dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

çok üzüldüm canım ya gözyaşlarımı tutamadım okurken çok geçmiş olsun ve başın saolsun.. Allahım sabırlar versin.. kim ne derse desin boşver senin ne yaşadığını nasıl canının yandığını ancak sen bilebilirsin.. Allahım diğer evladına uzun ömürler versin onun acısını göstermesin.. benimde su sızıntım var yazdıklarını okuyunca kendimi bi an senin yerine koydum çok çok zor ne diceğimi bilemiyorum .... :'(((

canım en başta ALLAHIM c.c senide bebeğinide esirgesin, sağlıkla kucağına versin, inan her hamile bayanı gördüğümde aman kendine dikkat et diyorum aslında biliyorum ki herşey olacağına varırda sonradan benim yüzümden oldu diye kendini ayrıca kahratmemek için benim bu lafım, ALLAH c.c aynı acıyı evlat acısını bidaha bana göstermesin tek dileğim bu, bide kucağımıda tez zamanda doldursun ve sanada geçmişler olsun canım kendine de dikkat et, ama ben eminim ki sen bebeğini sağlıkla kucağına alıcaksın...

çok üzüldüm canım ya gözyaşlarımı tutamadım okurken çok geçmiş olsun ve başın saolsun.. Allahım sabırlar versin.. kim ne derse desin boşver senin ne yaşadığını nasıl canının yandığını ancak sen bilebilirsin.. Allahım diğer evladına uzun ömürler versin onun acısını göstermesin.. benimde su sızıntım var yazdıklarını okuyunca kendimi bi an senin yerine koydum çok çok zor ne diceğimi bilemiyorum .... :'(((

canım en başta ALLAHIM c.c senide bebeğinide esirgesin, sağlıkla kucağına versin, inan her hamile bayanı gördüğümde aman kendine dikkat et diyorum aslında biliyorum ki herşey olacağına varırda sonradan benim yüzümden oldu diye kendini ayrıca kahratmemek için benim bu lafım, ALLAH c.c aynı acıyı evlat acısını bidaha bana göstermesin tek dileğim bu, bide kucağımıda tez zamanda doldursun ve sanada geçmişler olsun canım kendine de dikkat et, ama ben eminim ki sen bebeğini sağlıkla kucağına alıcaksın...

basin sagolsun canim ne denir ne soylenir ki hersey bos gelir :KK43: seni cok iyi anliyorum rabbim korusun suan yuregim her an o korkuyla carpiyor
ilk baslarda cok uzulmustumm suan kucagima almak icin sabirsizlaniyorum
4 yasinda bir kizim var on tane erkek cocuguna degismem rabbim omur versin
karnimdaki yavrumuda heyecenla bekliyorumm
uzulme ne olur kimileri dogumda kaybediyor kimisi dogduktan sonra
bunada sukretmelisin
en kisa zamanda bir melegin daha olur
moralini yuksek tut

sağol canım haklısın kimi doğumda kimiside büyütütüp yetişttirdiği evlatlarını kaybediyor rabbim bizi böylesine büyük acılardan korusun 5 yaşında bir kızım var ALLAHIM c.c. onu esirgesin uzun sağlıklı mutlu bir ömür versin senin meleleklerinide sana bağışlasın.

hamile kalmışsınız evlatlarınız oluyor da şükretmekten öte birde üzülüp yakınıyorsunuz kız bebek doğacak diye inanmıyorum hayretler içerisindeyim..
milyonlarca insan anne olabilmek için çırpınıyor ama siz cinsiyet beğenmiyorsunuz pes doğrusu...size zahmet o yorumları yazarken oğlan istiyordum derken bir düşünün o kadar çift yanıp tutuşuyor..onlar size hamile olduğunuz için gıpta ile bakarken siz neler söylüyorsunuz...bence bir silkelenip kendinize gelin ve şükredin yaradana...
canım bundan 10 gün önce bende senin bu sölediklerine alınır ne var canım insan oğlu hep elinde sahip olamadığına bakar imrenir ister bu doğamızda var derdim, ama şimdi bebeğimi 18 haftalık (muhtemelen de kızımı kaybedince) yaşasaydı 2. çocuğum olacaktı bende ilki kız buda erkek olsa ne güzel olur diye hep erkek diliyor istiyordum ama kaybedince okadar kızdım ki kendime eşim cinsiyetinin kıza benzediğini söledi dr tam emin olmadıklarını daha ufak dediler bense çok acı ama o anda toprağa gömeceğim bebeğime isim koyabilmek için cinsiyetini soruyordum o anda ne kadar önemsiz olduğunu anladım eğer kızsa hep erkek olmasını dilediğimi onu üzdüğümü düşünüp dahada içlendim.... kaldı ki hiç çocuğum olmasaydı kim bilir bende neler düşünürdüm herkes kendi yaşadığını biliyor ya inşallah sende bebeğinin resmini tez zamanda koyorsında seviçle haberini alırsın kızmı erkekmi diye....

Eki Görüntüle 503199

kızlar benim bebeğimede yorum yapabilirmisiniz???? 12 haftalık bu resimde:KK3::KK3::KK3:

yanlis gormuyosam erkek diye yorum yapabilirim dr bisey dedimi

seninkide dikey ama asagidaa
bu durumda kiz olabilir canim bak arkadasinda paralel ama cok yukardan basliyodu cikintii
aslinda ince detaylari oluyo boyle iste yaniltan

merhabalar....bebeğimin cinsiyeti kesinleşti kızım oluyor...1 ay önce ikileme düşürmüştü bizi..allah herkese hayırlı doğumla nasip etsin arkadaşlarım...:nazar::nazar::nazar:

elbette herkes merak eder bebeğinin cinsiyetini.konu sahibi arkadaş da bildiklerini bizimle paylaşmış ne kadar güzel Allah razı olsun.dikkatimi çekti ve girdim.ancak ille de oğlan çocuğu ya da kız çocuğu olsun ifadelerine çok üzülüyorum.bunun içindi yazdıklarım kırıcı olduysam da affedin ama birazcık anlayış gösterin yıllardır bu özlemle yanıp tutuşuyorum ve inanın yeter ki bebeğim olsun ama sağlıklı hayırlı olsun görüşündeyim.bunu burada dile getirdim herkesin düşüncesi farklı olabilir elbette ama üzgünüm yıprandım...konuyu ilk okuduğumda gıpta ile baktım ve konu sahibine içimden dualar ettim birgün ben de hamile kalırsam bu yöntemi merak ettiğim zaman kullanır bakarım diye düşündüm.sonrasında belirttiğim ifadeler olunca da çok üzüldüm hepsi bu..ayrıca saygısızlıkla alakalı birşey yazdığımı da düşünmüyorum burada herkes açık yüreklilikle düşüncelerini aktarır yeri gelir dost olur arkadaş sırdaş olur kimseyle paylaşamadıklarını burada paylaşır bunun ben de farkındayım merak etmeyin...

o şekilde degilde byle yazsaydın düsüncelerini farklı düşünür seni anlardım sen bizleri evlat ayrımı yapıymuş gibi eleştrdn bizler için cinsiyet hep aynı olsada degişen bişe yok yinede aşıyım cocuklarıma bizimkisi merakan ayrımcılıktan degil canım allah sanada hayırlı evlatar nasip eylesn

Keske ilk mesajinizda bunu yazsaydiniz inanin gozlerim dolu okudum
Keske imkanimiz olsada sizede o cennet kokululardan bitane verebilsek
Ama hrrbirimizin imtihani cok farkli bak sen yoklukla imtihan oluyosun biz iste baska meyveden tatmak istiyoruz kimisi sokaga atiyor kimisi cope dunya bu
Sizide anliyorum tabii cok yipranmissiniz ama insallahh bi kiziniz yada oglunuz olur. İkincinizde olur insallah ozaman bize hak verirsiniz haa belki benim kadar istekli olmaz bu erkek evlat isteginiz cunku ben cok aramadim elhamdulillah hemen yolladi rabbim iste doyumsuzlukmu yooo inanin cevre cok etkiledi yoksa yemin ederim buyuk bir ozlemle kizimi koklamak icin gun sayiyorum
İnsallahh sizde ysarsiniz bu duygulari dua edicem neyse zaten cok duygusalim gercekten kotu oldum :KK43:

çok zor bir süreçteyim kırmış olabilirim gerçekten affedin..yaşamayan bilemez bunu..dualarınız beni çok mutlu etti Allah razı olsun...

inşallah bende birgün hamile kalırsam buraya bebeğimin fotolarını koyacağım :KK14:

neler yaşadığını çok iyi anlıyorum bende 3 aşılama 4 tüpbebek ikiz bebek kayıplarım yaşadığım hayak kırıklıkları üzüntüler maddi manevi çöküntüler daha neler neler..............çok şükür rabbime bana kızımı kavuşturdu bana................. ama yine bitmedi kızım yanlız büyümesin bir kardeşi olsun diye mücadeleye devam ettim çok şükür hamileyim.............inşallah rabbim senin bu yolda verdiğin emekleri boş çevirmeyecek er yada geç meleğini sana kavuşturacak dualarım seninle

neler yaşadığını çok iyi anlıyorum bende 3 aşılama 4 tüpbebek ikiz bebek kayıplarım yaşadığım hayak kırıklıkları üzüntüler maddi manevi çöküntüler daha neler neler..............çok şükür rabbime bana kızımı kavuşturdu bana................. ama yine bitmedi kızım yanlız büyümesin bir kardeşi olsun diye mücadeleye devam ettim çok şükür hamileyim.............inşallah rabbim senin bu yolda verdiğin emekleri boş çevirmeyecek er yada geç meleğini sana kavuşturacak dualarım seninle
Allah senin ve diğer herkesin yavrularını bağışlasın..teşekkür ederim duaların için..canım sana birşey sormak istiyorum tüp bebekle hamile kaldım dedin.acaba transferde yaşanan zorluklar neler çok acı duydun mu nolur bana anlat korkuyorum...

Allah senin ve diğer herkesin yavrularını bağışlasın..teşekkür ederim duaların için..canım sana birşey sormak istiyorum tüp bebekle hamile kaldım dedin.acaba transferde yaşanan zorluklar neler çok acı duydun mu nolur bana anlat korkuyorum...

özel mesajlarına bak canım oraya gönderdim

$S22C-112100812030.jpg

ORKDM 11+4 üz burada ..şimdiden teşekkür ederim...

yok canım ilk değil.bir kızım var. kızımdan sonra kürtaj acılarım var :KK43:( dr biz sormadan erkek dedi ama daha tam emin değil.. bende zaten dr a pek inanmadım..kesin sonuç için sonrayı bekliyorum..

orkdm bugün doktora gittim kız dedi yine:))17+1 günlükmüş bu haftadan sonra değişmez sanırım cinsiyeti:)ben yinede 1 ay filan bekliycem alışveriş için:) ultrason resmini yüklüycektim ama 3 lü test için aldılar malesef

Onemli degil cnm
Drlarda bu nub a gore ihtimal olasilik yada kemin yapisi kiza yada erkege benziyo diyolar
Iste bu nub tahminleri
Ilerleyen haftalarda nub kaybolunca kiz olacagi kesinlesecek iste ozaman sana kesin kiz diyecek :)))

hayirl olsun canim bende kiz demisim zaten
eger nub gorntusu netse gercekten hic sasmiyorr b tahminlerrrEn Büyük TÜRKİYE

orkidem o halde benim bebğim de kız...nub kaybolduğuna göre..bir de başka görüğntü demişsin en çok 11 12 ve 13 de belli olur diye ilk bunu yayınladım.

canım benim bebeğin duruşu biraz karmaşıktı kız demiştin 13+1 doktor %90 kız dedi nasipse sağlıkla inşallah.
ben cinsiyeti öğrenince rahatlarım rüyalarda da dedim ama rüyamda evimin kapısından yılan çıkıyor çok çok şeker bir bebek giriyordu.hayır olsun inşallah.kimbilir doğana kadar daha neler görecem.

Kızlar benim tahminler doğru çıktı gün kesinlşeti bebeişmin cinsiyeti kızımız olacak Allah izin verirse.
Çok şükür:nazar::nazar::nazar:

X