dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

canim senin goruntuler cok karisik erkek demistim demi
yineliyorum emin olmamakla birlikte erkek :))

saol canım yaa ne kadar buyuk bir sevap kazanıyorsun biz meraklı hamilelere bir teselli oluyorsun valla. seninde duaların kabul olsun arkadasım:)

o resim kac haftalikti baska resmi varmi ilk etapta erkek dedim ama
iki kizin varmis yinede belli olmaz sana umut vermek istemem eger o gordugum bacak degilde cikinti ise yine diyorum erkek
insallahh erkektir goruntuler cok net olmayabiliyo bazen :KK43:(

resim 11 haftalık birde 12 haftalık var ekleyeme calışacam ben umutlanmıyom hayırlısı allah neyi nasip görürse hersey için yinede tseklr

canim bence bi dr a daha git
kucukken cikmayan pipi sonradan cikarmi acepp :44: rabbim dilerse neden olmasin
ama kordon veya parmagida olabilir yine git bilmiyorum diye

gidicem canım nasip olursa 15 gün sonra özele gidicem bakalım biraz daha geçsin de dedim bilmiyormuşum gibi sorucam artık dediği ne olursa ben yine emin olamıycam çok kiişiye denk geldi çünkü benim eltimede kız dediler sonra erkek oldu bilemiyorum ama senin dediğine ben çok güveniyorum hala böyle kızmış gibi geliyo yaaa uzun zamnadır kendimi şartlandırdığımdan yada şüphemden hayırlısı olsun tek ama benim asıl derdim buralrda doktorklara pek güvenememek aklıma olmadık şeyler geliyo hakkımızda hayırlısı sonucu haber ederim sanada çok tşk ediyorum canım cevapların için:KK48:

$Resim.jpg orkdm resim 12 haftalık yeni yükledim yorumlarını bekliyrm şimdidn tsklr

ustelik aralik anneleri erkek bebekle rekor kirarken bennn................:KK14::KK14:

hamile kalmışsınız evlatlarınız oluyor da şükretmekten öte birde üzülüp yakınıyorsunuz kız bebek doğacak diye inanmıyorum hayretler içerisindeyim..
milyonlarca insan anne olabilmek için çırpınıyor ama siz cinsiyet beğenmiyorsunuz pes doğrusu...size zahmet o yorumları yazarken oğlan istiyordum derken bir düşünün o kadar çift yanıp tutuşuyor..onlar size hamile olduğunuz için gıpta ile bakarken siz neler söylüyorsunuz...bence bir silkelenip kendinize gelin ve şükredin yaradana...

hamile kalmışsınız evlatlarınız oluyor da şükretmekten öte birde üzülüp yakınıyorsunuz kız bebek doğacak diye inanmıyorum hayretler içerisindeyim..
milyonlarca insan anne olabilmek için çırpınıyor ama siz cinsiyet beğenmiyorsunuz pes doğrusu...size zahmet o yorumları yazarken oğlan istiyordum derken bir düşünün o kadar çift yanıp tutuşuyor..onlar size hamile olduğunuz için gıpta ile bakarken siz neler söylüyorsunuz...bence bir silkelenip kendinize gelin ve şükredin yaradana...

cok sey yazmak isterdim hatta yazdim ve sildimde ama anlamiycaksiniz bosuna tartisma yaratmayalim siz beni gordugunuz gibi bilin gerisine gerek yok

bizler senden daha iyibiliyoz şkretmesini bu sitede çougu olanda var olmayanda fakat herkes birbirine saygılı rahatsız olnlar zaten bu siteye gimez anladıyım kadarıyla sende cnsiyetle ilgieniyoki burdasın herkes burdabirbiriyle ğörüsmeden dost olmuşalar sende kırıcı olma biraz sirkelen kendine gl allaha şükret sende BİZLER gibi

çok şey yazacamda konunun başka yerlere çekilmemesi için size sadece diyebileceğim ........kızım varsa oğlum,oğlum varsa kızım olmasını istemem gayet doğal......bunu söyleyen ben tüp bebek tedavisi olmadan hamile kalamıyorum........

merhaba 17 haftalık hamileyim bu ikinci bebeğim olacak inşallah ilk gözağrım kız aslında bunun cinsiyeti ne olursa olsun başımın tacı ama ben hep tüp bebek tedavisiyle hamile kalıyorum yani anlayacağınız bu son şansım olabilir............ben nasıl kızımla herşeyi paylaşa bileceksem eşiminde aynı şekilde bir erkek bebek sahibi olup onunla herşeyini paylaşmasını istiyorum......en son kontrolümde doktor arkası dönük kıza benziyor ama kesin değil değişebilirde dedi,eşim çok sevindiğini söyledi hatta isim bile buldu ama ne bileyim sanki biraz üzüldü gibime geldi.......... bende size nub u en belirgin ultrasonları gönderiyorum yorumlarınızı bekliyorum ben kıza benzettim bakalım sizler ne diyeceksiniz özellikle bu işin uzmanı orkidecim....ilk iki foto 8hafta 5günlük... diğer ikisi 13 hafta 1 günlük
Eki Görüntüle 507591 Eki Görüntüle 507592 Eki Görüntüle 507593 Eki Görüntüle 507594

canim belli oldumu bebeginn erkek gibi resimlerde insallah erkektirr

bizler senden daha iyibiliyoz şkretmesini bu sitede çougu olanda var olmayanda fakat herkes birbirine saygılı rahatsız olnlar zaten bu siteye gimez anladıyım kadarıyla sende cnsiyetle ilgieniyoki burdasın herkes burdabirbiriyle ğörüsmeden dost olmuşalar sende kırıcı olma biraz sirkelen kendine gl allaha şükret sende BİZLER gibi

elbette herkes merak eder bebeğinin cinsiyetini.konu sahibi arkadaş da bildiklerini bizimle paylaşmış ne kadar güzel Allah razı olsun.dikkatimi çekti ve girdim.ancak ille de oğlan çocuğu ya da kız çocuğu olsun ifadelerine çok üzülüyorum.bunun içindi yazdıklarım kırıcı olduysam da affedin ama birazcık anlayış gösterin yıllardır bu özlemle yanıp tutuşuyorum ve inanın yeter ki bebeğim olsun ama sağlıklı hayırlı olsun görüşündeyim.bunu burada dile getirdim herkesin düşüncesi farklı olabilir elbette ama üzgünüm yıprandım...konuyu ilk okuduğumda gıpta ile baktım ve konu sahibine içimden dualar ettim birgün ben de hamile kalırsam bu yöntemi merak ettiğim zaman kullanır bakarım diye düşündüm.sonrasında belirttiğim ifadeler olunca da çok üzüldüm hepsi bu..ayrıca saygısızlıkla alakalı birşey yazdığımı da düşünmüyorum burada herkes açık yüreklilikle düşüncelerini aktarır yeri gelir dost olur arkadaş sırdaş olur kimseyle paylaşamadıklarını burada paylaşır bunun ben de farkındayım merak etmeyin...

elbette herkes merak eder bebeğinin cinsiyetini.konu sahibi arkadaş da bildiklerini bizimle paylaşmış ne kadar güzel Allah razı olsun.dikkatimi çekti ve girdim.ancak ille de oğlan çocuğu ya da kız çocuğu olsun ifadelerine çok üzülüyorum.bunun içindi yazdıklarım kırıcı olduysam da affedin ama birazcık anlayış gösterin yıllardır bu özlemle yanıp tutuşuyorum ve inanın yeter ki bebeğim olsun ama sağlıklı hayırlı olsun görüşündeyim.bunu burada dile getirdim herkesin düşüncesi farklı olabilir elbette ama üzgünüm yıprandım...konuyu ilk okuduğumda gıpta ile baktım ve konu sahibine içimden dualar ettim birgün ben de hamile kalırsam bu yöntemi merak ettiğim zaman kullanır bakarım diye düşündüm.sonrasında belirttiğim ifadeler olunca da çok üzüldüm hepsi bu..ayrıca saygısızlıkla alakalı birşey yazdığımı da düşünmüyorum burada herkes açık yüreklilikle düşüncelerini aktarır yeri gelir dost olur arkadaş sırdaş olur kimseyle paylaşamadıklarını burada paylaşır bunun ben de farkındayım merak etmeyin...

Keske ilk mesajinizda bunu yazsaydiniz inanin gozlerim dolu okudum
Keske imkanimiz olsada sizede o cennet kokululardan bitane verebilsek
Ama hrrbirimizin imtihani cok farkli bak sen yoklukla imtihan oluyosun biz iste baska meyveden tatmak istiyoruz kimisi sokaga atiyor kimisi cope dunya bu
Sizide anliyorum tabii cok yipranmissiniz ama insallahh bi kiziniz yada oglunuz olur. İkincinizde olur insallah ozaman bize hak verirsiniz haa belki benim kadar istekli olmaz bu erkek evlat isteginiz cunku ben cok aramadim elhamdulillah hemen yolladi rabbim iste doyumsuzlukmu yooo inanin cevre cok etkiledi yoksa yemin ederim buyuk bir ozlemle kizimi koklamak icin gun sayiyorum
İnsallahh sizde ysarsiniz bu duygulari dua edicem neyse zaten cok duygusalim gercekten kotu oldum :KK43:

çok üzüldüm canım ya gözyaşlarımı tutamadım okurken çok geçmiş olsun ve başın saolsun.. Allahım sabırlar versin.. kim ne derse desin boşver senin ne yaşadığını nasıl canının yandığını ancak sen bilebilirsin.. Allahım diğer evladına uzun ömürler versin onun acısını göstermesin.. benimde su sızıntım var yazdıklarını okuyunca kendimi bi an senin yerine koydum çok çok zor ne diceğimi bilemiyorum .... :'(((

canım en başta ALLAHIM c.c senide bebeğinide esirgesin, sağlıkla kucağına versin, inan her hamile bayanı gördüğümde aman kendine dikkat et diyorum aslında biliyorum ki herşey olacağına varırda sonradan benim yüzümden oldu diye kendini ayrıca kahratmemek için benim bu lafım, ALLAH c.c aynı acıyı evlat acısını bidaha bana göstermesin tek dileğim bu, bide kucağımıda tez zamanda doldursun ve sanada geçmişler olsun canım kendine de dikkat et, ama ben eminim ki sen bebeğini sağlıkla kucağına alıcaksın...

X