dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Canim bu kesinlikle erkekk
Ama popo trafini kesmissin biraz kaydirda cek bidaha bakiyim[/QUOT sadece çok az bişey poposu gözüküodu fotomakinası olmadıı için zorla çektim bunuda ALLAH HAYIRLISI NASİP ETSİN İNŞALLAH NE DİYELİM BAKTIĞIN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

orkidem o halde benim bebğim de kız...nub kaybolduğuna göre..bir de başka görüğntü demişsin en çok 11 12 ve 13 de belli olur diye ilk bunu yayınladım.

Yoook cAnim kayip degil senin nub goruntu iyi degil ama dr cok net konusmus belkide gordu icin rahat olsun gonlundeki neyse onu versin rabbim

Canim bu kesinlikle erkekk
Ama popo trafini kesmissin biraz kaydirda cek bidaha bakiyim[/QUOT sadece çok az bişey poposu gözüküodu fotomakinası olmadıı için zorla çektim bunuda ALLAH HAYIRLISI NASİP ETSİN İNŞALLAH NE DİYELİM BAKTIĞIN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

O zaman sen bak poponin geri kalaninda cikinti falan yoksa oglun yolda ilk bebeginmi

Ayyy maasallahh suphanallahh rabbim korusun kuzulari belli olun a haber et canim merak ettimm :))

çok şanslısınız kızlar raabim hep yüzünüzü güldürsün inş
istediğin zaman haile kalmak ne güzel bir duygudur.
h

kesin yazıcammm inşallah Allah seninde gönlüne göre verir 2.de olmadı ama 3.de inşallah hayırlısıyla olur
Allah razi olsun yavrularini saglikla kucagina aldirsin canim amiin diyorum duana ictenlikle
çok şanslısınız kızlar raabim hep yüzünüzü güldürsün inş
istediğin zaman haile kalmak ne güzel bir duygudur.
h

Canim rabbim bu duyguyu sana ve istyen herkese yasatsin
Kimseyi mahrum birakmasin bu duygudan bambaska insallahh tadarsin sende

Arkadaşlar başlık ilgimi çekti bende 13+4 teyim. 10 gün önce doktor göremedi bebeğimi tam olarak ve böyle durumlarda kız diyoruz ama testisler inmemişte olabilir dedi. ilk bebeğim ikisi de bizi çok mutlu eder ama ben y,ne de meraktan ölüyorum. sizi okuyunca hemen 12+2 iken olan fotolardan çektim. tahminde bulunabilirseniz çok sevinirim.
$DSC08550.jpg $DSC08555.jpg
ÇOK NET ÇIKMADIYSA TEKRAR ÇEKEYİM BECEREMEDİM SANIRIM :KK43:

Arkadaşlar başlık ilgimi çekti bende 13+4 teyim. 10 gün önce doktor göremedi bebeğimi tam olarak ve böyle durumlarda kız diyoruz ama testisler inmemişte olabilir dedi. ilk bebeğim ikisi de bizi çok mutlu eder ama ben y,ne de meraktan ölüyorum. sizi okuyunca hemen 12+2 iken olan fotolardan çektim. tahminde bulunabilirseniz çok sevinirim.
Eki Görüntüle 531945 Eki Görüntüle 531946
ÇOK NET ÇIKMADIYSA TEKRAR ÇEKEYİM BECEREMEDİM SANIRIM :KK43:

bebegin kiz canim bu teoriye gore:nazar:

HADİ HAYIRLISI İNŞALLAHHH, tahmin için çok teşekkürler. ben fotolardan hiç anlayamıyorum nasıl tahmin ediyorsunuz siz:KK50::KK50:
bide unuttum ilk resim 8 haftalık ikincisi 12 :))))

Son düzenleme:
canim senin elindeki foto daha nettir simdi ilk resimi al eline bacaklarinin altinda yanilmiyorsam bir cikinti var simdi bir oradan cizgi cek birde bel hizasindan

paralel ise kiz dikey ise erkek

ama o ilk resim 8 haftaliktan buyuk gibi :26:

Evet birde bu konuda kafam karışık aslında benim. Son adet tarihim 27 haziran. öyle olursa bebek 14 haftalık olmalı ama doktor 12 haftalık dedi. Daha önce gittiğim doktor bebek büyük görünüyor dedi şimdiki ise küçük. 2 hafta geç olmuş yumurtlama dedi ama ben tam 1 ay olur olmaz hamile olduğumu öğrenmiştim. Bilemiyorum anlayamadım yani.

Yan profilden yatay bicim de ultrason resmi olursa cinsiyet solenebir drunuza yan ptofili cekmesini oneriniz

X