hadi hayirli olsunn saglikla gelsin bebeginn

canım benim 20 haftama kadar kız dedi sonra erkek dedi onun için bende emin olamdım orkideme koydum pek erkek gibi durmadı bacak arasındaki çok büyük eli gibi falan dedi bende doktoradan şüpheye düştüm ama 3. kez erkek dendi artık eminim diyorum tam olmasamda benim eltimede önce rkek sonra kız dediler ama erkek çıktı yüzde yüz sonuç olamdığından iştee bekliyorum hakkımızda hayıorlısı olsun

baska dr ra,da git,malesef bizim burda 1 drdan baska sansin yok hep ona gitmen gerekir sanada süpriz olur bi kiz bi oglan hangisi acaba diye.
:KK1:

mesela esin 4 yilda bir yeniliyomus seninkide 3 yilda bir yenileniyormus bebek hangisine denk gelirse o cinsiyette olurmus bana sacma geldi ama yapanlar tuttu diyor.

ORKDM benim bebeğimede tahminde bulunabilir misin?,resimde 12 haftalık..

Eklentiler

• $1.jpg
    $1.jpg
    93,4 KB · Görüntüleme: 209
bugün dr a gittik 12 haftalık bebişim,dr yüzüstü durduğunu cinsiyetinin belli olmadığını söyledi birde siz bakarmısınız??? $IMG_3076.jpg $IMG_3075.jpg

kucukken bende erkek demistim sanirimm oyle hatirliyorum o yuzden sordum hadi hayirli olsunn saglikla gelsin bebeginn
yok canım sen 12+3 ken kız dedin nub yok bu haftalarda olmazsa kızdır kaybolmuş demiştin 5. aıma kadarda kız denildi şimdide erkek deniliyo hayırlısı aman artık geçtim emin olmaktan hayırlısıylaa gelsinde gerisi boş orkidem çarşamba günü detaylı usg giricem bakalımiyce netleşri zaten tşk ediyorum yinede canım:KK19:
baska dr ra,da git,malesef bizim burda 1 drdan baska sansin yok hep ona gitmen gerekir sanada süpriz olur bi kiz bi oglan hangisi acaba diye.
:KK1:

gititm canım kaç doktora gittim benim doktorum ilk 5 aya kadar kız dedi sonra başka doktor erkek dedi kendi doktoruma geldim erkek dedi özele gittim erkek dedi derken yary yarıya oldu söylenenler hayırlısıyla bir alsam kucağıma kız erkek farketmezde artık gelsin diye deliriyotrum sizin orası neresi öyle şeymi olur kötüymüş bee canım vallaha hakkıızda hayırlısı olsun:KK17:

Kockoca pıpıyı görmüslerdır heralde dedıgın gıbı saglıklı olsun yeter ben almanyada yasıyorum burdakı sıgortalar sadece kayıtlı oldugun dr gıttıgını ödüyorlar: Eger baska dr gıdersen dıger dr un haberı oluyor ve cıkıs verıyorlar zaten benım bı oglum bıde kızım var farketmez hangısı olursa olsun saglıklı olsun tek ama merak ıste :KK53:

Benim kızımada dr kemik yapısına göre erkek dedi ama dünyalar tatlısı bir kızım oldu:KK1:

Eki Görüntüle 545105 Eki Görüntüle 545106

kızlar size birşey daha sorucam burda bebeğim 10+2 ama 9+3 çıktı ben diğer 9 10 haftalık bebeklerle kıyaslıyorum benimki onlara göre çok büyük onlar daha fasulye gibi benimkinin yüzü dönük bide 44 zoom yazıyo doktor çok yaklaştırdı onun için mi büyük gözüküyo acaba hem 1 hafta geri çıkıyo hemde diğerlerine göre büyük ben bişey anlamadım yada erkek bebekler çabuk şekilleniyomuş benim ki oğlan yorumlarını bekliyorum lütfen kızlar...

Eki Görüntüle 545732
Nub görüntüsü bana göre okla çizdim :KK9:
Eki Görüntüle 545733
Doktora göre küçük resimde beyaz nokta olan yerde çıkıntıda olabilir ama usgde görmedim dedi :KK1:
Eki Görüntüle 545734
Yine küçük resimde ok

Doktora gittiğimde 11+6ydı ama usgye göre 12+1 çıktı :nazar::nazar: Rabbim sağlıkla versin miniğimiii :nazar::nazar:
Doktorum resmi olarak demedi çünkü çok yukarda yani göbekteymiş ama beeenn nazlıı kızııımm demeye başladımm :KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Benim kızımada dr kemik yapısına göre erkek dedi ama dünyalar tatlısı bir kızım oldu:KK1:

maaşallah Alahım analı babalı büyütsün inş banada dopktor 5 ay kız dedi dedi durdu şimdi erkek diyolar ne çıkıcak bende merak ediyorum:KK1::KK1::KK1:

X