dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

iğne ucu gibi pipi altta testis ...ay bi hoş oldummmmm .....ben de istiyorum o minicik pipiden ama kısmet Allah büyük bu 3. bebişim 2 kızım var bu da erkek olsa işallah ...çok istiyorum çokkkkk....

İnşallah cnm, benim de babasına çoook düşkün bi kızım var. Bir de anneci bi oğlan istiyorum hayırlıysa :)

bendeeee...bizim de babacı bir kızımız var..anneci bi oğlum olsun ne kadar çok isterdim...ben bebişin nubunu ekranda gördüm.doktor bize önce kız dedi.sonra 'bakın beyefendiciğim bi çıkıntı var erkekte olabilir' dedi ve bi çıkıntı gösterdi ama paralel miydi dik miydi anlamadım.heycandan fotoğrafını da istemedim...

Son düzenleme:

İnsan ekranda o küçücük insanı görünce aklı başından gidiyor. İnşallah senin de Nur topu gibi hayırlı bir oğlun olur.

çok ilginç bi yöntem...bunu bütün doktorların biliyor olması gerekmez mi??bizimki 16. haftadan önce kesinlikle söylemiyor

Son düzenleme:
İnsan ekranda o küçücük insanı görünce aklı başından gidiyor. İnşallah senin de Nur topu gibi hayırlı bir oğlun olur.

kesinlikle...eve geldikten sonra eşime 'hani şunu soracaktık bunu soracaktık' diyip unuttuğumuz o kadar çok şey oluyor ki!!!güzel duan için amin canım senin ve isteyen herkesin de Rabbim gönüllerindekini nasip etsin

15+3 te gittim doktora cinsiyetini öğrenmek için.ramazanın son günü diye niyetlenmiştim.hadi bismillah ya arif ya arife gelecek dedim yok bebek kıpırdamıyordu.pozisyonu da iyi değildi.doktor bi ton kızdı...'aç ayı oynar mı' dedi bide yaaaaaa
'erkeğe benziyor kordon değilse kimseye söylemeyin' dedi gönderdi bizi

maral dün doktordaydım erkeğe benziyor dedi 2 hafta sonra netleşecek ...Rabbim dileyen herkese yaşatsın bu duyguyu ihtimali bile çok güzelmiş....

canım ya bence de ihtimali bile güzel...gerçekten Rabbim herkesin kucağını gönüllerindekilerle doldursun....eltimin 3 tane oğlu var.dördüncü de oldu o da erkek..bir hafta yaşamış ölmüş dördüncü çocuk...en büyük oğlu 18 yaşında en küçüğü de 12-13 yaşlarında..şimdi kazayla gebe yine...deli gibi kız istiyor...inşallah diyorum Rabbim ona da bir kız evlat nasip etsin...kadın hangi cinsi isterse Rabbim onunla müjdelesin...gerçi kadında kocasının isteğine göre istiyor da orası ayrı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…