Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Ceylan gözlüm harikasın. Seni tanıdığım için çok mutluyum. İnstagramda görüşmek üzere

Merhaba arkadaşlar sırf benim gibi mağdur olmayın diyerek üye oldum. Ben yıllar önce burun ameliyatı geçirdim. Burun ucu kaydığı için Gazi Üniversitesinde Dr.Serhan Tuncer le (unutmayın bu ismi) görüştüm. Bir ay sonrasına randevu verdi.Gittim tamam ameliyat günü gelin sabah erkenden resim çekelim dedi. Fakat gittiğimde hiç bir tasarım veya resim çekilmeden ameliyata alındım. Bu gün hala kanım donuyor ben nasıl böyle bir oyuna geldim diye. Ameliyat sonrası burnum tanınmaz perişan hale gelmişti. Sadece burun ucu sorunlu iken buruna birde kemer yapılmış eğilmiş bükülmüştü anlatamam size. Deliklerin biri küçük biri sağa biri sola bakıyordu. Kendisine gittiğimde çok yoğunuz olabilir kaburgadan kıkırdak alırız dedi.Ben psikolojik çöktüm koyun muamelesi gördüğüm için. Bu doktor televizyona çıkıp bilgiler veren bir doçentti. 6 ay zor bekledim. Burada Serdar Öztürk'ü çok abartılı bir şekilde beğendiklerini övdüklerini gördüm.Burada insanların veballerini ahlarını almayın. Neyse kendisiyle görüştüm. Oda hemen ameliyata alalım kulaktan kıkırdak alırım düzeltirim dedi. Sekreteri aradı hemen akşam kan verin sabah 5'de ameliyat olacaksınız dedi. Ben büyük umutlarla istediği 12 Milyarı hazırlayıp götürdüm. Çok beklentim vardı buradaki arkadaşlardan dolayı. Ameliyat sonrası 3 ay yüzüm mor ve şiş gezdim. Burnumu iyice kısaltmış kulak zaten berbat, daraltıyım dediği burun kanatlarının biri yukarda biri aşağıda. Sağ gözüm de kanattan dolayı çekme oldu. Yani daha çıkmaza soktu. Birde kemeri aşırı törpülemiş burun resmen çöktü. Kontrole gittiğimde bir şey olmaz bizde hata yok haha hihi tam 11 ay geçti. Bana müşteri getirin bunu yağ enjeksiyonu ile düzeltirim dedi. İnanın bana arkadaşlar ne yapacağımı bilemedim. Ben kaldırmadım bu sağ ta rafı yok ben yapmadım dedi birde yazık psikolojisi bozulmuş dedi eşimin yanında. Ben böyle bir şarlatanlık görmedim. (Kendisine dava açılacak) Lütfen inanmayın herkese reklam yapıyorlar. Ben çok araştırdım. Bu bu sefer çok araştırdım. Bir ay önce Dr.Eren TAŞTAN'A gittim. Kendisiyle 4 defa görüştüm. Yapabileceği şeyleri Serhan'ın ve Serdarın bozduğu ve artık düzeltilmesinin imkanı olmayan şeyleri söyledi. Çok üzüldüm. Sadece bir umut kaburgadan kıkırdak alarak çökmeyi düzeltirim dedi. Kendisine güvendim ve ameliyat oldum.İnanın bana burnumdaki çökmeyi nefes almamı ve kanatlardaki durumu 100' de 90 düzeltti. Elinden ne geliyorsa yaptı. Keşke baştan ona gitseydim. O kadar mütevazi bir insanki literatüre girdiği halde bunu hiç söylemedi. Oysa ben onun diğer doktorlara bu konuda ders verdiğini internetten öğrendim. Uluslararası literatüre girmiş fakat hiç reklamı yok. Arkadaşlar bu benim hikayem. İyi doktor ve iyi insanlarda varmış hala diyorum artık. Sizler iyi araştırın aynı hatalara düşmeyin. Gerçekten burada üzüldüğüm ve yıprandığım nokta revizyona senin el becerin yoksa neden sırf bu kadar parayı istiyorsun ve bu haksız kazancın senden bir gün çıkacağını düşünmüyormusun. Maalesef bana bu olay bir insanı katletmekle aynı geliyor.
Ameliyattan sonra Eren beye kontrole gittiğimde yine serdar beyin vakalarından revizyon ameliyatına aldığını söyledi. Bu tesadüfmü acaba?

Resim espirli olmus :) Ama durumunuz hic ama hic komik degil... inanamiyorum yaaaa. Cok üzüldüm adiniza!!! Ben burnumdan memnunum fakat herhalde sansliYim o zaman sadece benim basima böyle bisey gelmedi diye. Burnum tabiki daha mükkemmell olabilirdi Ama simdi de memnunum. Gerci sislikler hala mevcut 9 ay gecmesin ragmem ama sabirla inmesini bekliyorum...

Eklentiler

• image.jpeg
    29,8 KB · Görüntüleme: 707
  • image.jpeg
    29,2 KB · Görüntüleme: 589
Sizin adınıza ben de üzüldüm ama olumlu yorum yapanları reklam ajanı olarak suçlamasaydınız keşke. Ben de Serdar beyden memnunum. %90 şikayetlerimi giderdi. Başka doktor daha iyi yapar mıydı bilemem. Serdar beyin hastaları ile burada tanıştık, arkadaş olduk. İnanın hepimiz hayatın içinden insanlarız.

Resmi ben atmadımki Bambi03 resim daha önce vardı anlamadım. Arkadaşlar inanın bana hala sıkıntılar var o kadar oymuşki burnu hala sağ gözüme ağrı yapıyor. Ben ameliyattan sonra kontrole gittiğimde başka hastalar görecek diye beni bekletmeden hemen alıyorlardı. Ben en azından hatasını kabul etmesini isterdim. Zaten tekrar ona ameliyat olmazdım çünkü güven bitmişti. Hem maddi hem manevi zarar. GATA asker diye güvenmiştim birde. Kimsenin başına gelmesini istemem.

Merkanakkus bunu direk sizi suçluyormusum gibi almayın lütfen. Bu Forumda çok çok önceki sayfalarda o kadar övülmüşki mesele diyor ki biri Serdar bey dünyanın en güzel burnunu yapar. Zannediyorum sekreterleri yapıyor bu tür reklamları. Daha önceki sayfaları bir inceleyin derim.
Ben 1 yıldır susup içime atıyorum. Sonra düşündüm ki insanlar bazı şeyleri hep mükemmel görmemeleri gerekir. Bu olayda herkesin başına gelebilir.

gizezalp size özel mesaj attım lütfen bakar mısınız

Senbenonlar yorumunu yeni gördüm. Lütfen empati kurarak yorum yapalım. Bana her gittiğimde söylediği şey ayda ne kadar ameliyat yaptığı ve hep en iyisi olduğudur. Fakat benim için onun ayda 70 ameliyat yapmış olması onun para kazanma hırsındandır. Gecesini gündüzüne katıyor demişsiniz. Bence kimse kimse için gecesini gündüzüne katmıyor. İnsanlar çok acımasız benden 12 bin al sonra düzeltme. Ben tekrar kredi çekeyim bir başka doktora gideyim. Bu etik kurallarına uyuyormu sizce? Çektiğim acılar psikolojik durumum bilmiyorum insanlar başlarına gelmeyince anlamak istemiyorlar yazık.

Herkese merhaba arkadaşlar ben de Serdar Beyin eski hastalarındanım uzun zamandır girmiyorum buraya, bugün şöyle bir baktığımda bir şeyler yazma ihtiyacı hissettim, benim de ameliyatımın üzerinden bir buçuk seneden fazla süre geçti hep umutla şiş inecek bişiler düzelecek diye bekledim durdum başka da çarem yoktu zaten, düzelmediği yetmiyormuş gibi başka sorunlar da çıktı, nefesim eskisinden daha kötü oldu, burnumun yayvan etli görüntüsü hiç değişmedi şiş inmesine rağmen.... başka bir dr gösterdim çökme olduğunu söyledi , Serdar Bey kabul etmiyor, nefes sorunun mevsimsel olduğunu söyleyip geçiştirdi, hoş kabul etse ne olacak tekrar kendisine güvenebileceğimi sanmıyorum.

Merhaba berne okudum mesajını canım benim aynı şeyleri bende yaşadım hiç üzme kendini. Ben çok yıprattım kendimi ama hiç işe yaramıyor. Benim içten çok daralttığı için nefes alamaz hale gelmiştim sürekli tıkanıyordu ve daha bir sürü sorun çıktı. O adamı ben hiç anlayamadım. Güleryüzlü davranıp müşteri kapmaya çalışan ama hiç hata kabul etmeyen biri.

MErhaba kızlar. Burun estetiği ameliyatı olmak istiyorum ama doktor konusunda tam Serdar beye karar vermiştim ki son zamanlardaki olumsuz yorumlar beni etkilemeye başladı. Ankara'dayım ve Ankara'dan bir doktora ameliyat olmak istiyorum. Of ya ne yapacağım kime ameliyat olacağım? Herkes farklı doktor adı veriyor, reklam amaçlı mı yoksa gerçekten yardımcı olmak isteyenler mi var anlamıyorum artık (((

Bence de sadece birkaç kişinin yaptığı bir karalama kampanyasından ibaret. Anladığım kadarıyla bazı hastalar da düzelttirmek için Serdar beye gitmişler, keşke ilk ameliyatlarında serdar beyi tercih etselerdi bu sorunu yaşamazlardı.. Diğer yandan benim en yakın arkadaşım da Serdar beye revizyon ameliyatı yaptırdı ve son derece de mutlu oldu, Kızın özgüveni çok çok arttı. Eleştirirken biraz da insaflı olmak gerekmez mi adamın muayenehanesinde birçok güzel burunlu hastasıyla da karşılaşıyorsunuz, bu insanlar da tabii ki birilerinin güzel yapılmış burunlarını görüp geliyorlardır. Bence ameliyat olacaklar için en iyi adreslerden biri ilk doktor seçimi için yine de Serdar bey derim. Zaten ameliyat ettiği hastaların fotoğralarından onlarca sını gösteriyor yaptığı burunlar son derece doğal. Ben çok mutlu olan bir hasta olmam sebebiyle her zaman ki gibi tavsiye ediyorum.

Bence bazıları başka doktorların adını vererek Serdar bey hakkındaki bu sitede o doktorların reklamını yapıyorlar. Doğrusu kimin reklamını yapacaksanız o doktorun sitesinde yazmaktır bence.

Burada karalama kampanyasi yok. Kişi memnuniyetsizligini dile getirmiş. Iyi seyler yazilirken kimse bir sey demiyor da , kötü geçen süreci anlatinca mi karalama kampanyasi oluyor yani?

Arkadaşlar geçen sene ben buradan sizlerden etkilenerek güvenerek Serdar beye gittim. Tabii kide burada yaşadıklarımı paylaşmak hakkımdır. Bende telafisi bir daha hiç mümkün olmayacak zararlar verdi. Tamam isteyerek yapmadı belki ama bu revizyon işini alırken kişiyi de düşünmesi gerekir. Sadece para alayımda ne olursa olsun olmaz. Birde kabul etmemesi insanı çıldırtıyor. Ben burayı serdar beyi araştırırken bulmuştum. Düşünsenize burun kanatlarını daraltırken sağ taraftan fazla parça alarak sağ tarafı yukarı kaldırdınız, içten fazla daraltma yaparak nefes almayı engellediniz, iki kaş arasını fazla oyarak burnun yüksekliğini yok ettiniz. Burun tam yüzün ortasında tüm yüz ifadesini etkileyen bir bölge. Sırf o bize güleryüzlü davrandı iyi insan diye de kusura bakmayın insanlara verdiği zararları herkesin bilmesi lazım. Adaletli olalım benim ve benim gibi bir sürü insan var şikayet eden. Görmemezlikten mi gelelim? Bu arada hep bu reklam işinden başıma bunlar geldi. Ben memnun kalmış olsam bile kimseye bu yaşadıklarımdan dolayı doktor önermem. Yaklaşık 1 yıl boyunca benim hayatım karardı. Yeni yeni kendime gelmeye çalışıyorum. Onun kibar davranması benim gördüğüm zararları karşılamaz. Allaha havale ediyorum. En iyisini bilende görende odur.

EylülceE o zaman serdar bey revizyon almasın ilk ameliyat olacakları tercih etsin. Ben yıllar önce başka bir doktora ameliyat oldum diyemi bunlar başıma geldi yoksa onun başarısızlığından mı ? Büyük konuşmamak lazım çünkü insan başına ne felaketler geleceğini bilemez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…