dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Ikra meyra muayneden çıktım koştura koştura sana geldim çok merak ediyorum 1 hafta sonraki usg 8 haftalık ama gelişim 7 haftaymış yine yorumlar mısın

Bu arada görselseldeki kızlar gerçek mi?

Son düzenleme:
Keseye göre kız 11 12 13 haftalar olmalı canım
Hayır canım benim ikizler değil ama şimdi ikizlerim paylaşıyorum 2 dkk sonra silecem

Geçen hafta keseye göre erkek demiştin tahmin sonuçta kalbini dinledik bugün 144 sağlıkla gelsin. Diğer kızımı emziriyordum göremedim ikizleri Rabbim sana bağışlasın

Ben bir türlü plesenta nın nerde olduğunu göremedim plesenta yı nasıl anlıyorsunuz? 2 kızım var inşallah öyledir cnm
6-7 haftalık gebelikte bebek plasentaya çok yakın konumdadır ve elinizdeki vajinal görüntüde bebek sağdaysa erkek. Bu yöntem %97 doğrudur yazıyor sitede

Bana da yorum yapar misiniz biraz kucuk ama 6+4 deki ultrason goruntumuz, kalp atisi 150'ydi

Eklentiler

• SmartSelect_20201001-231208_Gallery.jpg
    299,9 KB · Görüntüleme: 45
6-7 haftalık gebelikte bebek plasentaya çok yakın konumdadır ve elinizdeki vajinal görüntüde bebek sağdaysa erkek. Bu yöntem %97 doğrudur yazıyor sitede
şuan 13 haftalık hamileyim bu utroson da 7 haftalık hatirliyorum yada 8 haftalık felan 8 haftalikti aynımı oluyor cnm

şuan 13 haftalık hamileyim bu utroson da 7 haftalık hatirliyorum yada 8 haftalık felan 8 haftalikti aynımı oluyor cnm
Evet canım benim kızda tutmuştu. Şimdiki de erkek gibi görünüyor seninkiyke benimki aynı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…