dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Merhaba biz de 12+ 4 üz acaba benim bebeğimin cinsiyetini tahmin edebilirmisiniz resim çok net değil.

aysecim canim hastaneden ckmaniza coookkk sevindim pasamiz nasil
benimde cok az kaldi insallahh
cok heycanliyimmmm ara ara kasilmalarim var ama dr normal dedi

iyi elhamdülillah...cok güzel kiz erkek hic fark etmiyor kucagimiza sapa saglam aldimi gerisi hic önemli degil...rabbim sanada hayirli kolay dogum nasil etsin insallah... ismini ne koymayi düsünüyorsun::.

iyi elhamdülillah...cok güzel kiz erkek hic fark etmiyor kucagimiza sapa saglam aldimi gerisi hic önemli degil...rabbim sanada hayirli kolay dogum nasil etsin insallah... ismini ne koymayi düsünüyorsun::.

Ismini zeynep dusunuyoruz teyzesi siz ne koydunuz dogumun normalmi oldu
Korkmuyorum derken su siralar korku aldi beni gecen dr cati muayenesi yapti o bile nasil yakti canimi

slm orkidem ben geldim yeni bir resim koyuyorum birde o bacak değilde diğer resimi anlaymadım bebeğin neresi acaba sen anlarsın kuzum sana zahmet bakabilirmisin:26:

canim sanki koluda ikiye katlamis gibi geldi bana yaniliyomuyumm

hiç anlamıyorumki canım ben birşeye benzeetemedim canım yinede tşk ediyorum peki diğerinde bacak arası bellimi erkek diyolar yinee sana görünüyomu birşeyler

pardon canım aceleden haftayı yanlış yazmışım
görüntüler 11+0 yani 12. haftanın içine girmiş bulunuyoruz.

çok saol canım tesekkürler olsun tahmini yorum zaten cevap yazman yeter bizim ufaklik duramadı yerinde:)
Doktorumuzda benim yogun isteğimden dolayi yorumladi oda erkeğe benzetti yani maşşallah sana tahminleriniz aynı:)
Seninde doğuma az kalmış hayırlisıyla güzel doğum yapman dileğiyle

Ismini zeynep dusunuyoruz teyzesi siz ne koydunuz dogumun normalmi oldu
Korkmuyorum derken su siralar korku aldi beni gecen dr cati muayenesi yapti o bile nasil yakti canimi

canim bizde Muhammed Emin koyduk..dogum sezeryanla oldu cünkü sancim falan yoktu iyidimde iste su kaybindan dolayi birde ölü dogum yaptigim icin riske girmek istemediler 32 haftalikken aldilar 3. sezeryandi baya zorlu gecti...rabbim kolay dogumlar nasip etsin canim...anne olmak hicte kolay degil.. nelere katlaniyoruz.. rabbim hayirli evlatlar nasip etsin hepimize..
zeynep te cok güzel isim rabbim hayirli uzun ömürler versin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…