dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Birde kendim şimdi böyle çizdim doğru yerlerimi yapmışım bakarmısınız ustteki oku şimdi farkettim eger o nubsa erkek diğer sağdaki yatay olansa kız gibi:26: Ayyy şimdi meraklandim iyice

cnım şu görüntüye göre erkek alttaki nup ama banada doktor 11 haftalıkken erkek demişti bu haftalar yanıltır 14 haftalıkken kız olduğu ortaya çıktı diklik kaybolmuştu sende 10+4 müşsün bence 13 e kadar bekle o diklik inmezse o zaman kesin erkek diyebilirsin ...hayırlısı olsun

cnım şu görüntüye göre erkek alttaki nup ama banada doktor 11 haftalıkken erkek demişti bu haftalar yanıltır 14 haftalıkken kız olduğu ortaya çıktı diklik kaybolmuştu sende 10+4 müşsün bence 13 e kadar bekle o diklik inmezse o zaman kesin erkek diyebilirsin ...hayırlısı olsun[/QUOTE]

Hımm demek alttaki nub diyorsun bende odur diye düşündüm Ona bakıcak olursak kız gibi epey bir paralel değilmi:26:

Kız erkek hic onemi yok Allahım sağlıklı sıhhatli çocuk nasip etsinde gerisi boş ama gel gelelim merak ediyorum inanılmaz hemde..

Birde dün gece bilinçaltımdan olsa gerek dünyalar güzeli bir kız bebek doğuruyordum tabi tam tersi olur diyorlar bakalım beklicem görücem bu aralar benim içimden sanki kızım olacak gibi geçiyor hayırlısı artık..

Nub konusunda haksızmıyım bariz bir şekilde paralel görüyorum ben

Hımm demek alttaki nub diyorsun bende odur diye düşündüm Ona bakıcak olursak kız gibi epey bir paralel değilmi:26:

Kız erkek hic onemi yok Allahım sağlıklı sıhhatli çocuk nasip etsinde gerisi boş ama gel gelelim merak ediyorum inanılmaz hemde..

Birde dün gece bilinçaltımdan olsa gerek dünyalar güzeli bir kız bebek doğuruyordum tabi tam tersi olur diyorlar bakalım beklicem görücem bu aralar benim içimden sanki kızım olacak gibi geçiyor hayırlısı artık..

Nub konusunda haksızmıyım bariz bir şekilde paralel görüyorum ben[/QUOTE]

yok canım paralel değil yukarı bakıyor

Nub konusunda haksızmıyım bariz bir şekilde paralel görüyorum ben[/QUOTE]

Eklentiler

• $image.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 124

canim o bacak degil nub karsiya paralel degil yukari bakiyor o nedenle erkek dedim
bu eklemis oldugun nub kiz nubu

Eklentiler

• $nzfc4.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 122
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…