dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

hayırlısını dilemekten başka bir şansımız yok.. sana kaçıncı haftalarda erkek demişlerdi kaçıncı haftada kız dediler..birde bebeğinin resmine orkdm ne yorum yapmıştı ?

hayırlısını dilemekten başka bir şansımız yok.. sana kaçıncı haftalarda erkek demişlerdi kaçıncı haftada kız dediler..birde bebeğinin resmine orkdm ne yorum yapmıştı ?

sumehtapcım,ben söyleyeyim..
ben limonos arkadaşımıza sormuştum 19 a gelene kadar yüzde 60 erkek demiş, sanırım orkidem de dr gibi erkek demiş
ama sonra 19 da yüzde 99.9 kız demiş..ben sormuştum yanlış hatırlamıyorsam..

anlayan arkadaşlar sizce nub belli mi cinsiyet konusunda bir fikriniz var mı?

Eklentiler

• $bebeğim.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 118

arkadaşlar dün doktoora gittim ancak doktor yüüstü yatmış dedi bu resmi verdi orkiş birşey belli oluyor mu?

uzun zamandır buraya yazamadım.
cinsiyet muamması bizde 21.haftalarda ayrıntılı ultrason sayesinde çözüldü.
11.haftada dr. cinsiyetine önce kız dedi, sonra pipi gördüm dedi, sonra da kordon olabilir dedi, yani bilemedi, orkidem kız demişti. 16.haftada başka bir dr. %98 kız dedi.
18.haftada kendi doktorum erkek dedi ve pipiyi gösterdi.
lakin biz emin olamadık, kafamız karıştı.
21.haftada ayrıntılı ultrason için gittiğimiz perinatoloji uzmanı (prof.) erkek dedi, biz de gördük pipiyi.
23.haftada rutin kontrolde dr. yine göremedi :)

bazı arkadaşlar 11.haftada bebişlerinin cinsiyetini doğru bir şekilde öğreniyorlar.
Allah hepinizin gönlüne göre versin. en önemlisi de sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin..

Son düzenleme:

ben erkek diyorum,bir iki defa görmüşler işte.

yanılan dr un kum gibi olduğu günümüzde şaşırmadım bu duruma doğrusu.şanslı olmak lazım sanırım.iyi bi dr a sahip olmak..ilk kızımda 15.haftada bildiler.değişik dr.lara gitmiştim o zaman..hepsi de bildi.hiç yanılan olmadı..bakalım bunda ne olacak?.benim de nisanın 15 inde 15 haftalık olcak bakalım aynı şeyi söyleyecek mi?

Bebeğim kızmış.ALLAHIM içim yanıyor bu kadar yöntem denedim olamyınca olmuyor ALLAHIM affetsin beni

((( ne olur uzulmeee nolurr bakk bende nasil uzulmustum simdi koklamaya doyamiyorummm cook pismanimmmm
hep bir umutt dedim ama kizmiss hayirlisi boyleymis demekkii her seyde bir hayir mutlaka var
sakin isyan etme ablamm sakinnnnn bak gor rabbbim seni daha cok mukafatlandiracak sabirla karsiladinmi
ki bu bir dert degil nimet nimetin en ustunu neolur dua et bol bol
opuyorum senii bak beni aklina getir ben kadar isteyen yoktu ben bile kizima bitiyorsan sen cok cok mutlu olacaksinn
ben suan 3. kiz olsa yine basimin taci yyapicamm hele bu kez hiiiic ugrasmiycamm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…