dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

geçen hafta gittiğimizde ki görüntüleri paylaşmıştım.ikili test olamadı o hafta bu hafta oldu şimdi dr. dan geldim ve paylaşıyorum... $S22C-112101314070.jpg

ilk yüzükoyundu (ilk defa) sonra el salladı sonra yatay resmen saniye saniye değişti.dr. çok kıpırdak diyor.

Merhabalar, daha önce de resim koymuştum ama o zaman bebişim minnacıktı. Şimdiki resimde bu sayfadaki bilgilere dayanarak ki eğer doğru anladıysam bana kız gibi geldi. Dün doktora sordum belli mi diye söylemedi güldü. Sizin yorumunuz nedir acaba? $IMG_1159.jpg $IMG_1159.jpg

Merhabalar, daha önce de resim koymuştum ama o zaman bebişim minnacıktı. Şimdiki resimde bu sayfadaki bilgilere dayanarak ki eğer doğru anladıysam bana kız gibi geldi. Dün doktora sordum belli mi diye söylemedi güldü. Sizin yorumunuz nedir acaba?Eki Görüntüle 532269 Eki Görüntüle 532269

Canım ben çok iyi anlamıyorum ama bana da kız gibi geldi.Benim bebeişin genital nub çıkıntısına benziyor

fotoyu ekliyorum 3 doktorda erkek dedi ama ben emin olamıyorum bizim bacak arasından arkasından paralellik olayını çözemedim yani çıkıntının????

geçen hafta gittiğimizde ki görüntüleri paylaşmıştım.ikili test olamadı o hafta bu hafta oldu şimdi dr. dan geldim ve paylaşıyorum...Eki Görüntüle 532267

ilk yüzükoyundu (ilk defa) sonra el salladı sonra yatay resmen saniye saniye değişti.dr. çok kıpırdak diyor.

buda kizz gibi ( gibi diyorum ) :KK1::KK1::nazar::nazar: nub yok ama surdan yola ciktim bacaklarini uzattigi yerde kasik kismida bossss
dr bisey demedimi

Son düzenleme:
Digerinde de nub yok demistin canim.yine erkek tahmininde bulundu gecen hafta da gostermisti .baska bir doktora mi gitsem canim ya.

Digerinde de nub yok demistin canim.yine erkek tahmininde bulundu gecen hafta da gostermisti .baska bir doktora mi gitsem canim ya.

Canim benim benimki fotoya gore tahmin dr evire cevire bakiyor dr una inan sen. Pozisyon meselesi bu belki nubu cok dik bacaklarinin arasinda kaldi bende yok diye kiz tahmin ettim ultrasonla bakan druna guven
Icini ferah tut ne olsa ogreneceksin

Canim bilsek de ona gore yapsak alisverisimizi. Ben daha erken oldugu icin kesinlesmesini bekliyorum.saglikli sihhatli aliriz kucaklarimiza insallah.

$nkjhıuerhfıhrıeh.JPG $kjhdfhı.JPG merhaba orkidem bunlar 20+1 deki fotolarım inşallah net şekilde görüyorsundur aslında bırakmıcaktım ama doktorumun tam net konuşmaması beni çok tereddüte sokuyor......son kontrolümde bebeğim tersti tam net olarak önden gözükmedi,doktora cinsiyetini sordum allttan ama zorla baktı bana söylediklerini aynen yazıyorum (kıza benziyor kız gibi kız herhalde)gözlerini kısarak ekrana bakıyordu bende emin olamıyorum tam net birşey demesini istiyorum.........sence kıza benziyormu şu anda kız fikrine çok alıştım herkesede söyledim ama eminde olamıyorum........fotolarla ilgili bir fikir verebilirsin inşalllah

Eki Görüntüle 533552 Eki Görüntüle 533553 merhaba orkidem bunlar 20+1 deki fotolarım inşallah net şekilde görüyorsundur aslında bırakmıcaktım ama doktorumun tam net konuşmaması beni çok tereddüte sokuyor......son kontrolümde bebeğim tersti tam net olarak önden gözükmedi,doktora cinsiyetini sordum allttan ama zorla baktı bana söylediklerini aynen yazıyorum (kıza benziyor kız gibi kız herhalde)gözlerini kısarak ekrana bakıyordu bende emin olamıyorum tam net birşey demesini istiyorum.........sence kıza benziyormu şu anda kız fikrine çok alıştım herkesede söyledim ama eminde olamıyorum........fotolarla ilgili bir fikir verebilirsin inşalllah

canım 20.haftadan önce hiç yorum yapmadımı doktorun.yani ilk defamı yorum yaptı cinsiyeti hakkında.bacak arası boş gibi.yani şuanki bebeğimde benim öyle ultrason fotoğraflarında.ama senin fotoğraflar çok parlamış.bakalım işin uzmanı orkdm gelsin ne diyecek....

Eki Görüntüle 533552 Eki Görüntüle 533553 merhaba orkidem bunlar 20+1 deki fotolarım inşallah net şekilde görüyorsundur aslında bırakmıcaktım ama doktorumun tam net konuşmaması beni çok tereddüte sokuyor......son kontrolümde bebeğim tersti tam net olarak önden gözükmedi,doktora cinsiyetini sordum allttan ama zorla baktı bana söylediklerini aynen yazıyorum (kıza benziyor kız gibi kız herhalde)gözlerini kısarak ekrana bakıyordu bende emin olamıyorum tam net birşey demesini istiyorum.........sence kıza benziyormu şu anda kız fikrine çok alıştım herkesede söyledim ama eminde olamıyorum........fotolarla ilgili bir fikir verebilirsin inşalllah

Resim net degil cnm bacak tarafi cok parlak cikmis

nubbahar banada bacak arasi bos gibi geldi ikinci fotoda

merhaba arkadaşlar bugün doktordaydım bebeği banada gösteriyordu fl ölçerken alttan baktı her iki bacak arasından hiç birşey göremedim kız olduğuna kanaat getirdim ve doktora tekrar sorma gereği duymadım çünkü önceki kontrolde kıza benzediğini söylemişti...........1 hafta öncesine kadar karmaşık duygular içindeydim ama şu an ne hissettiğimi tam olarak biliyorum hayalini bile kuramadığım birşeyi inşallah ikinci defa tadacağım ben daha neyin hesabını yapıyorum.........artık sadece gülistanımla kızkardeşinin tekmelerinin her anının tadını çıkarıyoruz.........inşallah doğumdan sonrada burdan mutluluk fotolarımızı paylaşırız

X