dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

biz erkek diye sevdik ama gönlümüzdeki o ondn herhalde ... sağlıklı olsun da inşallah... iki tane çıkıntı var o bacakları mı acaba? bacaklarının arasından küçük bir çıkıntı var o yüzden erkek mi acaba dedik ...

merhaba bayanlar,
benim bebegime de yorum yapar mısınız?
goruntu 12+0 a ait. doktor ilk gorunce kız dedi, sonra saka yaptım dedi neden oyle dedi ilk zaman anlamamıstım ama simdi burda nub denilen şeyin varlıgından haberdar olunca bir bildigi vardır heralde dedim

Benim bebeğimin nubu gerçekten kafa karıştırıcı kız ve erkek bebekle birleştirdim yine de anlamadım anlayan varmı?

burdan bir arkadaş erkek dedi başka topikte kız dediler
doktora da güvenmiyorum ablama 5. ayın sonunda erkek dedi o zamana kadar kız demişlerdi
tıklayınca resim büyüyor

Son düzenleme:
canim inatla erkek diyorum bennn :))

tatlımm benimm ablanın nasıl oldu ki kaçıncı haftada kız dediler ve kesınmi .benimde 1 kızım var doktor %80 kız dedi.bugun kontrole gittiğimde ben birşey söylemeden bakim dedi.göremedi .anlamadım gittti.

canim inatla erkek diyorum bennn :))
canım doktorun göremediğini sen gördüysen eğer helal olsun sana diyorum bakalım bi ay sonra cinsiyetimiz kesinleşince ne dicek :)

canım ablamında hep tam göremedim ama kız demiş
5. ayın sonunda mıydı neydi hatta üç boyutlu ultrasona girmesini söyledi doktor o da girince erkek olduğunu öğrendi hayırlısı olsun inşallah

bu arada ablamın oğlu iki yaşında canım yani erkek olduğu kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…