dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

merhabalar bende 18 haftalik hamileyim cinsiyetini daha bilmiyorum merak ediyoruz ama burda 20 haftalik olmadan söylemiyorlar.

benimde bebesime bi yorun yapsan sana zahmet.zaten 1 oglum 1 kizim var ve kizim cok tatli icimden kiz geciyor ama rabbim ne verirse saglikli olsun.

Gizzzz eceeee ben sana kiz demistimmm tabii net fotoyu koydugunda bu kesik olan tipki erkek gibi halbuki o bacakk :)))

Gizzzz eceeee ben sana kiz demistimmm tabii net fotoyu koydugunda bu kesik olan tipki erkek gibi halbuki o bacakk :)))

:)))) ufff yaaa valla çatlıycam ben meraktan hani yorumları okudumda 10 11. haftalarda belli olmaz diye kız mı erkek mi anlayamadım :S siz daha iyi biliyosunuz tabi ben bu işi çözemedim bu haftalardan sonra değişme olurmu olmazmı anlamadım kesin kızmı yani buna sevinmelimiyim :2:

Canım ben almanyadayım yanı sence kız gıbımı gercekten kız ıstıyorum kızım cok tatlı cok sevıyoruz bırbırımızı olmadan önce böyle düsünmüyordum ama kız cocugu bambaska oglumuda sevıyorum ama kızlar kendını daha cok sevdırıyor benı bebısım dıye sevıyor o kresteyken bıle özlüyom:esım hep erkek ısterdı kızım olmadan önce sımdı kız olsun kızım cok tatlı dıyor vıdeosuda var yollayabılırmıyım bılmıyom bı deneyım canım:

merhaba güzel anneler fotoraflar çok net değil bide daha çok küçük yavrum 9+3 ama yorumlarınızı merak ediyorum..özellikle de ORKİDEM cevaplarsanız sevinirim

Aaaa video varsa kesin soylerim hemen yukle

canim sen video nasil gönderiliyor biliyormusun eklentilerden yollamaya calisiyorum ama kabul etmiyor yada bilenlerden yardim isteyim..

canım bugün ki resimlerime bakabilirmisin acaba bellimidr ben pek anlamadım ama sana zahmet teyzesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…