dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

amin cnm inşallah. Rabbim seni de bebişini sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş.

Kızlar cok merak edıyorum banada yorum yaabılırmısınız? Burda 10+4 haftalık Doktorum erkeklerın erken bellı olduğunu soyledı bırsey söylemem ıcın cok erken beklıcez dedı haklı olarak:)

Sizce bebeğim kız mı erkek mi ? yorumlayanlar için şimdiden teşekkür edıyorum

Aboovv ciddi misin yahu ben eskiye mi bakmışım ne bileyim ben öyle görmüşüm kim alıntıladıysa artık olsun ben yine de yorum yaptım hiç yapılmamasından iyidir

Senin bebişte baya bir nazlıymış 19. hafta ama hala saklıyor o zaman kesin kızdır

Hataydan slm olsun ultrasn görüntüme bilen biri yorum yapabilirmi teşekkürler

Eklentiler

• $20130821_215002.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 47
kızlar yardım edin sinir oldum ben de bebeğimin resmini ekleyeceğim ama hata veriyor siz nasıl yüklediniz ben bir şeyi yanlış yapıyorum galiba

kızlar resmi yükledim sonunda ama çok minik büyütemedim yorumlarınızı merakla bekliyorum

Son düzenleme:

kızlar sonunda düzgün eklemeyi başardım yorumlarınızı bekliyorum bu arada 13 haftalıktı bebeğim bu ultrason görüntüsünde ama doktorum 16 haftadan önce söylemiyoruz dedi ben de ısrar etmedim

Son düzenleme:
Kızlar daha once koydum ama burda daha yakınlaştırdım hatta konuda açtım yorum pek olmayınca

Benim bebişin nubu bellimi belliyse paralelmi dik mi? yada benim bebiş daha ufakmı cunku 10+4 ultrason goruntumuz

yorumlarınızı bekliyorum kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…