dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

kızkardeşimin bebeği 15 haftalık yorum alabiirmiyimm $IMG_1033.jpg

merhaba arkadaşlar ben de 10 haftalık usg yüklesem bakabilir misiniz. meraktan çatlıcam ya:) ikinci gebeliğim ve bir oğlum var. ben de yorum almak istiyorum. müsait olan var mı. allah hepimizin evlatlarını sağlıkla dünyaya getirsin

teyzeleri bu da bizim fıstık sizce kız mı :) bana öyle geldi

Eklentiler

• $IMG_0891.jpg
    $IMG_0891.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 96
Selam arkadaşlar. 2.bebeğime bugün itibariyle 13 haftalık hamileyim. Dün rutin aylık dr.kontrolüm vardı. İkili test ve ayrıntılı ultrason yaptırmam gerektiğini söyledi. Bu arada cinsiyeti net değil ama çıkıntı görmüyorum kız olabilir dedi. Bu arada 9 yaşında çok şeker bi oğlum var. Tabiki de herşeyden önemlisi sağlıklı hayırlı evlat olması ama gönül kız istiyor ne çare :) Ayrıntılı ultrasona girdim orda ki dr. da çok erken yanılabiliriz ama ben erkeğe benzettim dedi.. Hadi teyzeleri birde siz bakın bakalım... Allah bütün anne adaylarının önce sağlıklı olması koşuluyla gönüllerindeki nasip etsin inşallah..

Eklentiler

• $001.jpg
    $001.jpg
    19 KB · Görüntüleme: 80
$Fotoğraf0423.jpg $Fotoğraf0422.jpg
merhaba arkadaşlar ben de 10 haftalık usg yüklesem bakabilir misiniz. meraktan çatlıcam ya:) ikinci gebeliğim ve bir oğlum var. ben de yorum almak istiyorum. müsait olan var mı. allah hepimizin evlatlarını sağlıkla dünyaya getirsin

burda 10 haftalık ama anlayan arkdaşlardan yorum rica ediyorum merak işte önüne geçilmiyor:)

$S7304024.jpg kimsecikler yazmıyor artık ama ben yine de yükleyim...meraktaym haftalardır..öğrenemedim bebeğimin cinsiyetini...

yorum yapanlara şimdiden teşekkürler...8+3 burada bebeğim :emir_bebek::nazar:

Hanımlar benim bebiş de bu :) ultrasonun durmasından kaynaklı burnu çok uzun görünmüş ama aldanmayın :) diğer resminde burnu normal :) ama bu resimde nub u görünüyo sanki o yüzden bu resimleri yükledim :) görüş bildirirseniz sevinirim :)

$Fotoğraf0331.jpg $Fotoğraf0330.jpg

Eki Görüntüle 781992 kimsecikler yazmıyor artık ama ben yine de yükleyim...meraktaym haftalardır..öğrenemedim bebeğimin cinsiyetini...

yorum yapanlara şimdiden teşekkürler...8+3 burada bebeğim :emir_bebek::nazar:

Canım öncelikle bebeğin hayırlı olsun.Bak ben kaç haftalık oldum senin iki katın kadar daha benimki göstermedi bırak daha iki haftam var yani daha çok erken senin için :KK23:

hadi bakalım inşallah cnm. ilk günden beri erkek hissediyorum ama benden başka herkes kız diyo :) hayırlısını versin Rabbim cümlemize..
Allah gönlüne göre versin canım. Ben hep oğlum olacağını hissediyordum küçüklüğümden beri ve oğlum olacak. Ama 100 kişiye sorduk bana herkes senin kızın olacak demişti,bir kişi bile erkek dememişti, hem hamilelik öncesi hem hamileliğin başından beri:KK1::KK53: ama içime doğan oldu. Seninde içine doğan olur öyle hissettim yazayım dedim. Allah sağlıkla kavuştursun..

Canım öncelikle bebeğin hayırlı olsun.Bak ben kaç haftalık oldum senin iki katın kadar daha benimki göstermedi bırak daha iki haftam var yani daha çok erken senin için :KK23:

erken olsa bu kadar merakım olur muydu hiç canım....cuma günü 19. haftaya giriyorum...sen küçüküne bakmışsın :KK34:
beklicem artık yapmadığım test kalmadı...genelde kız çıkıyor...hayırlısı artık merakla bekliyorum...
öptüm seni :KK16::KK16::KK16:

Allah gönlüne göre versin canım. Ben hep oğlum olacağını hissediyordum küçüklüğümden beri ve oğlum olacak. Ama 100 kişiye sorduk bana herkes senin kızın olacak demişti,bir kişi bile erkek dememişti, hem hamilelik öncesi hem hamileliğin başından beri:KK1::KK53: ama içime doğan oldu. Seninde içine doğan olur öyle hissettim yazayım dedim. Allah sağlıkla kavuştursun..

aynen arkadaşım.. kucuklugumden berı ıkı oğlum olacağını hıssedıyordum..
ılk oğluma hamıle kaldığımı anladığım an ıcıme cok guclu bır hıs dogdu erkek dıye...
1,5 - 2 aylıkken bırbır rüyamda gordum oğlumu
bırde altın bılezıkler gormuştum o donem yıne..

bu oğlumada delı gıbı kız ısteye ısteye hamıle kaldım
ama ıcımdekı hıs yıne erkek dıyordu kaldı kı doktorum ıkı kez kız dedı o zaman bıle ıcımden erkek oldugu gecıyordu hepp
herkes kızın olacak dedı esım bıle ben hıssedıyorum kızımız olacak fln dıyordu sureklı
ama sonuç hıslerım yanılmadı

Allah sağlık versın tum yavrucuklaraaa :nazar:

X